Apartamenty Cosmopolitan

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTacit Development Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Złota 44(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne, ul. Złota 44 (0.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 32 000/m2
  Złota 44
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 124 - 298 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  BBI Development S.A.
 • Royal Tulip Warsaw Apartments(0.9 km dalej)
  Condohotel

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Mirów, ul. Grzybowska 51 (1.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 17 283/m2
  Royal Tulip Warsaw Apartments
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 78
  Powierzchnia: 28 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Marvipol Development
 • Apartamenty Ogrodowa(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Mirów, ul. Ogrodowa 31/35 (1.8 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Ogrodowa
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 28 - 248 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 5 ofert
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

„Wierzę, że ten budynek zmieni przestrzeń Warszawy, sprawi, że na stałe zagości tu najlepsza architektura.” Helmut JahnNajlepszy adres dla osób pragnących korzystać z uroków miasta. Elegancja, bezpieczeństwo, dyskrecja – wszystkie te elementy sprawiają, że Cosmopolitan zapewnia swoim mieszkańcom zupełnie nową jakość życia i tworzy przyjazną, funkcjonalną przestrzeń, odpowiadającą w pełni potrzebom najbardziej wymagających Klientów pragnących żyć i mieszkać w centrum Warszawy. Parter budynku jest całkowicie zagospodarowany, przy patio wychodzącym na Plac Grzybowski znajdziecie Państwo nowoczesne koncepty kulinarne: City SAM, Wine Taste by Kamecki, Odette Tea Room, Ceviche Bar.44-piętrowy Cosmopolitan Twarda 4 jest dziś jedynym wykończonym i już funkcjonującym wysokościowym budynkiem apartamentowym w Warszawie. Można w nim zamieszkać w dniu podpisania umowy zakupu.Twórcą projektu jest legenda architektury XXI wieku, Helmut Jahn – autor m.in. siedziby Unii Europejskiej w Brukseli, Sony Center w Berlinie czy State of Illinois Center w Chicago. Budynek Cosmopolitan Twarda 4, uznawany za jeden z najciekawszych apartamentowców w Europie, to jedyne dzieło Jahna w Polsce. Główną ideą, która przyświecała architektowi w trakcie prac nad tym projektem, było stworzenie apartamentowca o ponadczasowej prostocie, w połączeniu z najwyższą jakością.Całkowicie przeszklona elewacja sprawia, że wnętrza są jasne, pełne światła i powietrza. Duże, niepodzielne i otwierane okna, stanowią unikatową cechę tej inwestycji. Dębowe podłogi, włoski marmur w łazienkach, ceramika i armatura prestiżowych światowych marek, meble kuchenne i sprzęt AGD najnowszej generacji firmy Miele, wbudowane szafy, przeszklone garderoby, oświetlenie punktowe, rolety i klimatyzacja. Każdy apartament został wyposażony w inteligentny systemem zarządzania HMS. Mieszkańcy mają do swojej wyłącznej dyspozycji strefę relaksu, zlokalizowaną na 4. piętrze budynku. Składa się ona z fitness klubu z siłownią, pokojem do masażu, saunami suchą i mokrą oraz pomieszczeń klubowych, kuchni i pokoi do spotkań. Mieszkańcy mogą również korzystać z zagospodarowanego przestronnego tarasu o powierzchni 840 m2 z widokiem na Plac Grzybowski i ulicę Emilii Plater. W budynku znajduje się parking podziemny. Apartamentowiec jest chroniony, a jego mieszkańcy mogą korzystać z usług Cosmopolitan Concierge – dostępnych przez 7 dni w tygodniu.Z każdego z 236 apartamentów rozciąga się spektakularny widok na panoramę całej Warszawy.Jest to obecnie jedyny wykończony i już funkcjonujący wysokościowy apartamentowiec w Warszawie, w którym można zamieszkać w dniu podpisania umowy zakupu.Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Inwestycja Apartamenty Cosmopolitan znajduje się w Śródmieściu Północnym, ul. Twarda 4 (0.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Tacit Development Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Cosmopolitan została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 236 nowych mieszkań w tym 247 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 44 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 4 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Cosmopolitan pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 76 do 134 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tacit Development Polska Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 44 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 4 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 236 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, usługi concierge, internet, klimatyzacja, klub fitness, recepcja, sauna, TV kablowa, usługi w budynku, winda, inteligentny dom.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Cosmopolitan

To miejsce łączy przeciwieństwa: tętniące życiem centrum metropolii ze spokojem Placu Grzybowskiego oraz pobliskiego Ogrodu Saskiego.

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Cosmopolitan mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Cosmopolitan znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pl. Grzybowski 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Cosmopolitan znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 3 w odległości 140 m, Profesja Edukacja Gimnazjum dla Dorosłych w Warszawie w odległości 180 m, Profesja Edukacja Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Warszawie w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Cosmopolitan jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Lekarium w odległości 100 m, Prof-Med w odległości 170 m, MML w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Cosmopolitan składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Sklep koszerny Kosher, w odległości 100 m znajduje się Delikatesy Ludwik, w odległości 120 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Cosmopolitan w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się CityFit, w odległości 230 m znajduje się Pr1me Fitness & Wellness.

Data publikacji: 11.07.2012

Data aktualizacji: 14.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie