Kolorowe Osiedle III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSGI Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 257 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Plac Jana Pawła II(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, Plac Jana Pawła II (3.5 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
  Ceny od: 4 900/m2
  Plac Jana Pawła II
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 55
  Powierzchnia: 37 - 99 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Budnex
 • Osiedle Magnolia Park(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, ul. Walczaka 43 (3.8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
  Ceny od: 4 600 brutto/m2
  Osiedle Magnolia Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 103
  Powierzchnia: 33 - 84 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Agencja Inwestycyjna - Gorzów Sp. z o.o.
 • Zofii Kuratowskiej(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, ul. Zofii Kuratowskiej 43 (2.6 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
  Ceny od: 4 800 brutto/m2
  Zofii Kuratowskiej
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 36 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  mdb home

Opis Inwestycji

Kolorowe Osiedle to przyjazne i pełne barw miejsce, w którym każdy z nas chciałby zamieszkać. Osiedle tworzą dwa nowoczesne i starannie zaprojektowane budynki, w których znajdą się słoneczne mieszkania wyposażone w ustawne balkony oraz tarasy.Inwestycja wyróżnia się elegancką architekturą, wysokim standardem wykonania oraz harmonijnie wkomponowaną zielenią.

Inwestycja Kolorowe Osiedle III znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Grabskiego 6 (2.7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez dewelopera SGI Sp. z o.o..

Inwestycja Kolorowe Osiedle III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Kolorowe Osiedle III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 26 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 3 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kolorowe Osiedle III

Kolorowe Osiedle usytuowane jest przy ul. Grabskiego 6, w atrakcyjnej części miasta. Otaczają je tereny zielone, które wręcz zachęcają do popołudniowych lub weekendowych spacerów. Bliskość obiektów handlowych, przystanków autobusowych oraz infrastruktury usługowej, to kolejne atuty tej inwestycji. Kolorowe Osiedle wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko jakością wykonania, ale także doskonałą komunikacją z pozostałymi częściami miasta, co docenią wszyscy dojeżdżający codziennie do pracy. Mieszkańcy osiedla będą więc mieć w zasięgu ręki wszystko, czego potrzebują. Sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej, a także obiekty sportowe i rekreacyjne. Wystarczy kilkuminutowy spacer, by dotrzeć na basen, czy do klubu fitness!

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim, zajmuje teren o powierzchni 86 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np.: gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

Komunikacja

Komunikację miejską w Gorzowie Wielkopolskim świadczy Miejski Zakład Komunikacji. Obsługuje on 41 linii autobusowych dziennych, 3 nocne oraz kursujące na 3 liniach tramwaje. Przez miasto przebiegają także dwie drogi krajowe i cztery wojewódzkie. W mieście funkcjonuje także rozwinięty transport kolejowy, na który składa się pięć stacji: Gorzów Wielkopolski Główny, Gorzów Wielkopolski Karnin, Gorzów Wielkopolski Wieprzyce, Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kolorowe Osiedle III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Kolorowe Osiedle III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Górczyńska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kolorowe Osiedle III znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PRYWATNA SZKOLA MUZYCZNA ZBIORCZYK w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kolorowe Osiedle III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarza Rodzinnego "Basis" w odległości 320 m, Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim w odległości 440 m, MediRaj w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kolorowe Osiedle III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Kupiec Gorzowski, w odległości 250 m znajduje się Tesco, w odległości 270 m znajduje się Chata Polska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kolorowe Osiedle III w odległości 210 m znajduje się Boisko szkolne SP13, w odległości 220 m znajduje się Boisko szkolne - SP13.

Data publikacji: 11.08.2017

Data aktualizacji: 10.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie