Osiedle Magnolia Park etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAgencja Inwestycyjna - Gorzów Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 268 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Magnolia Park

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, ul. Walczaka 43 (3.8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
  Ceny od: 4 600 brutto/m2
  Osiedle Magnolia Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 103
  Powierzchnia: 33 - 84 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Agencja Inwestycyjna - Gorzów Sp. z o.o.
 • Moje Bermudy - etap 3(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż gorzowski, Wawrów, ul. Słoneczna 1A (0.4 km od Gorzowa Wielkopolskiego)
  Ceny od: 5 200 brutto/m2
  Moje Bermudy - etap 3
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 35
  Powierzchnia: 35 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Emerix Investments Sp z o.o.
 • Plac Jana Pawła II(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, Plac Jana Pawła II (3.5 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
  Ceny od: 4 900/m2
  Plac Jana Pawła II
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 55
  Powierzchnia: 37 - 99 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Budnex

Opis Inwestycji

Powyższe wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów K.C.Na obszarze 2 hektarów powstaje jedyna taka inwestycja - komfortowe, nowoczesne osiedle zamknięte i strzeżone, położone na Osiedlu Górczyn (Manhattan) przy ulicy Walczaka w Gorzowie Wielkopolskim. Doskonała lokalizacja, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczna infrastruktura, sklepy, szkoła, przedszkole, przystanki.W konkurencyjnych cenach oferujemy 267 nowoczesnych apartamentów o powierzchni od 40 mkw do 80 mkw z balkonami i ogródkami na parterach oraz 2 lokale usługowe.5-cio i 6-kondygnacyjne budynki o nowoczesnej architekturze z windami i przestronnymi klatkami schodowymi. Apartamenty dobrze doświetlone dzięki większym niż standardowe oknom siedmiokomorowym. Budynki ocieplone 20 cm styropianem, wykonane z wysokiej jakości materiałów budowlanych.Rozległy zielony teren rekreacyjny wewnątrz osiedla z placem zabaw. Dostępność do parkingów przy budynkach.Osiedle z charakterem i przestrzenią. Ogrodzone i strzeżone.Inwestycja jest podzielona na 3 etapy, I etap inwestycji zostanie oddany 31 sierpnia 2017 roku, II etap do IV kwartału 2020 r, a III etap do IV kwartału 2022 r.

Inwestycja Osiedle Magnolia Park etap II znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Walczaka (3.8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera Agencja Inwestycyjna - Gorzów Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Magnolia Park etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Magnolia Park etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 26 do 84 metrów kwadratowych w cenie od 2 890 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Agencja Inwestycyjna - Gorzów Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Magnolia Park etap II

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim, zajmuje teren o powierzchni 86 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np.: gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

Komunikacja

Komunikację miejską w Gorzowie Wielkopolskim świadczy Miejski Zakład Komunikacji. Obsługuje on 41 linii autobusowych dziennych, 3 nocne oraz kursujące na 3 liniach tramwaje. Przez miasto przebiegają także dwie drogi krajowe i cztery wojewódzkie. W mieście funkcjonuje także rozwinięty transport kolejowy, na który składa się pięć stacji: Gorzów Wielkopolski Główny, Gorzów Wielkopolski Karnin, Gorzów Wielkopolski Wieprzyce, Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Magnolia Park etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Magnolia Park etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Silwana.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Magnolia Park etap II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 22 w odległości 250 m, Przedszkole Miejskie nr 20 w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Magnolia Park etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Biedronka, w odległości 320 m znajduje się Bazarek, w odległości 330 m znajduje się Sklep spożywczy ALF.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Magnolia Park etap II w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.08.2018

Data aktualizacji: 16.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie