Apartamenty Cosmopolitan

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Tacit Development Polska Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Cosmopolitan dostępnych jest 5 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
84 276 m28
382 5163 m238
97 4134 m29
101 4160 m210
402 5163 m240

„Wierzę, że ten budynek zmieni przestrzeń Warszawy, sprawi, że na stałe zagości tu najlepsza architektura.” Helmut Jahn

Najlepszy adres dla osób pragnących korzystać z uroków miasta. Elegancja, bezpieczeństwo, dyskrecja – wszystkie te elementy sprawiają, że Cosmopolitan zapewnia swoim mieszkańcom zupełnie nową jakość życia i tworzy przyjazną, funkcjonalną przestrzeń, odpowiadającą w pełni potrzebom najbardziej wymagających Klientów pragnących żyć i mieszkać w centrum Warszawy. Parter budynku jest całkowicie zagospodarowany, przy patio wychodzącym na Plac Grzybowski znajdziecie Państwo nowoczesne koncepty kulinarne: City SAM, Wine Taste by Kamecki, Odette Tea Room, Ceviche Bar, Benihana.

Na 42. piętrze budynku odbywają się prestiżowe wydarzenia artystyczne. Koncerty, wernisaże i spotkania z wyjątkowymi twórcami organizowane specjalnie dla mieszkańców Cosmopolitan i ich przyjaciół.

44-piętrowy Cosmopolitan Twarda 4 jest dziś jedynym wykończonym i już funkcjonującym wysokościowym budynkiem apartamentowym w Warszawie. Można w nim zamieszkać w dniu podpisania umowy zakupu.

Twórcą projektu jest legenda architektury XXI wieku, Helmut Jahn – autor m.in. siedziby Unii Europejskiej w Brukseli, Sony Center w Berlinie czy State of Illinois Center w Chicago. Budynek Cosmopolitan Twarda 4, uznawany za jeden z najciekawszych apartamentowców w Europie, to jedyne dzieło Jahna w Polsce. Główną ideą, która przyświecała architektowi w trakcie prac nad tym projektem, było stworzenie apartamentowca o ponadczasowej prostocie, w połączeniu z najwyższą jakością.

Całkowicie przeszklona elewacja sprawia, że wnętrza są jasne, pełne światła i powietrza. Duże, niepodzielne i otwierane okna, stanowią unikatową cechę tej inwestycji. Dębowe podłogi, włoski marmur w łazienkach, ceramika i armatura prestiżowych światowych marek, meble kuchenne i sprzęt AGD najnowszej generacji firmy Miele, wbudowane szafy, przeszklone garderoby, oświetlenie punktowe, rolety i klimatyzacja. Każdy apartament został wyposażony w inteligentny systemem zarządzania HMS. Mieszkańcy mają do swojej wyłącznej dyspozycji strefę relaksu, zlokalizowaną na 4. piętrze budynku. Składa się ona z fitness klubu z siłownią, pokojem do masażu, saunami suchą i mokrą oraz pomieszczeń klubowych, kuchni i pokoi do spotkań. Mieszkańcy mogą również korzystać z zagospodarowanego przestronnego tarasu o powierzchni 840 m2 z widokiem na Plac Grzybowski i ulicę Emilii Plater. W budynku znajduje się parking podziemny. Apartamentowiec jest chroniony, a jego mieszkańcy mogą korzystać z usług Cosmopolitan Concierge – dostępnych przez 7 dni w tygodniu.

Z każdego z 236 apartamentów rozciąga się spektakularny widok na panoramę całej Warszawy.

Jest to obecnie jedyny wykończony i już funkcjonujący wysokościowy apartamentowiec w Warszawie, w którym można zamieszkać w dniu podpisania umowy zakupu.

Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Inwestycja Apartamenty Cosmopolitan znajduje się w Śródmieściu Północnym, ul. Twarda 4 (0,9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Tacit Development Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Cosmopolitan została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 236 nowych mieszkań w tym 247 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 44 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 4 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Cosmopolitan pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 76 do 163 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni 76 m2 (1 mieszkanie ) ,
 • 4-pokojowe o powierzchniach od 134 do 160 m2 (2 mieszkania ) ,
 • 5-pokojowe o powierzchni 163 m2 (2 mieszkania ) .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tacit Development Polska Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 44 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 4 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 236 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, usługi concierge, internet, klimatyzacja, klub fitness, recepcja, sauna, tv kablowa, usługi w budynku, winda, inteligentny dom.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań w tym 5 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: od 76 do 163 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 2, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań: Zapytaj o ceny
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Cosmopolitan

To miejsce łączy przeciwieństwa: tętniące życiem centrum metropolii ze spokojem Placu Grzybowskiego oraz pobliskiego Ogrodu Saskiego.

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Cosmopolitan znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: PL.GRZYBOWSKI 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Cosmopolitan znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Capoeira UNICAR Warszawa w odległości 100 m, Gimnazjum Nr 42 w odległości 100 m, Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m NZOZ LEKARIUM, w odległości 150 m Atmosfera Ruchu. Pawlik D., w odległości 150 m Velvet Skin.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: ZARA s.c. w odległości 100 m, Pardon, To Tu w odległości 100 m, Cheeseburger Slow Food - Diners w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Challenge. Mazurek M. w odległości 150 m, Orka w odległości 200 m, park Świętokrzyski w odległości 300 m.

Data publikacji: 11 lipca 2012 12:10

Data aktualizacji: 22 marca 2019 15:11

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Tacit Development Polska Sp. z o.o.

Tacit Development Polska Sp. z o.o.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Tacit Development Polska Sp. z o.o.
  +48 22 ...
  +48 22 445 99 91

  Umów spotkanie

  Apartamenty Cosmopolitan

  adres biura sprzedaży

  ul. Twarda 4, Warszawa

  Wybierz datę

  • piątek

   21

   czerwca

  • poniedziałek

   24

   czerwca

  • wtorek

   25

   czerwca

  Zaproponuj inny termin

  Wiadomości powiązane z Tacit Development Polska Sp. z o.o.

  Branding – Czyli o budowaniu świadomości marki

  Branding – Czyli o budowaniu świadomości marki

  Prestiż w sercu Warszawy

  Prestiż w sercu Warszawy