Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Nowogrodzka 6A

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Fenix Group

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowogrodzka 6A dostępne są 4 oferty

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
11 4 104,41 m2 5 Zapytaj o cenę Zobacz
20 2 52,51 m2 4 Zapytaj o cenę Zobacz
27 3 66,66 m2 2 Zapytaj o cenę Zobacz
23 2 42,81 m2 5 Zapytaj o cenę Zobacz

Budynek przy Nowogrodzkiej 6A został zaprojektowany przez Karola Bagieńskiego. W 1911 r. w dużym stopniu zachowały się wnętrza wraz z wyposażeniem, np. piękne drewniane drzwi, kute balustrady schodów i balkonów, jak również secesyjne detale i płytki ceramiczne w reprezentatywnym przejeździe bramnym.

Inwestycja Nowogrodzka 6A znajduje się w Śródmieściu Południowym, ul. Nowogrodzka 6A (0,4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Fenix Group.

Inwestycja Nowogrodzka 6A została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Nowogrodzka 6A pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 43 do 104 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchniach od 43 do 53 m2 (2 mieszkania),
  • 3-pokojowe o powierzchni 67 m2 (1 mieszkanie),
  • 4-pokojowe o powierzchni 104 m2 (1 mieszkanie).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fenix Group nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 316 do 360 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Konstrukcja budynku:
- na ostatnich kondygnacjach mieszkania z tarasami
- nowoczesne windy o wysokim standardzie bezpieczeństwa
Drzwi zewnętrzne:
- drzwi do lokali oryginalne, odrestaurowane z dekoracyjnymi supraportami w klatce frontowej
Ogrzewanie:
- z sieci miejskiej
Instalacje:
- woda z sieci miejskiej
Elewacja:
- odrestaurowana i oryginalne dekoracje sztukatorskie
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: od 43 do 104 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań: Zapytaj o cenę
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowogrodzka 6A

Trudno o adres w ściślejszym centrum Warszawy. Z Nowogrodzkiej na spacer można wybrać się do Parku Ujazdowskiego, Łazienek Królewskich czy Muzeum Narodowego. Kamienica stoi w znakomitym punkcie pod względem komunikacyjnym, co ułatwia dotarcie do innych części miasta. W pobliżu przebiegają liczne linie tramwajowe, autobusowe i metro.

Ta część Śródmieścia przeżywa prawdziwy renesans wielkomiejskiego życia, pełno tu rozmaitych kawiarni, restauracji, eleganckich sklepów. W niedalekiej odległości działa co najmniej kilka najważniejszych warszawskich scen teatralnych.

Na spacer można wybrać się na Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście. Nowogrodzka 6A to adres dla osób ceniących atmosferę i atuty życia w mieście, a także wygodę i elegancje danego budownictwa.

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami. W odległości 50 metrów od inwestycji Nowogrodzka 6A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: DH SMYK 03.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowogrodzka 6A znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Instytut Stosunków Międzynarodowych w odległości 150 m, Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej, UW w odległości 150 m, Uniwersytet Warszawski Wydział Stosowanych Nauk Społecznych I Resocjalizacji w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Salon kosmetyki laserowej, w odległości 50 m Gabinet psychologiczny. Zdżalik-Weimann Małgorzata, w odległości 50 m Psychoterapia psychoanalityczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Eleven Beauty Salon Piękności w odległości 50 m, Sklep z akumulatorami i bateriami Międzywojewódzkiej Handlowej Spółdzielni Inwalidów w odległości 50 m, BPH w odległości 50 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Panorama Warszawa. Klub Kolarski w odległości 50 m, Salon Kosmetyczny N25 w odległości 250 m, Kosmetyka Warszawa w odległości 250 m.

Data publikacji: 3 lipca 2017 16:38

Data aktualizacji: 13 września 2017 13:29

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę
Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie Państwa oferta i inne podobne nieruchomości. Chcę otrzymywać e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. J.S. Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania ofert.

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Noakowskiego 16/2
    00-666 Warszawa

+48 791...

Wiadomości powiązane z Fenix Group

Znajdziemy dla Ciebie