Przy Arsenale

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ECO Classic Sp. z o.o.

Ceny od: 15 000 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Przy Arsenale dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
LU 5
80,91 m²
Parter
1 213 650 zł15 000 zł/m²
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 1%
LU 6
58,88 m²
Parter
883 200 zł15 000 zł/m²
LU 7
58,64 m²
Parter
879 600 zł15 000 zł/m²
LU 8
36,12 m²
Parter
614 040 zł17 000 zł/m²
LU 9
65,2 m²
Parter
978 000 zł15 000 zł/m²

Opis Inwestycji

Przy Arsenale to ekskluzywny budynek apartamentowy składający się z kameralnej części wysokiej, z zaledwie 40 apartamentami, z których można podziwiać panoramę Warszawy – Starówkę, Ogród Krasińskich lub Centrum miasta. W części niskiej zaprojektowano przytulne 1 i 2-pokojowe lokale które idealnie odpowiadają na potrzeby aktywnych i często podróżujących osób ceniących posiadanie niewielkiego mieszkania w centrum europejskiej stolicy.Pomimo tak niewielkiej ilości lokali zaprojektowano 2 osobne wejścia z reprezentacyjnymi holami wykończonymi w standardzie odpowiadającym klasie budynku, z recepcją i 4 windami na potrzeby mieszkańców.W budynku powstanie komfortowy podziemny parking na 65 samochodów. Dostępne będą także pomieszczenia pełniące funkcje pomocnicze dla mieszkańców, np. specjalne miejsce na rowery.- materiały konstrukcyjne i budowlane najwyższej jakości- wysoki i funkcjonalny standard części wspólnych- windy renomowanego producenta- duże okna wykonane z drewna- eleganckie korytarze- szklane balustrady i oświetlenie na każdym balkonie- atrakcyjna wizualnie fasada- komfortowy garaż podziemny, komórki lokatorskie i pomieszczenie na rowery- całodobowy monitoring

Inwestycja Przy Arsenale znajduje się na Muranowie, al. Solidarności 60B (1.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ECO Classic Sp. z o.o..

Inwestycja Przy Arsenale jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 11 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Przy Arsenale pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 36 do 81 metrów kwadratowych w cenie od 15 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ECO Classic Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 36 do 81 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 614 040 do 1 213 650 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 15 000 do 17 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przy Arsenale

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

W odległości 200 metrów od inwestycji Przy Arsenale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bielańska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przy Arsenale znajduje się 68 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 13 w odległości 100m, Wydział Nauk Ekonomicznych w odległości 150m, Chrześcijańska Akademia Teologiczna w odległości 150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Amilaut, w odległości 50 m znajduje się Sklep Zielarsko-Medyczny Świerzop, w odległości 50 m znajduje się Optiga. Salon optyczny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się NarkoNora, w odległości 150 m znajduje się Muzeum Niepodległości, w odległości 150 m znajduje się Galeria Składnica Sztuki.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Studio Projektowe "AR", w odległości 300 m znajduje się Zieleniec przy pomniku Nike, w odległości 300 m znajduje się Ogród Krasińskich.

Data publikacji: 14.08.2019

Data aktualizacji: 13.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie