Topiel

Oferta archiwalna

Warszawa, Śródmieście, Powiśle, ul. Topiel 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Topiel

13 zdjęć

Topiel
Topiel
Topiel
Topiel

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (30)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (68 miejsc) .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Topiel logo

Inwestycja Topiel 18 to prestiżowy apartamentowiec powstający w samym sercu Powiśla . Dzięki swoim licznym walorom, doskonale wpisuje się w segment nieruchomości premium. O jej luksusowym charakterze świadczy m.in. unikalny projekt architektoniczny nawiązujący do okolicznej zabudowy, a zarazem wyróżniający obiekt na tle sąsiadujących budynków. Topiel N°18 wyróżnia wysoka jakość materiałów wykończeniowych oraz bogata gama udogodnień zaplanowanych na terenie obiektu.

Z kolei jedyna w swoim rodzaju lokalizacja zapewni mieszkańcom dostęp do rozmaitych atrakcji na wyciągnięcie ręki.

O luksusowym charakterze inwestycji świadczy m.in. unikalny projekt architektoniczny nawiązujący do okolicznej zabudowy, a zarazem wyróżniający obiekt na tle sąsiadujących budynków. Topiel N°18 wyróżnia wysoka jakość materiałów wykończeniowych oraz bogata gama udogodnień zaplanowanych na terenie obiektu. Z kolei jedyna w swoim rodzaju lokalizacja zapewni mieszkańcom dostęp do rozmaitych atrakcji na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli korzystać z udogodnień takich jak:

całodobowa recepcja

kameralny business lounge, w którym mieszkańcy będą mogli organizować spotkania służbowe,

prywatna siłownia wyposażona w najwyższej klasy sprzęt z linii Artis Technogym,

3-poziomowy parking oraz specjalne miejsca na rowery, motocykle i komórki lokatorskie.

Ponadto w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców budynek zostanie wyposażony w system kamer monitorujących. Teren będzie również całodobowo strzeżony przez obecnych na miejscu pracowników ochrony.

• Luksusowe apartamenty z klimatyzacja i systemem inteligentnego zarządzania domem

• Najwyższej jakości materiały wykończeniowe – wysokiej klasy drewno, kamień naturalny, wykładziny

• Tylko dla mieszkańców : prywatna siłowania, sala spotkań biznesowych , recepcja

• Rowerowania, komórki lokatorskie, trzykondygnacyjny parking

• Doskonała lokalizacja : Vis a vis Parku Kazimierzowskiego, 15 minut spacerem na stare miasto, w pobliżu bulwarów wiślanych.

• 600 metrów do stacji metra Centrum Nauki Kopernik

• Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w wakacje 2020 roku

Topiel No 18 stanowi esencję piękna modernistycznego detalu, a swoją strukturą nawiązuje do budynków znajdujących się w jego okolicy. Wtapia się w architekturę dzielnicy, a jednocześnie stanowi ponadczasową konstrukcję w nowoczesnej formie.

Elewację Topiel No 18 stworzono z myślą o prawdziwych koneserach architektury. Piękno detali podkreślają frezy betonu architektonicznego, tworzące pionowe wzory. Unikalnym elementem, który można dostrzec zarówno w obrębie klatek schodowych, balustrad, jak i okien, stały się rzadko spotykane zaokrąglenia. Terrazzo – materiał unikalny i rzadko spotykany w architekturze – podkreśla wyjątkowość elewacji, poprzez swój kolor oraz strukturę, a ażurowe żaluzje nadają całości wyglądu biżuteryjnego.

Każdy z komponentów, który znalazł się w Topiel No 18, powstał, by swoją niepowtarzalnością przyciągać wzrok, jednocześnie komponując się z hierarchiczną wizją projektu. Dzięki zastosowaniu kaskadowej formy, Topiel No 18 łączy w sobie różne style, widoczne na każdej z kondygnacji.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego

Inwestycja Topiel znajduje się na Powiślu, ul. Topiel 18 (1.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Marvipol Development.

Inwestycja Topiel została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Topiel nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Marvipol Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (68 miejsc)

W inwestycji znajduje się 30 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Topiel?

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Topiel mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Topiel znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Centrum Nauki Kopernik.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Topiel znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Topiel znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 24 w odległości 50 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 w odległości 110 m, Punkt Przedszkolny "Maleństwo i Przyjaciele" w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Topiel składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Elektrownia Powiśle, w odległości 300 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Topiel w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.06.2018
Data aktualizacji: 19.12.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: