Złota 44

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBBI Development S.A.

Ceny od: 36 700 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Złota 44 dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
455
3
130 m²
45
424
3
178,5 m²
42
363
4
172,4 m²
36
6 327 080 zł36 700 zł/m²
383
4
171,9 m²
38
6 411 870 zł37 300 zł/m²
483
4
297,9 m²
48
13 465 080 zł45 200 zł/m²

Opis Inwestycji

Złota 44 – projekt autorstwa najbardziej cenionego współczesnego architekta Daniela Libeskinda zlokalizowany w samym sercu Warszawy. Wieżowiec został ukończony i oddany do użytkowania w marcu 2017 r. Budynek - ikona, który na nowo zdefiniował warszawski skyline i już na etapie budowy stał się najbardziej rozpoznawalnym budynkiem mieszkalnym w kraju. Złota 44 to pionierski projekt, który oferuje niespotykany dotąd w Polsce lifestyle i komfort na poziomie stylu życia w sześcio-gwiazdkowym hotelu. To bez cienia wątpliwości najlepszy adres i inwestycja nr 1 w Polsce.Ósme piętro apartamentowca Złota 44 o powierzchni, 1800 mkw., stanowi rekreacyjna i wypoczynkowa strefa do wyłącznego użytku mieszkańców oraz ich gości. Tuż u progu własnego domu przyszli rezydenci będą posiadali 25-metrowy basen (jedyny tak duży basen w budynku apartamentowym w Polsce), taras z jacuzzi, siłownię wraz z pełnym zapleczem spa (sauną fińską, łaźnią parową i 2 gabinetami masażu), prywatne kino, symulator gry w golfa, salę konferencyjną oraz pokój przeznaczony do gier i zabaw najmniejszych pociech. Koneserzy wina będą mieli do dyspozycji na parterze budynku przestrzeń, gdzie w odpowiedniej temperaturze i wilgotności będą mogli przechowywać swoją kolekcję trunków. Piwniczka na wino pomieści aż 10.000 butelek i jest rozbudowana o salę degustacyjną, która sprzyja spokojnemu delektowaniu się smakiem wina.Standard wykończenia budynku:Budynek Złota 44 to prawdziwa perła współczesnego designu. Jego awangardowy kształt determinuje wykończenia części wspólnych budynku, które bazują na ponadczasowej klasyce, ale z nutką odważnych i nowoczesnych rozwiązań. Wnętrze budynku łączy w sobie ciepło drewna, miękkość najwyższej jakości tkanin, chłód szczotkowanej stali, połysk szkła. Lobby budynku jest dziełem światowej sławy architekta Daniela Libskinda, zaś projekt wnętrza zaprojektowało renomowane studio Minotti. Dbałość o każdy szczegół wykończenia wnętrz na Złotej 44 oraz pietyzm ich wykonania, sprawia że od progu każdy poczuje się jak w domu.Standard wykończenia wnętrz.Złota 44 to miejsce unikatowe pod każdym względem, także wykończenia apartamentów. Każdy ze znajdujących się tam lokali jest wynikiem pracy najlepszych architektów świata takich jak Daniel Libeskind czy renomowane londyńskie studio Woods Bagot. Niezaprzeczalnym atutem naszych apartamentów jest to, że każdy z nich jest niepowtarzalny i pod kątem projektu architektonicznego jak i projektu wykończenia wnętrza. Tu klasyka spotyka się z nowoczesnością, a prostota potwierdza swoją ponadczasowość. Korzystamy tylko z najwyższej jakości naturalnych materiałów – dębu, orzecha amerykańskiego, najpiękniejszych marmurów, łącząc je z nowoczesnym sprzętem AGD i optymalizacją rozwiązań technologicznych dla zmaksymalizowania komfortu życia i codziennego użytkowania.

Inwestycja Złota 44 znajduje się w Śródmieściu Północnym, ul. Złota 44 (0.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BBI Development S.A..

Inwestycja Złota 44 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 287 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu penthouse, 28 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 55 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Złota 44 pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 130 do 298 metrów kwadratowych w cenie od 36 700 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 130 do 179 m2 w cenie od 6 508 804 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 172 do 298 m2 w cenie od 6 327 080 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BBI Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 55 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 287 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Unikatowość kształtu wieży nadaje indywidualny charakter apartamentom, każdy z nich ma niepowtarzalną wielkość i układ. Połączenie światowego designu ze spektakularnymi widokami tworzy niezwykłą życiową przestrzeń. Projekty wnętrz autorstwa Woods Bagot harmonizują z bryłą i charakterem budynku, wpisując się w elegancki styl współczesnej europejskiej estetyki. Nowa oferta ZŁOTEJ 44 daje dużą swobodę wyboru i przewiduje aż 9 wariantów wykończenia wnętrz.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu, odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, usługi concierge, basen, internet, klimatyzacja, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań w tym 1 lokal typu penthouse, 4 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 130 do 298 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 6 327 080 do 13 465 080 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 36 700 do 49 092 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Złota 44

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Złota 44 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Złota 44 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Emilii Plater 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Złota 44 znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: CXIX Liceum Ogólnokształcące w odległości 200 m, XII Liceum Ogólnokształcace w odległości 210 m, PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Złota 44 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Afrodyta w odległości 270 m, proFeel Med w odległości 490 m, Okulistyka w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Złota 44 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Piekarnia, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 90 m znajduje się Gorąco Polecam Nowakowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Złota 44 w odległości 420 m znajduje się CityFit, w odległości 500 m znajduje się Arena Klub Bilardowy, w odległości 540 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.07.2018

Data aktualizacji: 25.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie