Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sarmacka/Al. Rzeczypospolitej, oferowane bezpośrednio przez Skarbiec Nieruchomości 6 Sp. z o.o. S.KA.

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, ul. Sarmacka/Al. Rzeczypospolitej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap

14 zdjęć

Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap
Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap
Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap
Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Wilanów Królewskie Przedmieście jest inwestycją zlokalizowaną w południowej części Miasteczka Wilanów. To jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Warszawie, powstające w wyniku realizacji wyjątkowego w skali europejskiej założenia urbanistycznego na malowniczym terenie w sąsiedztwie Pałacu i parku w Wilanowie. I etap inwestycji obejmuje zespół trzech kameralnych, trzypiętrowych kamienic z dominantami w otwartym układzie przestrzennym. II etap jest kontynuacją założeń do zabudowy pierwszego etapu. Architekci zaprojektowali oryginalny trzypiętrowy dom, również z dominantami, zbudowany na planie trójkąta z obszernym wewnętrznym dziedzińcem. Cały Projekt obejmuje 427 przestronnych, jasnych apartamentów (wysokość 3,02 cm) i zacisznych mieszkań (wysokość 2,82 cm) o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanych metrażach od 31 m2 do 183 m2 – wyposażonych we własne balkony, loggie, tarasy, ogrody zimowe lub przedogródki. W ofercie znajdują się również apartamenty dwupoziomowe. Dominanty, widoczne na najwyższych kondygnacjach, podkreślają narożniki i wejścia do kamienic. Atrakcją zlokalizowanych tam apartamentów są rozległe tarasy, dostępne z salonów lub sypialni. Wszystkie apartamenty i mieszkania mają drewniane okna o dobrej izolacji akustycznej, parapety z kamienia naturalnego (marmur), a antywłamaniowe drzwi wejściowe zostały wykończone okleiną drewnianą. Miejsca postojowe różnej wielkości, również podwójne tzw. „rodzinne”, znajdują się w garażu podziemnym. I etap inwestycji zostanie ukończony w marcu 2008 roku. II etap – uruchomiony z początkiem kwietnia 2007 – zakończy się latem 2008 roku. Elewacje budynków utrzymane w ciepłych, pastelowych kolorach, wzbogacone są naturalnymi materiałami, takimi jak: kamień, ceramika czy drewno. Te same materiały zostały wykorzystane przy wykończeniu klatek schodowych, halli i podestów windowych. Jasny i czytelny układ komunikacyjny wewnątrz budynków zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Wysokie partery (podłoga na wysokości 1,5 m, parapet 2,2 m od poziomu chodnika) sprawiają, że wnętrza mieszkań będą niewidoczne dla osób z zewnątrz. Kamienice zostały wyposażone w system monitoringu przestrzeni ogólnodostępnych, czyli garaży i wejść do budynku. Otwarte zielone pasaże i place z oczkami wodnymi i strumykami oraz wewnętrzne ogrody wypełnią przestrzeń między poszczególnymi kamienicami. Domy i uliczki oświetlą stylowe latarnie. W narożnych częściach parterów zaplanowano nieduże powierzchnie użytkowe, które pozwolą stworzyć lokalne zaplecze usługowe. Oferta Wilanów królewskie Przedmieście jest dobrą propozycją inwestorską. Atrakcyjna lokalizacja, ładna architektura, solidne wykonanie i dobra jakość zastosowanych materiałów i elementów wykończenia wzbudzają zainteresowanie klientów. Gwarantują również satysfakcję z podjętej decyzji, zarówno w celach mieszkaniowych jak też inwestycyjnych.

Inwestycja Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap znajduje się w Śródmieściu Południowym, ul. Sarmacka/Al. Rzeczypospolitej została zrealizowana przez Skarbiec Nieruchomości 6 Sp. z o.o. S.KA.

Inwestycja Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2008 roku.

Cały projekt składa się z 430 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Skarbiec Nieruchomości 6 Sp. z o.o. S.KA. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2006 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2008 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 430 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Centrum 08.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap znajduje się się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealne Studium Medycyny Sportu w odległości 100 m, Heros Centrum Szkoleniowe w odległości 100 m, Atut Lider Ksztalcenia Policealna Szkoła Zawodowa w Warszawie w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dr Beata Dethloff w odległości 200 m, Lekarz w odległości 230 m, Terapia w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 70 m znajduje się Cafe Halifax, w odległości 90 m znajduje się Soprano.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanów Królewskie Przedmieście - I Etap w odległości 130 m znajduje się Crossfit MGW, w odległości 150 m znajduje się Pure Jatomi, w odległości 350 m znajduje się Zdrofit.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: