Rezydencja Kaliska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Develia

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, ul. Kaliska / Niemcewicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 76 ofert w najbliższej okolicy!

Rezydencja Kaliska

5 zdjęć

Rezydencja Kaliska
Rezydencja Kaliska
Rezydencja Kaliska
Rezydencja Kaliska

Najbliższe inwestycje

 • Złota 44
  od: 36 700 zł/m2

  BBI Development S.A.

 • Moderna Powiśle

  Moderna Holding

 • Górnośląska 6
  Pod wynajem

  Volumetric Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Budynek znajdujący się na zbiegu ulic Kaliskiej i Niemcewicza, jest obrazem udanej syntezy współczesnego stylu architektonicznego z nurtami budowlanymi minionych epok.

Calisia Residence jest doskonałym przykładem połączenia nowoczesnych technologii budownictwa z pięknem klasycznych linii. Solidne i trwałe materiały architektoniczne, łączą się harmonijnie z elementami zieleni wokół budynku.

Komfort nowoczesnej budowli z podziemnym garażem, współgra z klimatem wiekowych kamienic. Dla podniesienia komfortu mieszkańców w budynku znajduje się recepcja, rowerownia i wózkownia.

Inwestycja Rezydencja Kaliska znajduje się w Śródmieściu Południowym, ul. Kaliska / Niemcewicza została zrealizowana przez dewelopera Develia.

Inwestycja Rezydencja Kaliska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Kaliska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Develia przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (133 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 40400 zł.
 • miejsca postojowe podziemne (133 miejsca).
Udogodnienia:
winda, plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Kaliska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Rezydencja Kaliska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Centrum 08.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Kaliska znajduje się się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealne Studium Medycyny Sportu w odległości 100 m, Heros Centrum Szkoleniowe w odległości 100 m, Atut Lider Ksztalcenia Policealna Szkoła Zawodowa w Warszawie w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Kaliska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dr Beata Dethloff w odległości 200 m, Lekarz w odległości 230 m, Terapia w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Kaliska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 70 m znajduje się Cafe Halifax, w odległości 90 m znajduje się Soprano.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Kaliska w odległości 130 m znajduje się Crossfit MGW, w odległości 150 m znajduje się Pure Jatomi, w odległości 350 m znajduje się Zdrofit.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: