Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Piano House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zajęcza/ Topiel, oferowane bezpośrednio przez

ICON Real Estate

Warszawa, Śródmieście, Powiśle, ul. Zajęcza/ Topiel

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Piano HouseApartamenty Piano House

5 zdjęć

Apartamenty Piano House
Apartamenty Piano House
Apartamenty Piano House
Apartamenty Piano House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Elewacja

Niepowtarzalny charakter nadaje Piano House wygląd eksponowanych ścian szczytowych utrzymany w konwencji smukłych linii klawiatury fortepianu. Wspaniale kontrastujące płyty z piaskowca i granitu zestawione są z ciepłą kolorystyką paneli elewacyjnych i drewnianej stolarki okiennej.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw

Opis inwestycji

Apartamenty Piano House powstają z myślą o tych, którzy pragną harmonijnego połączenia życia w centrum miasta z bliskością natury. Budynek został usytuowany w najpiękniejszym rejonie Powiśla, pełnym parków, wspaniałej architektury i atrakcji kulturalnych. Piano House zaprojektowano w stylistyce miejskich kamienic z klasycznym wykończeniem z naturalnego kamienia – piaskowca i granitu, z elementami drewna. Wewnętrzny dziedziniec obsadzony drzewami i krzewami, prowadzi do trzech reprezentacyjnych lobby. Komfortowe rozwiązania, wysoka jakość materiałów oraz dbałość o każdy detal zaspokoją nawet najbardziej wymagających.

Inwestycja Apartamenty Piano House znajduje się na Powiślu, ul. Zajęcza/ Topiel (1.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ICON Real Estate.

Inwestycja Apartamenty Piano House została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Piano House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ICON Real Estate przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Piano House?

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Piano House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 493 metrów od inwestycji Apartamenty Piano House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Centrum Nauki Kopernik.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Piano House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Piano House znajduje się 57 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 118 m, Przedszkole nr 24 w odległości 127 m, Szkoła Podstawowa nr 41 im. Żołnierzy AK Grupy Bojowej "Krybar" w odległości 131 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Piano House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Tamka w odległości 191 m, Estedentica w odległości 193 m, Warszawski Szpital Dla Dzieci w odległości 352 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Piano House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 152 m znajduje się Motion, w odległości 157 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Piano House w odległości 68 m znajduje się boisko / kort, w odległości 166 m znajduje się boisko / kort, w odległości 170 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023