Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Złota 44

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Złota, oferowane bezpośrednio przez

BBI Development S.A.

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne, ul. Złota 44

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 80 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Złota 44Złota 44

7 zdjęć

Złota 44
Złota 44
Złota 44
Złota 44

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • sauna
 • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 55 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 287 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Unikatowość kształtu wieży nadaje indywidualny charakter apartamentom, każdy z nich ma niepowtarzalną wielkość i układ. Połączenie światowego designu ze spektakularnymi widokami tworzy niezwykłą życiową przestrzeń. Projekty wnętrz autorstwa Woods Bagot harmonizują z bryłą i charakterem budynku, wpisując się w elegancki styl współczesnej europejskiej estetyki. Nowa oferta ZŁOTEJ 44 daje dużą swobodę wyboru i przewiduje aż 9 wariantów wykończenia wnętrz.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Złota 44 – projekt autorstwa najbardziej cenionego współczesnego architekta Daniela Libeskinda zlokalizowany w samym sercu Warszawy. Wieżowiec został ukończony i oddany do użytkowania w marcu 2017 r. Budynek - ikona, który na nowo zdefiniował warszawski skyline i już na etapie budowy stał się najbardziej rozpoznawalnym budynkiem mieszkalnym w kraju. Złota 44 to pionierski projekt, który oferuje niespotykany dotąd w Polsce lifestyle i komfort na poziomie stylu życia w sześcio-gwiazdkowym hotelu. To bez cienia wątpliwości najlepszy adres i inwestycja nr 1 w Polsce.

Ósme piętro apartamentowca Złota 44 o powierzchni, 1800 mkw., stanowi rekreacyjna i wypoczynkowa strefa do wyłącznego użytku mieszkańców oraz ich gości. Tuż u progu własnego domu przyszli rezydenci będą posiadali 25-metrowy basen (jedyny tak duży basen w budynku apartamentowym w Polsce), taras z jacuzzi, siłownię wraz z pełnym zapleczem spa (sauną fińską, łaźnią parową i 2 gabinetami masażu), prywatne kino, symulator gry w golfa, salę konferencyjną oraz pokój przeznaczony do gier i zabaw najmniejszych pociech. Koneserzy wina będą mieli do dyspozycji na parterze budynku przestrzeń, gdzie w odpowiedniej temperaturze i wilgotności będą mogli przechowywać swoją kolekcję trunków. Piwniczka na wino pomieści aż 10.000 butelek i jest rozbudowana o salę degustacyjną, która sprzyja spokojnemu delektowaniu się smakiem wina.

Standard wykończenia budynku:

Budynek Złota 44 to prawdziwa perła współczesnego designu. Jego awangardowy kształt determinuje wykończenia części wspólnych budynku, które bazują na ponadczasowej klasyce, ale z nutką odważnych i nowoczesnych rozwiązań. Wnętrze budynku łączy w sobie ciepło drewna, miękkość najwyższej jakości tkanin, chłód szczotkowanej stali, połysk szkła. Lobby budynku jest dziełem światowej sławy architekta Daniela Libskinda, zaś projekt wnętrza zaprojektowało renomowane studio Minotti. Dbałość o każdy szczegół wykończenia wnętrz na Złotej 44 oraz pietyzm ich wykonania, sprawia że od progu każdy poczuje się jak w domu.

Standard wykończenia wnętrz.

Złota 44 to miejsce unikatowe pod każdym względem, także wykończenia apartamentów. Każdy ze znajdujących się tam lokali jest wynikiem pracy najlepszych architektów świata takich jak Daniel Libeskind czy renomowane londyńskie studio Woods Bagot. Niezaprzeczalnym atutem naszych apartamentów jest to, że każdy z nich jest niepowtarzalny i pod kątem projektu architektonicznego jak i projektu wykończenia wnętrza. Tu klasyka spotyka się z nowoczesnością, a prostota potwierdza swoją ponadczasowość. Korzystamy tylko z najwyższej jakości naturalnych materiałów – dębu, orzecha amerykańskiego, najpiękniejszych marmurów, łącząc je z nowoczesnym sprzętem AGD i optymalizacją rozwiązań technologicznych dla zmaksymalizowania komfortu życia i codziennego użytkowania.

Inwestycja Złota 44 znajduje się w Śródmieściu Północnym, ul. Złota 44 (0.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez BBI Development S.A.

Inwestycja Złota 44 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 287 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 55 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Złota 44 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BBI Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Złota 44?

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Złota 44 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 337 metrów od inwestycji Złota 44 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo ONZ.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Złota 44 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Złota 44 znajduje się 80 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia w odległości 188 m, szkoła w odległości 188 m, XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Złota 44 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Attis w odległości 104 m, Okulistyka Jaskra w odległości 231 m, Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Fundacji Armii Krajowej w odległości 245 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Złota 44 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 68 m znajduje się Aromat, w odległości 81 m znajduje się Żabka, w odległości 95 m znajduje się House of Asia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Złota 44 w odległości 464 m znajduje się boisko / kort, w odległości 464 m znajduje się boisko / kort, w odległości 467 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.07.2018
Data aktualizacji: 21.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023