Apartamenty Cosmopolitan

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTacit Development Polska Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Cosmopolitan dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
84
2
76,39 m²
8
97
4
134 m²
9

Opis Inwestycji

„Wierzę, że ten budynek zmieni przestrzeń Warszawy, sprawi, że na stałe zagości tu najlepsza architektura.” Helmut JahnNajlepszy adres dla osób pragnących korzystać z uroków miasta. Elegancja, bezpieczeństwo, dyskrecja – wszystkie te elementy sprawiają, że Cosmopolitan zapewnia swoim mieszkańcom zupełnie nową jakość życia i tworzy przyjazną, funkcjonalną przestrzeń, odpowiadającą w pełni potrzebom najbardziej wymagających Klientów pragnących żyć i mieszkać w centrum Warszawy. Parter budynku jest całkowicie zagospodarowany, przy patio wychodzącym na Plac Grzybowski znajdziecie Państwo nowoczesne koncepty kulinarne: City SAM, Wine Taste by Kamecki, Odette Tea Room, Ceviche Bar, Benihana.Na 42. piętrze budynku odbywają się prestiżowe wydarzenia artystyczne. Koncerty, wernisaże i spotkania z wyjątkowymi twórcami organizowane specjalnie dla mieszkańców Cosmopolitan i ich przyjaciół.44-piętrowy Cosmopolitan Twarda 4 jest dziś jedynym wykończonym i już funkcjonującym wysokościowym budynkiem apartamentowym w Warszawie. Można w nim zamieszkać w dniu podpisania umowy zakupu.Twórcą projektu jest legenda architektury XXI wieku, Helmut Jahn – autor m.in. siedziby Unii Europejskiej w Brukseli, Sony Center w Berlinie czy State of Illinois Center w Chicago. Budynek Cosmopolitan Twarda 4, uznawany za jeden z najciekawszych apartamentowców w Europie, to jedyne dzieło Jahna w Polsce. Główną ideą, która przyświecała architektowi w trakcie prac nad tym projektem, było stworzenie apartamentowca o ponadczasowej prostocie, w połączeniu z najwyższą jakością.Całkowicie przeszklona elewacja sprawia, że wnętrza są jasne, pełne światła i powietrza. Duże, niepodzielne i otwierane okna, stanowią unikatową cechę tej inwestycji. Dębowe podłogi, włoski marmur w łazienkach, ceramika i armatura prestiżowych światowych marek, meble kuchenne i sprzęt AGD najnowszej generacji firmy Miele, wbudowane szafy, przeszklone garderoby, oświetlenie punktowe, rolety i klimatyzacja. Każdy apartament został wyposażony w inteligentny systemem zarządzania HMS. Mieszkańcy mają do swojej wyłącznej dyspozycji strefę relaksu, zlokalizowaną na 4. piętrze budynku. Składa się ona z fitness klubu z siłownią, pokojem do masażu, saunami suchą i mokrą oraz pomieszczeń klubowych, kuchni i pokoi do spotkań. Mieszkańcy mogą również korzystać z zagospodarowanego przestronnego tarasu o powierzchni 840 m2 z widokiem na Plac Grzybowski i ulicę Emilii Plater. W budynku znajduje się parking podziemny. Apartamentowiec jest chroniony, a jego mieszkańcy mogą korzystać z usług Cosmopolitan Concierge – dostępnych przez 7 dni w tygodniu.Z każdego z 236 apartamentów rozciąga się spektakularny widok na panoramę całej Warszawy.Jest to obecnie jedyny wykończony i już funkcjonujący wysokościowy apartamentowiec w Warszawie, w którym można zamieszkać w dniu podpisania umowy zakupu.Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Inwestycja Apartamenty Cosmopolitan znajduje się w Śródmieściu Północnym, ul. Twarda 4 (0.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Tacit Development Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Cosmopolitan została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 236 nowych mieszkań w tym 247 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 44 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 4 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Cosmopolitan pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 76 do 134 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 76 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 134 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tacit Development Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 44 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 4 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 236 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, usługi concierge, internet, klimatyzacja, klub fitness, recepcja, sauna, TV kablowa, usługi w budynku, winda, inteligentny dom.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym 2 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 76 do 134 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Cosmopolitan

To miejsce łączy przeciwieństwa: tętniące życiem centrum metropolii ze spokojem Placu Grzybowskiego oraz pobliskiego Ogrodu Saskiego.

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Cosmopolitan mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Cosmopolitan znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pl. Grzybowski 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Cosmopolitan znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 3 w odległości 140 m, Profesja Edukacja Gimnazjum dla Dorosłych w Warszawie w odległości 180 m, Profesja Edukacja Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Warszawie w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Cosmopolitan jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Lekarium w odległości 100 m, Prof-Med w odległości 170 m, MML w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Cosmopolitan składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Sklep koszerny Kosher, w odległości 100 m znajduje się Delikatesy Ludwik, w odległości 120 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Cosmopolitan w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się CityFit, w odległości 230 m znajduje się Pr1me Fitness & Wellness.

Data publikacji: 11.07.2012

Data aktualizacji: 10.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie