Przy Arsenale

Pod wynajem

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezECO Classic Sp. z o.o.

Ceny od: 15 000 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Przy Arsenale dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
LU 5
80,91 m²
Parter
1 213 650 zł15 000 zł/m²
LU 6
58,88 m²
Parter
883 200 zł15 000 zł/m²
LU 7
58,64 m²
Parter
879 600 zł15 000 zł/m²

Opis Inwestycji

Lokale usługowe znajdują się w inwestycji Przy Arsenale położonej w tętniącym życiem Śródmieściu Warszawy przy Al. Solidarności 60B.Inwestycja Przy Arsenale tworzy na mapie Warszawy atrakcyjny punkt dla wszystkich, którzy zwracają uwagę na atrakcyjną lokalizację, wygodę, prestiż oraz wysoki standard wykonania.Lokale położone są w dobrych ciągach komunikacji pieszej dostępnych od Al. Solidarności i od ul. Długiej. Wszystkie znajdują się na parterze, mają samodzielne wejścia oraz duże przeszklone witryny. Bezpośrednio sąsiadują z licznymi budynkami wielorodzinnymi oraz z wieloma dobrze prosperującymi punktami handlowymi i usługowymi.W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Stacja metra Ratusz Arsenał znajduje się w odległości 380 m. Dogodna lokalizacja pozwala na szybki i komfortowy dojazd do każdego punktu w Warszawie.Zaletą jest także bliskość Placu Bankowego z licznymi budynkami biurowymi oraz urzędami. Jeden z najpiękniejszych parków w Warszawie – Ogrodu Krasińskich znajduje się w odległości 200 m. Aby dotrzeć na Stare Miasto trzeba pokonać dystans zaledwie 560 m.Inwestycja Przy Arsenale to topowy projekt składający się 90 apartamentów i 10 lokali usługowych.Inwestycja będzie gotowa do odbioru w I Q 2021 r.

Inwestycja Przy Arsenale znajduje się na Muranowie, al. Solidarności 60B (1.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ECO Classic Sp. z o.o..

Inwestycja Przy Arsenale jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 11 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Przy Arsenale pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 59 do 81 metrów kwadratowych w cenie od 15 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ECO Classic Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 10 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 342 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 59 do 81 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 879 600 do 1 213 650 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 15 000 zł/m².
Opis płatności:harmonogram wpłat: 68% ceny 3 dni po zawarciu umowy 16% ceny - do 31.08.2020 r. 16% ceny - do 30.11.2020 r..
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Przy Arsenale znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Przy Arsenale

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Arsenale mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Przy Arsenale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielańska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Arsenale znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 13 w odległości 60 m, Przedszkole Nr 14 w odległości 270 m, BURSA SZKOLNICTWA ARTYSTYCZNEGO w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Arsenale jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 30 m, VeritaMed w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Arsenale składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Delikatesy Bellcor, w odległości 200 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Arsenale w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.08.2019

Data aktualizacji: 13.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie