Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne

78 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Grzybowska 37
  1 kw. 2024
  Grzybowska 37 to prestiżowy budynek mieszkalny, który powstanie w samym centrum stolicy. Wykończony w wysokim standardzie 16-piętrowy wieżowiec będzie oferował 232 komfortowe mieszkania oraz 2 tarasy widokowe dla mieszkańców, stanowiąc tym samym ciekawą alternatywę dla sąsiednich budynków apartamentowych w tym rejonie. To idealne miejsce do zamieszkania dla tych, dla których architektura i jakość są równie ważne jak lokalizacja. Wyjątkowe położenie budynku pozwala nie tylko na przyjazne i bezpośrednie obcowanie ze ścisłym centrum Warszawy od strony Ronda ONZ i ul. Twardej, ale również na poczucie kameralności i swobody od strony ul. Grzybowskiej i ul. Żelaznej.

  Grzybowska 37

  od 18 123 zł/m2
  ul. Grzybowska 37 , Mirów, Wola, Warszawa(1.3 km od centrum)
  Matexi Polska Sp. Z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Przy Arsenale
  Oferta archiwalna
  Przy Arsenale to ekskluzywny budynek apartamentowy składający się z kameralnej części wysokiej, z zaledwie 40 apartamentami, z których można podziwiać panoramę Warszawy – Starówkę, Ogród Krasińskich lub Centrum miasta. W części niskiej zaprojektowano przytulne 1 i 2-pokojowe lokale które idealnie odpowiadają na potrzeby aktywnych i często podróżujących osób ceniących posiadanie niewielkiego mieszkania w centrum europejskiej stolicy.Pomimo tak niewielkiej ilości lokali zaprojektowano 2 osobne wejścia z reprezentacyjnymi holami wykończonymi w standardzie odpowiadającym klasie budynku, z recepcją i 4 windami na potrzeby mieszkańców.W budynku powstanie komfortowy podziemny parking na 65 samochodów. Dostępne będą także pomieszczenia pełniące funkcje pomocnicze dla mieszkańców, np. specjalne miejsce na rowery.- materiały konstrukcyjne i budowlane najwyższej jakości- wysoki i funkcjonalny standard części wspólnych- windy renomowanego producenta- duże okna wykonane z drewna- eleganckie korytarze- szklane balustrady i oświetlenie na każdym balkonie- atrakcyjna wizualnie fasada- komfortowy garaż podziemny, komórki lokatorskie i pomieszczenie na rowery- całodobowy monitoringBudynek otrzymał oficjalne pozwolenie na użytkowanie.

  Przy Arsenale

  al. Solidarności 60B , Muranów, Śródmieście, Warszawa(1.9 km od centrum)
  ECO Classic Sp. z o.o.
 • Sienna 65
  Oferta archiwalna
  Sienna 65 to nowoczesny, 10-piętrowy budynek. Doskonale wpisuje się w otoczenie, a jednocześnie wyróżnia elegancką architekturą. W parze z walorami estetycznymi konceptu idzie bezkompromisowa realizacja. Wykończona szlachetnymi materiałami fasada oraz drewniane okna współgrają z charakterem tego wyjątkowego projektu. Na ostatniej kondygnacji zaplanowano ogólnodostępny taras z widokiem na panoramę centrum Warszawy.Mieszkańców i ich gości wita reprezentacyjne lobby z recepcją, prowadzące do starannie wykończonych części wspólnych i komfortowych apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach - od jednopokojowych, ergonomicznych przestrzeni typu studio, po wygodne, czteropokojowe o powierzchni ponad 100 m2. Wszystkie jasne, funkcjonalne, posiadające balkony, na których zaprojektowano specjalne donice na zieleń.Sienna 65 to miejsce czerpiące z miasta wszystko to, co inspirujące i życiodajne. Jednocześnie to miejsce zapewniające wygodę i bezpieczeństwo. Na Siennej 65 jesteś po prostu u siebie.

  Sienna 65

  od 18 849 zł/m2
  ul. Sienna , Mirów, Wola, Warszawa(1 km od centrum)
  Yareal Polska Sp. z o. o.
 • Apartamenty Cosmopolitan
  Oferta archiwalna
  „Wierzę, że ten budynek zmieni przestrzeń Warszawy, sprawi, że na stałe zagości tu najlepsza architektura.” Helmut JahnNajlepszy adres dla osób pragnących korzystać z uroków miasta. Elegancja, bezpieczeństwo, dyskrecja – wszystkie te elementy sprawiają, że Cosmopolitan zapewnia swoim mieszkańcom zupełnie nową jakość życia i tworzy przyjazną, funkcjonalną przestrzeń, odpowiadającą w pełni potrzebom najbardziej wymagających Klientów pragnących żyć i mieszkać w centrum Warszawy. Parter budynku jest całkowicie zagospodarowany, przy patio wychodzącym na Plac Grzybowski znajdziecie Państwo nowoczesne koncepty kulinarne: City SAM, Wine Taste by Kamecki, Odette Tea Room, Ceviche Bar.44-piętrowy Cosmopolitan Twarda 4 jest dziś jedynym wykończonym i już funkcjonującym wysokościowym budynkiem apartamentowym w Warszawie. Można w nim zamieszkać w dniu podpisania umowy zakupu.Twórcą projektu jest legenda architektury XXI wieku, Helmut Jahn – autor m.in. siedziby Unii Europejskiej w Brukseli, Sony Center w Berlinie czy State of Illinois Center w Chicago. Budynek Cosmopolitan Twarda 4, uznawany za jeden z najciekawszych apartamentowców w Europie, to jedyne dzieło Jahna w Polsce. Główną ideą, która przyświecała architektowi w trakcie prac nad tym projektem, było stworzenie apartamentowca o ponadczasowej prostocie, w połączeniu z najwyższą jakością.Całkowicie przeszklona elewacja sprawia, że wnętrza są jasne, pełne światła i powietrza. Duże, niepodzielne i otwierane okna, stanowią unikatową cechę tej inwestycji. Dębowe podłogi, włoski marmur w łazienkach, ceramika i armatura prestiżowych światowych marek, meble kuchenne i sprzęt AGD najnowszej generacji firmy Miele, wbudowane szafy, przeszklone garderoby, oświetlenie punktowe, rolety i klimatyzacja. Każdy apartament został wyposażony w inteligentny systemem zarządzania HMS. Mieszkańcy mają do swojej wyłącznej dyspozycji strefę relaksu, zlokalizowaną na 4. piętrze budynku. Składa się ona z fitness klubu z siłownią, pokojem do masażu, saunami suchą i mokrą oraz pomieszczeń klubowych, kuchni i pokoi do spotkań. Mieszkańcy mogą również korzystać z zagospodarowanego przestronnego tarasu o powierzchni 840 m2 z widokiem na Plac Grzybowski i ulicę Emilii Plater. W budynku znajduje się parking podziemny. Apartamentowiec jest chroniony, a jego mieszkańcy mogą korzystać z usług Cosmopolitan Concierge – dostępnych przez 7 dni w tygodniu.Z każdego z 236 apartamentów rozciąga się spektakularny widok na panoramę całej Warszawy.Jest to obecnie jedyny wykończony i już funkcjonujący wysokościowy apartamentowiec w Warszawie, w którym można zamieszkać w dniu podpisania umowy zakupu.Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Apartamenty Cosmopolitan

  ul. Twarda 4 , Śródmieście Północne, Śródmieście, Warszawa(0.9 km od centrum)
  Tacit Development Polska Sp. z o.o.
 • Rezydencja Św. Barbary 4
  Oferta archiwalna
  Rezydencja Św. Barbary 4 to pierwsza w Warszawie butikowa kamienica wyróżniająca się tak indywidualnym stylem, drobiazgowo odtworzoną przedwojenną elewacją oraz najwyższym standardem. Rewitalizacja kamienicy Stefanii Tołwińskiej ma na celu stworzenie unikalnego miejsca do życia w ścisłym centrum Warszawy. Kamienicę podzielono zaledwie na 8 apartamentów, co gwarantuje wyjątkowy komfort mieszkania oraz zapewnia kameralną i ekskluzywną wspólnotę, dla której do wyłącznej dyspozycji przygotowano salę klubową oraz recepcję. Komfort zapewni również podziemny parking zlokalizowany pod podwórzem kamienicy, do którego prowadzi automatycznie otwierana brama wjazdowa.Szklana panoramiczna winda zapewni bezszelestny dostęp do wybranego piętra. Pieczołowicie odtworzona klatka schodowa wykładana białym i czarnym marmurem z oryginalną, ręcznie kutą balustradą prowadzić będzie wprost do apartamentu.Dbałość o każdy detal uwidoczniona zostanie już od drzwi wejściowych do apartamentu – grubych, solidnych i bogato rzeźbionych. Mieszkania zachwycać będą przestronnymi wnętrzami o bardzo pożądanej wysokości 3,5 metra.

  Rezydencja Św. Barbary 4

  ul. Św. Barbary 4 , Śródmieście, Warszawa(0.3 km od centrum)
  Warsaw Attics I Sp. z.o.o.
 • Lazurowa/Narwik
  Oferta archiwalna
  MIEJSCEProjektowany budynek wielorodzinny znajdować się będzie na działce położonej przy ul. Lazurowej róg Narwik w Warszawie, na terenie dynamicznie rozwijającej się Dzielnicy Bemowo. Sąsiedztwo atrakcyjnej zabudowy apartamentowej, a także bliskość obszarów rekreacyjnych (powstających w okolicy stawu Jeziorzec i słynnego Fortu Blizne) zapewnia komfort mieszkania w przyjaznej okolicy. Lokalizacja inwestycji pozwala na szybki i bezproblemowy dostęp zarówno do centrum Warszawy (ulicami Górczewską, Połczyńską i Powstańców Śląskich), okolicznych centrów rozrywkowo- handlowych (Wola Park, Tesco, Media Markt) a także, dzięki planowanej trasie szybkiego ruchu S-8 do Kampinoskiego Parku Narodowego.Co więcej w bezpośrednim zasięgu (zaledwie kilkunastu metrów od budynku) znajduje się przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają linieautobusowe w prawie wszystkie miejsca Warszawy. W pobliżu, znajdują się również obiekty służby zdrowia (przychodnia), oświaty oraz sportu (kompleks sportowy z basenem przy ul. Kocjana).Niedaleko projektowanego budynku, na rogu ulic Górczewskiej i Powstańców Śląskich znajduje się Urząd Dzielnicy Bemowo.BUDYNEKNowoczesny konstrukcyjnie, a zarazem tradycyjny w swym charakterze budynek wielorodzinny będzie cechował się zwartą bryłą, wyższą od strony ul. Lazurowej (6 kondygnacji nadziemnych) i niższą od strony ul. Narwik (5 kondygnacji nadziemnych). Na parterze od strony ul. Lazurowej przewidziano lokalizację lokali usługowych. Zadaszony wjazd do garażu na poziomie -1 będzie prowadził od ul. Narwik.Konstrukcja budynku będzie wykonana w technologii żelbetowej, szkieletowej (słupy konstrukcyjne i stropy), ściany zewnętrzne będą warstwowe, wykończone tynkiem malowanym, a elewacja parteru w rejonie lokali usługowych wykończona okładziną elewacyjną. Zasilanie budynku będzie zapewnione z sieci miejskich, tzn. woda, gaz i prąd. Potrzeby c.o. i c.w. będzie spełniać własna kotłownia gazowa.Dodatkowo, warto zaznaczyć, że budynek zostanie zaopatrzony w nowoczesną windę.Będzie ona udogodnieniem, nie tylko dla tych mieszkańców, którzy mieszkają na wyższych kondygnacjach budynku, ale także dla tych, dla których wchodzenie po schodach jest, z różnych względów, trudnością w ogóle.STRUKTURA MIESZKAŃMieszkania będą obsługiwane jedną, usytuowaną centralnie klatką schodową a także windą, prowadzącymi również do podziemnego garażu.Struktura mieszkań jest bardzo zróżnicowana, tak aby spełnić różne potrzeby przyszłych lokatorów. Dostępne mieszkania(1-, 2- i 3- pokojowe) zaprojektowane zostały w różnych wariantach powierzchniowo – funkcjonalnych.Dodatkowo, duże, ustawne tarasy, przynależne do większości lokali umożliwiają jego właścicielom spędzanie czasu w domowych warunkach również na zewnątrz mieszkania.Co więcej, przestronny charakter każdego zaprojektowanego lokalu, duże okna, ciekawe rozwiązania architektoniczne dają uczucie  swobody, autonomii i niezależności.

  Lazurowa/Narwik

  ul. Lazurowa/Narwik , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Grupa Inwest
 • Wiśniowy Sad Etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Wiśniowy Sad II to ostatni, II etap pięknego i kameralnego osiedla jakie realizujemy na terenie bliskiej Białołęki Szlacheckiej.“Wiśniowy Sad“ - to nowoczesne, funkcjonalne domy i mieszkania w niskich kameralnych budynkach, umiejscowione wzdłuż zielonej alei, to 1.8 ha terenów zielonych.Kameralna zabudowa15 niewielkich budynków mieszkalnych (w tym 14 budynków z I etapu i jeden budynek z II etapu) nawiązujących charakterem do zabudowy jednorodzinnej; mieszkania parterowe z wyjściami do indywidualnych, wygrodzonych ogródków21 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z samodzielnymi ogródkami o powierzchni ok. 500 m2elegancka architektura łącząca tradycyjne rozwiązania z nowoczesnym wyglądem1,8 ha stanowią tereny zieloneWygoda i bezpieczeństwowjazdy na teren osiedla od ul. Szlacheckiej i Białołęckiejprzy wjazdach – budynki ochrony oraz miejsca parkingowe dla gości2 place zabaw dla dzieci, odizolowane od ruchu ulicznego i odpowiednio nasłonecznionespecjalnie zaprojektowane zbiorniki retencyjne gromadzące wodę deszczową do podlewania ogródkówlokale usługowe na terenie osiedlaw pobliżu centra handlowe, punkty usługowe, szkoły i przedszkolaDogodna lokalizacjaw dzielnicy Białołęka, pomiędzy ul. Białołęcką i ul. Szlacheckąok. 50 m do przystanku autobusowegook. 800 m do przystanku tramwajowegook. 2 km do trasy Toruńskiejw niedalekiej przyszłości projektowane drogi szybkiego ruchu, w tym nowy Most Północny, którego budowa już się rozpoczęłaOtoczenieprzeważająca zabudowa jednorodzinnateren Zielonej Białołęki z licznymi, ciekawymi trasami rowerowymisąsiedztwo malowniczego Kanału Żerańskiegow okolicy Puszcza Słupecka i Rezerwat Łęgi Czarnej Strugiw niewielkiej odległości Zalew Zegrzyński z pełna ofertą rekreacyjną

  Wiśniowy Sad Etap II

  ul. Białołęcka 259 (ul. Wiśniowy Sad 38) , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  JANPUL
 • Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap
  Oferta archiwalna
  Wilanów Królewskie Przedmieście jest inwestycją zlokalizowaną w południowej części Miasteczka Wilanów. To jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Warszawie, powstające w wyniku realizacji wyjątkowego w skali europejskiej założenia urbanistycznego na malowniczym terenie w sąsiedztwie Pałacu i parku w Wilanowie. I etap inwestycji obejmuje zespół trzech kameralnych, trzypiętrowych kamienic z dominantami w otwartym układzie przestrzennym. II etap jest kontynuacją założeń do zabudowy pierwszego etapu. Architekci zaprojektowali oryginalny trzypiętrowy dom, również z dominantami, zbudowany na planie trójkąta z obszernym wewnętrznym dziedzińcem. Cały Projekt obejmuje 427 przestronnych, jasnych apartamentów (wysokość 3,02 cm) i zacisznych mieszkań (wysokość 2,82 cm) o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanych metrażach od 31 m2 do 183 m2 – wyposażonych we własne balkony, loggie, tarasy, ogrody zimowe lub przedogródki. W ofercie znajdują się również apartamenty dwupoziomowe. Dominanty, widoczne na najwyższych kondygnacjach, podkreślają narożniki i wejścia do kamienic. Atrakcją zlokalizowanych tam apartamentów są rozległe tarasy, dostępne z salonów lub sypialni. Wszystkie apartamenty i mieszkania mają drewniane okna o dobrej izolacji akustycznej, parapety z kamienia naturalnego (marmur), a antywłamaniowe drzwi wejściowe zostały wykończone okleiną drewnianą. Miejsca postojowe różnej wielkości, również podwójne tzw. „rodzinne”, znajdują się w garażu podziemnym. I etap inwestycji zostanie ukończony w marcu 2008 roku. II etap – uruchomiony z początkiem kwietnia 2007 – zakończy się latem 2008 roku. Elewacje budynków utrzymane w ciepłych, pastelowych kolorach, wzbogacone są naturalnymi materiałami, takimi jak: kamień, ceramika czy drewno. Te same materiały zostały wykorzystane przy wykończeniu klatek schodowych, halli i podestów windowych. Jasny i czytelny układ komunikacyjny wewnątrz budynków zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Wysokie partery (podłoga na wysokości 1,5 m, parapet 2,2 m od poziomu chodnika) sprawiają, że wnętrza mieszkań będą niewidoczne dla osób z zewnątrz. Kamienice zostały wyposażone w system monitoringu przestrzeni ogólnodostępnych, czyli garaży i wejść do budynku. Otwarte zielone pasaże i place z oczkami wodnymi i strumykami oraz wewnętrzne ogrody wypełnią przestrzeń między poszczególnymi kamienicami. Domy i uliczki oświetlą stylowe latarnie. W narożnych częściach parterów zaplanowano nieduże powierzchnie użytkowe, które pozwolą stworzyć lokalne zaplecze usługowe. Oferta Wilanów królewskie Przedmieście jest dobrą propozycją inwestorską. Atrakcyjna lokalizacja, ładna architektura, solidne wykonanie i dobra jakość zastosowanych materiałów i elementów wykończenia wzbudzają zainteresowanie klientów. Gwarantują również satysfakcję z podjętej decyzji, zarówno w celach mieszkaniowych jak też inwestycyjnych.

  Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap

  ul. Sarmacka/Al. Rzeczypospolitej , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Skarbiec Nieruchomości 6 Sp. z o.o. S.KA.
 • Tamka 29
  Oferta archiwalna
  Tamka 29 jest już gotowa! Zapraszamy do odwiedzenia osiedla, obejrzenia wybranych apartamentów, a przede wszystkim do podziwiania zapierających dech w piersiach widoków z luksusowego ogrodu na dachu. Myślisz o kupnie mieszkania? Już teraz możesz rozpocząć przeprowadzkę na Tamkę 29.Ogród na dachu to przywilej nielicznych mieszkańców wielkich metropolii. Teraz relaks w zieleni nad tętniącym życiem miastem jest możliwy także w Warszawie. Tamka 29 to jeden z niewielu apartamentowców w stolicy, którego mieszkańcy mają dostęp do tarasu o powierzchni ponad 200 m2. Z ogrodu roztacza się wyjątkowy widok, a zmysły koi szlachetna zieleń: drzewa i krzewy, kwiaty, elementy bonsai i trawy. Centralnym miejscem tarasu jest plac, od którego rozchodzą się ścieżki prowadzące do punktów widokowych.Z 60 apartamentów pozostało już 7 gotowych apartamentów o pow. od 90 do 120m2. Przestronne, nowoczesne przestrzenie. Rzuty mieszkań gwarantujące maksymalną elastyczność łączenia pomieszczeń. Loggie lub balkony w większości apartamentów. Wysokie okna, zapewniające maksymalną ilość dziennego światła. Możliwość wykonania indywidualnego projektu wnętrza w uznanym studio projektowym Anny Giraudo.Nawiązania do historycznej zabudowy ulicy Tamka przy zachowaniu współczesnej stylistyki. Szlachetne materiały w kolorach ziemi, w tym - wykorzystany w elewacji - piaskowiec. Ozdobne gzymsy z metalowymi elementami oraz odlewy klasycznych balustrad balkonowych. Przestronne i funkcjonalne części wspólne. Całodobowa recepcja oraz ochrona.Poznaj nowe technologie dla domu, dzięki którym wiemy jak wygląda idealny poranek. Kiedy nastawić ekspres do kawy, aby obudził Cię zapach świeżo palonych ziaren. Jaką włączyć muzykę, żeby delikatnie przyspieszyć Twoje myśli. Jaka temperatura sprawia, że czujesz się przyjemnie i komfortowo. Wiemy, kiedy wychodzisz z domu i kilka chwil po Twoim wyjściu uśpimy wszystkie zbędne urządzenia. A gdy już będziesz poza apartamentem, umożliwimy Ci kontrolowanie jego parametrów za pomocą smartfona. Zdajemy sobie sprawę, że nie masz czasu myśleć o domu. Dlatego nasz dom myśli o Tobie.

  Tamka 29

  ul. Tamka 29 , Powiśle, Śródmieście, Warszawa(1.3 km od centrum)
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Słoneczne Patio
  Oferta archiwalna
  LOKALIZACJA Atrakcyjna lokalizacja była dla nas zawsze sprawą bardzo istotną przy planowaniu kolejnej inwestycji. Ekskluzywny, niewielki apartamentowca budowany jest na działki, która gwarantuje doskonałą komunikację z Centrum Warszawy oraz przyjemne, zdrowe otoczenie. Nasza inwestycja powstaje na początku pasa uzdrowiskowego rozlokowanego przy rozległych terenach zielonych, jakie stanowi Mazowiecki Park Krajobrazowy. Sama działka również jest zadrzewiona, mieszkańcy Słonecznego Patio będą się więc czuli tak, jakby mieszkali w parku. Świeże, rześkie powietrze, brak spalin, a co za tym idzie lepsze samopoczucie i lepsze zdrowie to tylko nieliczne zalet mieszkania w Słonecznym Patio. Natomiast nowy węzeł drogowy: ul. Marsa- Trasa Siekierkowska pozwoli na szybkie przedostanie się na drugi brzeg Wisły i do centrum miasta. Dla tych, którzy nie posiadają lub nie chcą korzystać z własnego auta dojeżdżając do pracy wygodnym rozwiązaniem będzie korzystanie z komunikacji miejskiej, na przeciwko budynku, po przeciwnej stronie ulicy znajduje się przystanek autobusowy. Kilkaset metrów od naszej inwestycji znajduje się stacja PKP, stamtąd w 20 minut pociągiem dojechać można do Centrum Warszawy. Dojazd z innych dzielnic Warszawy, z których trzeba przebijać się przez coranne korki zajmuje dużo więcej czasu. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się wszelkie instytucje użyteczności publicznej, a także najlepsza w kraju placówka medyczna dla maluchów, czyli Centrum Zdrowia Dziecka. MIESZKANIA Inwestycja Międzylesiu jest 40mieszkaniową , kameralną inwestycją. Cztery oddzielne wejścia do budynku dodatkowo zapewnią przyszłym mieszkańcom poczucie intymności. Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany, co z kolei zapewni spokój i bezpieczeństwo oraz da gwarancję, że na teren Słonecznego Patio nie wejdą nieproszeni goście. W czterokondygnacyjnym budynku zaprojektowaliśmy mieszkania, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchniach od 50,16 m2 do 135,97 m2. Wszystkie mieszkania mają atrakcyjne balkony lub tarasy. Lokale na trzecim piętrze posiadają dostęp do antresoli na poddaszu, przez co stają się mieszkaniami dwupoziomowymi.WŁASNA STACJA UZDATNIANIA WODY PITNEJOgromną zaletą jest umieszczenie w budynku własnej stacji uzdatniania wody pitnej. Stacja ta wyposażona jest w zespół filtrów i sterylizującą lampę UV, jaka stosowana jest m.in. na salach operacyjnych. Dzięki temu woda pitna w mieszkań będzie odpowiadała jakością wodzie źródlanej. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania mieszkańcy Słonecznego Patio będą mogli zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny. Dodatkowo pozwoli to zaoszczędzić pieniądze wydawane na litry wody mineralnej i wysiłek, który musimy włożyć w przyniesienie ciężkich butelek ze sklepu NOWOCZESNE WINDYDo wszystkich mieszkań, od poziomu garaży zawiozą mieszkańców windy. Są to nowoczesne windy i wyposażone w rezerwowy system zasilania, dzięki któremu nie zatrzymają się między piętrami nawet wtedy, kiedy odłączony zostanie dopływ energii elektrycznej. Windy są nie tylko wygodne i bezpieczne, ale również ciche, nie słychać ich w mieszkaniach.Miejsce parkingowe w parkingu podziemnym: 30 000złMiejsce parkingowe naziemne: 20 000złDostępne komórki lokatorskie w cenie: 4 000zł/m2

  Słoneczne Patio

  ul. Żegańska/Celestynowska , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Hirny BD S.A.
 • Segmenty w Rembertowie
  Oferta archiwalna
  CHARAKTERYSTYKA:Nowoczesne mini osiedle tworzą dwa budynki mieszkalne jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. Tego rodzaju typ zabudowy daje każdej z rodzin poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie kameralności.Ciekawa lokalizacja, zapewniająca szybki dojazd do centrum Warszawy – ok. 30 minut.Ważnym i atrakcyjnym udogodnieniem komunikacyjnym inwestycji jest bliskość stacji kolejowej WARSZAWA-REMBERTÓW.W rejonie naszej inwestycji istnieje niska zabudowa – domy jednorodzinne oraz kameralne budynki wielorodzinne. Ciszę, spokój oraz odpoczynek od miejskiego zgiełku zapewnia sąsiedztwo lasu i licznych terenów zielonych.Dojazd do posesji drogą asfaltową. Budynek realizowany w technologii tradycyjnej – murowanej gwarantuje najwyższą jakość inwestycji.Klienci zainteresowani kredytowaniem nieruchomości mają możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków kredytowych w bankach ściśle z nami współpracujących, m.in. w Banku Millenium, Nordea, Pekao S.A. oraz doradców finansowych z grupy pośrednictwa kredytowego DORADCY 24.

  Segmenty w Rembertowie

  ul. Kordiana/Strażacka , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Grupa Inwest
 • Rezydencja Na Wspólnej
  Oferta archiwalna
  Obiekt jest usytuowany w samym centrum Warszawy, u zbiegu ulic Wspólnej i Marszałkowskiej.Projekt objął modernizację i rozbudowę frontowej kamienicy z zachowaniem jej przedwojennego stylu oraz dobudowę od strony północnej nowoczesnej oficyny.Budynki stanowią połączenie przedwojennego stylu oraz nowoczesno-klasycznej elegancji.W kamienicy znajduje się 50 lokali, z czego kilka na parterze to przestrzenie biurowo-usługowe.Apartamenty przy ul. Wspólnej cieszyły się szczególnym powodzeniem wśród osób poszukujących korzystnej lokaty kapitału, a także wśród firm.

  Rezydencja Na Wspólnej

  ul. Wspólna 50/50A , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.3 km od centrum)
  Magnus Group Sp. z o.o.
 • Rezydencja Kaliska
  Oferta archiwalna
  Budynek znajdujący się na zbiegu ulic Kaliskiej i Niemcewicza, jest obrazem udanej syntezy współczesnego stylu architektonicznego z nurtami budowlanymi minionych epok.Calisia Residence jest doskonałym przykładem połączenia nowoczesnych technologii budownictwa z pięknem klasycznych linii. Solidne i trwałe materiały architektoniczne, łączą się harmonijnie z elementami zieleni wokół budynku.Komfort nowoczesnej budowli z podziemnym garażem, współgra z klimatem wiekowych kamienic. Dla podniesienia komfortu mieszkańców w budynku znajduje się recepcja, rowerownia i wózkownia.

  Rezydencja Kaliska

  ul. Kaliska / Niemcewicza , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Develia
 • Osiedle Wilga VII
  Oferta archiwalna
  Osiedle “WILGA VII” realizowane w ramach wspólnego przedsięwzięcia ze Spółdzielnią Mieszkaniową “Gocław-Lotnisko” zlokalizowane u zbiegu ulic Rechniewskiego i Nowaka-Jeziorańskiego na Gocławiu. Odległość od Centrum 7 km,  obok pętli autobusów: 111, 117, 123, 147, 151, 411, 507, 509, E-5, N22 i N72, obok planowanej  w niedalekiej przyszłości linii tramwajowej i metra.Kameralny, całodobowo strzeżony kompleks będzie posiadał:- 211 mieszkań 1, 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach 35 – 101 m2, z balkonami, loggiami lub tarasami (również ogródkami), zaprojektowanych z dużą dbałością o komfort i wygodę przyszłych mieszkańców, z możliwością dokonania własnej aranżacji według indywidualnych potrzeb;- własny zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci w części wewnętrznej;- lokale usługowe w parterze i dwupoziomowy garaż wielostanowiskowy;W bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowe “Promenada”, a w pobliżu:- markety: Biedronka, Champion, Lidl, Marc Pol, Tesco, REAL, Leroy Merlin, targowisko “Bazar Gocław” oraz liczne sklepy wielobranżowe i punkty usługowe;- 17 placówek bankowych, liczne bankomaty, 3 urzędy pocztowe;- 4 przychodnie lekarskie, 9 aptek;- 14 przedszkoli, 6 szkół podstawowych, 6 gimnazjów, 5 szkół średnich i 2 szkoły wyższe;- sieć ścieżek rowerowych, sztuczne lodowisko, ośrodek sportu i rekreacji “Wodnik”, ośrodek wioślarstwa i żeglarstwa, kino Cinema City, restauracje i bary.Zakończenie budowy - maj 2011 r.70 % mieszakań w obecnej ofercie kwalifikuje się do programu “RODZINA NA SWOIM”Kredytu na specjalnych warunkach dla klientów ED Invest S.A. udzielą Państwu – DEUTSCHE BANK, Alior Bank, Bank Ochrony Środowiska. Nasi doradcy finansowi zaproponują Państwu najkorzystniejsze rozwiązania również w programie rządowym “Rodzina na swoim”.

  Osiedle Wilga VII

  ul. Rechniewskiego/Nowaka-Jeziorańskiego , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  ED invest S.A.
 • Nowogrodzka 6A
  Oferta archiwalna
  Budynek przy Nowogrodzkiej 6A został zaprojektowany przez Karola Bagieńskiego. W 1911 r. w dużym stopniu zachowały się wnętrza wraz z wyposażeniem, np. piękne drewniane drzwi, kute balustrady schodów i balkonów, jak również secesyjne detale i płytki ceramiczne w reprezentatywnym przejeździe bramnym.

  Nowogrodzka 6A

  ul. Nowogrodzka 6A , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.4 km od centrum)
  Fenix Group
 • Inwestycja przy ul. Lucerny
  Oferta archiwalna
  Zrealizowany obiekt to kameralny czteroklatkowy budynek wykonany w technologii tradycyjnej, mieszczący 78 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 mkw. do 150 mkw. położony u zbiegu ulic Lucerny i Łyszkowickiej. Złożony z czterech kondygnacji naziemnych (parter + 3 piętra) i hali garażowej (mieszczącej także komórki lokatorskie) na poziomie -1 budynek w kształcie litery “C” jest ogrodzony i wyposażony w portiernię oraz dwa oddzielne wejścia. Wszystkie lokale są wyposażone w balkony lub tarasy, a mieszkania ulokowane na parterze w ogródki. Teren wokół budynku wraz z wewnętrznym patio jest zagospodarowany przy wykorzystaniu różnorodnych form zieleni oraz elementów małej architektury. Atrakcyjna lokalizacja inwestycji w Starym Aninie zapewni mieszkańcom ciszę i spokój przy jednoczesnej świetnej komunikacji z centrum miasta – dzięki bliskości Wału Miedzeszyńskiego i Mostu Siekierkowskiego dojazd (zarówno samochodem, jak i autobusem) będzie zajmował dosłownie kilkanaście minut, a ze stacji Warszawa Anin możliwy będzie także pociągami Kolei Mazowieckich. Dzięki swej prostej i jasnej formie obiekt znakomicie wkomponuje się w istniejącą w tej okolicy zanurzoną w zieleni zabudowę jednorodzinną, a bliskość licznych ścieżek rowerowych i terenów leśnych, takich jak położony nieopodal Rezerwat przyrody – Las im. Jana III Sobieskiego sprzyja relaksowi i aktywnemu odpoczynkowi.Opcjonalnie dostępne miejsce postojowe w cenie 30 500zł

  Inwestycja przy ul. Lucerny

  ul. Lucerny/Łyszkowicka , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Cogik SP. z o.o.
 • Hotel Puławska Residence
  Oferta archiwalna
  Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę zakupu apartamentów hotelowych w inwestycji trzygwiazdkowego Hotelu Puławska Residence.Blisko dwieście wygodnych, rozkładowych pokoi hotelowych i apartamentów, o powierzchniach od 20 do 60 m², z miejscem do pracy, częścią dzienną, sypialnią i łazienką oraz w większości z aneksami kuchennymi, pozwolą Państwa gościom poczuć się jak w domu. Do dyspozycji naszych klientów zostaną oddane również sale konferencyjne, podziemny garaż, fitness i SPA. Planowane są gabinety lekarskie i rehabilitacyjne, oddział banku a także inne lokale usługowo-handlowe.Hotel Puławska Residence to pomysł dla inwestorów na dywersyfikację kapitału z ewentualną możliwością mieszkania w wykupionym pokoju lub apartamencie. Projekt ten docenią również osoby, które chcą zapewnić sobie i swoim najbliższym stały dochód w przyszłości. Jest to doskonały sposób na alternatywną formę inwestowania z gwarancją wypłaty zysku z wynajmu apartamentów już w pierwszym roku funkcjonowania hotelu.Gwarantujemy profesjonalną administrację całym przedsięwzięciem. Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku deweloperskim i hotelarskim mają Państwo pewność i gwarancję rzetelnej administracji i satysfakcji nie tylko z realizacji naszej inwestycji, ale również podczas pobytu w Hotelu Puławska Residence.

  Hotel Puławska Residence

  ul. Puławska/Pileckiego , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Arche S.A.
 • Galeria Wiatraczna
  Oferta archiwalna
  Budynek zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Pragi Południe, atrakcyjna lokalizacja obiektu z widokiem na panoramę lewobrzeżnej Warszawy, budynek znajduje się w miejscu, w którym doskonała komunikacja (linia tramwajowa, autobusowa oraz planowana stacja metra pozwala w pełni korzystać z uroków życia miejskiego), idealnym miejscem na dzielne spacery jest sąsiedztwo drugiego pod względem wielkości po Łazienkach parku Warszawy – Parku Skaryszewskiego (ok. 56 ha) oraz bliskość rezerwatu przyrody Olszynki Grochowskiej.Bryle budynku z 230 lokalami mieszkalnymi i powierzchnią handlowo-usługową na poziomie parteru i pierwszego piętra (ok. 7000 mkw.) nadano ciekawą formę. Jego wyższa część (XV kondygnacji) od strony ulicy Grochowskiej tworzy swoistą dominatę nad Rondem Wiatraczna, podziemie budynku przeznaczono na miejsca parkingowe obsługujące część handlowo-usługową, na drugim piętrze budynku zlokalizowano miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie mające obsługiwać część mieszkalną, jasny i czytelny układ komunikacyjny wewnątrz budynku zapewnia wygodę i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.Zabiegając o satysfakcję naszych Klientów, mamy na uwadze nie tylko dbałość o najwyższą jakość oferowanego produktu jakim jest mieszkanie, ale również zapewnienie Państwu komfortu psychicznego w postaci rachunku powierniczego prowadzącego przez bank, który jednocześnie kontroluje, przebiegprawidłowośći/terminowośći prac budowlanych.

  Galeria Wiatraczna

  ul. Grochowska/Kobielska , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Rogowski Development Sp. z o.o.
 • Atelier Residence
  Oferta archiwalna
  Atelier Residence jest ekskluzywnym budynkiem apartamentowym położonym w samym centrum Warszawy przy ulicy Bagno, tuż obok Placu Grzybowskiego.Unikalna lokalizacja łączy w sobie zalety cichej i pełnej zieleni enklawy z bogactwem usług, rozrywki i miejskiego życia, które oferuje ścisłe centrum stolicy.Atelier Residence to wyrafinowane połączenie najwyższej jakości materiałów wykończeniowych z elegancją formy. Elewacje z piaskowca i granitu oraz duże przeszklenia apartamentów, to charakterystyczne elementy rezydencji. Szczególny nacisk położono na wyjątkową aranżację holi wejściowych i korytarzy, których styl cechuje szlachetna gra okładzin drewnianych, marmuru i subtelnego detalu. Atelier Residence to miejsce dla wymagających. Dla wygody przyszłych mieszkańców został stworzony bogaty program aranżacji wnętrz zapewniający zróżnicowane standardy wykończenia pod klucz, a pełen komfort zapewnią przewidywane usługi typu hotelowego takie jak codzienna dostawa pieczywa i prasy.Szczególny nacisk położono na wyjątkową aranżację holi wejściowych i korytarzy, których styl cechuje szlachetna gra okładzin drewnianych, marmuru i subtelnego detalu.Dla wygody przyszłych mieszkańców został stworzony bogaty program aranżacji wnętrz zapewniający zróżnicowane standardy wykończenia pod klucz, a pełen komfort zapewnią przewidywane usługi typu hotelowego takie jak: codzienna dostawa pieczywa i prasy.Film o inwestycji:

  Atelier Residence

  ul. Bagno 2 , Śródmieście Północne, Śródmieście, Warszawa(0.8 km od centrum)
  SRF Poland Sp. z o.o.
 • Apartamenty Pory
  Oferta archiwalna
  KOMFORT MOKOTOWA DO JUTRAOstatnie dostępne apartamenty.Inwestycja położona jest w dzielnicy Mokotów i sąsiaduje z obszarem Toru Łyżwiarskiego “Stegny”.Od wschodniej strony inwestycji przebiega al. Sikorskiego, a od zachodu ul. Pory.Od strony południowej rozciągają się tereny zielone.Bliskość rozległych terenów zielonych i sąsiedztwo nowoczesnych obiektów sportowych oferują atrakcyjne możliwości dla ceniących aktywny wypoczynek.KOMFORT MOKOTOWA DO JUTRAostatnie dostępne apartamentyInwestycja położona jest w dzielnicy Mokotów i sąsiaduje z obszarem Toru Łyżwiarskiego “Stegny”. Od wschodniej strony inwestycji przebiega al. Sikorskiego, a od zachodu ul. Pory. Od strony południowej rozciągają się tereny zielone. Bliskość rozległych terenów zielonych i sąsiedztwo nowoczesnych obiektów sportowych oferują atrakcyjne możliwości dla ceniących aktywny wypoczynek

  Apartamenty Pory

  ul. Pory/Sikorskiego , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
 • Apartamenty Piano House
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Piano House powstają z myślą o tych, którzy pragną harmonijnego połączenia życia w centrum miasta z bliskością natury. Budynek został usytuowany w najpiękniejszym rejonie Powiśla, pełnym parków, wspaniałej architektury i atrakcji kulturalnych. Piano House zaprojektowano w stylistyce miejskich kamienic z klasycznym wykończeniem z naturalnego kamienia – piaskowca i granitu, z elementami drewna. Wewnętrzny dziedziniec obsadzony drzewami i krzewami, prowadzi do trzech reprezentacyjnych lobby. Komfortowe rozwiązania, wysoka jakość materiałów oraz dbałość o każdy detal zaspokoją nawet najbardziej wymagających.

  Apartamenty Piano House

  ul. Zajęcza/ Topiel , Powiśle, Śródmieście, Warszawa(1.3 km od centrum)
  ICON Real Estate
 • Apartamenty Ochota
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Ochota – doskonale zlokalizowana inwestycja w jednym z najbardziej urokliwych i zielonych miejsc Ochoty.W grudniu 2009 roku rozpoczęliśmy realizację szesnastokondygnacyjnego budynku mieszkalno-usługowego.Jego architektura to elegancja łącząca tradycję z nowoczesnością.Do każdego lokalu mieszkalnego przewidziano balkon, loggię lub taras.Przewidywane zakończenie inwestycji – IV kwartał 2011.

  Apartamenty Ochota

  ul. Bitwy Warszawskiej 1920 nr 23 , Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa(0.1 km od centrum)
  PRIBO Nieruchomości Sp. z o. o.
 • Apartamenty Grzybowska
  Oferta archiwalna
  Okolice warszawskiego Placu Grzybowskiego od lat są synonimem wielkomiejskiego stylu życia. Zlokalizowane w samym centrum tętniącej życiem Warszawy Apartamenty Grzybowska umożliwiają aktywne uczestnictwo w biznesowym i kulturalnym życiu stolicy. Luksusowe mieszkania łączą w sobie wygodę z elegancją, zapewniając mieszkańcom inwestycji wyjątkowy komfort życia. Apartamenty położone w prestiżowej lokalizacji są przykładem nowoczesnej architektury i ekskluzywnych wykończeń. Budynek o zróżnicowanej wysokości tworzy literę U otwartą w stronę parku, a do jego budowy użyto najlepszych, nowoczesnych materiałów. Na terenie inwestycji zaplanowano także kameralne patio z fontanną skąpane w całorocznej, ogrodowej zieleni. Doskonała lokalizacja w pobliżu Starego Miasta, Parku Saskiego i Mirowskiego umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez dynamicznie rozwijającą się europejską stolicę. Oferta dodatkowa Dom Development posiada w swojej strukturze własny Dział Doradztwa Kredytowego, który przygotuje indywidualną ofertę pozwalającą na zakup wymarzonego apartamentu na Grzybowskiej 4. Zainteresowani mogą także skorzystać z usług Działu Aranżacji Wnętrz posiadającego w swojej ofercie 5 wyjątkowych programów wykończeniowych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów.

  Apartamenty Grzybowska

  Ul. Grzybowska 4 , Śródmieście Północne, Śródmieście, Warszawa(1.1 km od centrum)
  Dom Development S.A.

Informacje o Śródmieściu Północnym

W Śródmieściu Północnym dostępnych jest 78 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Śródmieściu Północnym mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 82 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (28 mieszkań).
 • 2-pokojowe (25 mieszkań).
 • 3-pokojowe (25 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Śródmieściu Północnym nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Śródmieściu Północnym kosztuje 727 000 zł.

Oferty w Śródmieściu Północnym

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: