Kolorowe Osiedle III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grabskiego, oferowane bezpośrednio przez SGI Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, ul. Grabskiego 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Kolorowe Osiedle III

8 zdjęć

Kolorowe Osiedle III
Kolorowe Osiedle III
Kolorowe Osiedle III
Kolorowe Osiedle III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Opis Inwestycji

Kolorowe Osiedle to przyjazne i pełne barw miejsce, w którym każdy z nas chciałby zamieszkać. Osiedle tworzą dwa nowoczesne i starannie zaprojektowane budynki, w których znajdą się słoneczne mieszkania wyposażone w ustawne balkony oraz tarasy.

Inwestycja wyróżnia się elegancką architekturą, wysokim standardem wykonania oraz harmonijnie wkomponowaną zielenią.

Inwestycja Kolorowe Osiedle III znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Grabskiego 6 (2.7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja Kolorowe Osiedle III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Kolorowe Osiedle III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SGI Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kolorowe Osiedle usytuowane jest przy ul. Grabskiego 6, w atrakcyjnej części miasta. Otaczają je tereny zielone, które wręcz zachęcają do popołudniowych lub weekendowych spacerów. Bliskość obiektów handlowych, przystanków autobusowych oraz infrastruktury usługowej, to kolejne atuty tej inwestycji. Kolorowe Osiedle wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko jakością wykonania, ale także doskonałą komunikacją z pozostałymi częściami miasta, co docenią wszyscy dojeżdżający codziennie do pracy. Mieszkańcy osiedla będą więc mieć w zasięgu ręki wszystko, czego potrzebują. Sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej, a także obiekty sportowe i rekreacyjne. Wystarczy kilkuminutowy spacer, by dotrzeć na basen, czy do klubu fitness!

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim, zajmuje teren o powierzchni 86 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np.: gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

Komunikacja

Komunikację miejską w Gorzowie Wielkopolskim świadczy Miejski Zakład Komunikacji. Obsługuje on 41 linii autobusowych dziennych, 3 nocne oraz kursujące na 3 liniach tramwaje. Przez miasto przebiegają także dwie drogi krajowe i cztery wojewódzkie. W mieście funkcjonuje także rozwinięty transport kolejowy, na który składa się pięć stacji: Gorzów Wielkopolski Główny, Gorzów Wielkopolski Karnin, Gorzów Wielkopolski Wieprzyce, Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kolorowe Osiedle III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kolorowe Osiedle III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Kolorowe Osiedle III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Górczyńska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kolorowe Osiedle III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kolorowe Osiedle III znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PRYWATNA SZKOLA MUZYCZNA ZBIORCZYK w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kolorowe Osiedle III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Tesco, w odległości 450 m znajduje się Lidl, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kolorowe Osiedle III w odległości 210 m znajduje się Boisko szkolne SP13, w odległości 220 m znajduje się Boisko szkolne - SP13.

Data publikacji: 11.08.2017
Data aktualizacji: 10.01.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: