Kolorowe Osiedle II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSGI Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 268 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Plac Jana Pawła II(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, Plac Jana Pawła II (3.5 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
  Ceny od: 4 900/m2
  Plac Jana Pawła II
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 55
  Powierzchnia: 37 - 99 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Budnex
 • Osiedle Magnolia Park(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, ul. Walczaka 43 (3.8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
  Ceny od: 4 600 brutto/m2
  Osiedle Magnolia Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 103
  Powierzchnia: 33 - 84 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Agencja Inwestycyjna - Gorzów Sp. z o.o.
 • Zofii Kuratowskiej(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, ul. Zofii Kuratowskiej 43 (2.6 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
  Ceny od: 4 800 brutto/m2
  Zofii Kuratowskiej
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 36 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  mdb home

Opis Inwestycji

Kolorowe Osiedle II to następny etap inwestycji SGI realizowanej w Gorzowie Wielkopolskim. Do Państwa dyspozycji oddane zostaną 92 mieszkania. Mimo skali projektu zadbaliśmy o rozsądne i dające komfort mieszkańcom zagospodarowanie terenu. Przestrzeń pomiędzy budynkami etapu I i II została funkcjonalnie zagospodarowana i przygotowana tak, by sprzyjała codziennemu wypoczynkowi. Nowoczesne budynki usytuowane w zielonej, przyjemnej okolicy, solidne materiały, duże, otwarte przestrzenie oraz tereny zielone zachęcające do aktywnego spędzania czasu – to wszystko sprawia, że mieszkanie tutaj to sama przyjemność. Drugi etap inwestycji stanowią dwa, 4 – piętrowe budynki. Projekt charakteryzuje się ciekawą formą i nowatorskim podejściem do architektury otoczenia. Całość dopełnia nowoczesna, a zarazem ciepła kolorystyka elewacji, spójna z pierwszym etapem inwestycji.STANDARD – BUDYNKIDoskonale wiemy, jak ważną inwestycję stanowi własne mieszkanie. Dlatego w kwestii dbałości o detale i wysoki standard, nie uznajemy żadnych kompromisów. Troszczymy się o najwyższą jakość realizowanych inwestycji, o czym świadczy fakt, że zaufało nam już prawie 300 mieszkańców Gorzowa. W II etapie Kolorowego Osiedla zwróciliśmy szczególną uwagę na Państwa wygodę i komfort.Atuty Kolorowego Osiedla to między innymi:• projekt autorstwa renomowanego biura architektonicznego• kameralne 4 – piętrowe budynki• nowoczesne, cichobieżne windy marki Shindler• dopasowane do potrzeb mieszkańców boksy rowerowe• miejsca postojowe w garażu podziemnym• plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców• przestrzeń między budynkami dająca poczucie komfortu i prywatności• ciekawe zagospodarowanie terenów zielonych• Elementy małej architektury – ławki, śmietniki, urządzenia rekreacyjne, plac zabaw dla dzieci• zagospodarowanie terenów zielonych – nasadzenia drzew, krzewów• oświetlenie zewnętrzne – lampy terenowe, lampy przy wejściach do budynkuSTANDARD – MIESZKANIAOferujemy Państwu 92 nowoczesne mieszkania o powierzchni od 26 m2 do 84 m2. Ich funkcjonalne, sprawdzone na wielu naszych inwestycjach rozkłady gwarantują, że przyszli mieszkańcy będą mogli zaaranżować mieszkania według własnych pomysłów i koncepcji. Dzięki tak szerokiej gamie metraży Kolorowe Osiedle to miejsce zarówno dla singli jak i dla rodzin z dziećmi.Zalety naszych mieszkań to między innymi:• doskonałe doświetlenie mieszkań• wysokość 2,7 m pozwalająca na ciekawą aranżację• okna i drzwi balkonowe z PVC• antywłamaniowe drzwi wejściowe• kasetony i prowadnice do rolet w oknach mieszkań znajdujących się na parterze, które pomogą zadbać o Państwa prywatność i bezpieczeństwo

Inwestycja Kolorowe Osiedle II znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Grabskiego (2.8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez dewelopera SGI Sp. z o.o..

Inwestycja Kolorowe Osiedle II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kolorowe Osiedle II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 60 do 61 metrów kwadratowych w cenie od 3 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kolorowe Osiedle II

Kolorowe Osiedle położone jest przy ul. Grabskiego, w spokojnej, zielonej okolicy. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną ciszy, a jednocześnie potrzebują dobrej komunikacji z centrum miasta. Można stąd z łatwością dotrzeć praktycznie do każdej części Gorzowa, poruszając się zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Infrastruktura otoczenia z pewnością ucieszy przyszłych mieszkańców. W okolicy znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum ogólnokształcące oraz Centrum Handlowe Panorama. Kilka minut spaceru dzieli Kolorowe Osiedle od centrum sportowo – rekreacyjnego, oferującego basen, rowery spinningowe, saunę, siłownię – zajęcia fitness. Inwestycję otaczają również tereny zielone oraz parki, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu.

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim, zajmuje teren o powierzchni 86 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np.: gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

Komunikacja

Komunikację miejską w Gorzowie Wielkopolskim świadczy Miejski Zakład Komunikacji. Obsługuje on 41 linii autobusowych dziennych, 3 nocne oraz kursujące na 3 liniach tramwaje. Przez miasto przebiegają także dwie drogi krajowe i cztery wojewódzkie. W mieście funkcjonuje także rozwinięty transport kolejowy, na który składa się pięć stacji: Gorzów Wielkopolski Główny, Gorzów Wielkopolski Karnin, Gorzów Wielkopolski Wieprzyce, Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kolorowe Osiedle II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Kolorowe Osiedle II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Górczyńska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kolorowe Osiedle II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PRYWATNA SZKOLA MUZYCZNA ZBIORCZYK w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kolorowe Osiedle II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarza Rodzinnego "Basis" w odległości 340 m, Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim w odległości 440 m, MediRaj w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kolorowe Osiedle II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Kupiec Gorzowski, w odległości 230 m znajduje się Tesco, w odległości 260 m znajduje się Chata Polska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kolorowe Osiedle II w odległości 220 m znajduje się Boisko szkolne SP13, w odległości 230 m znajduje się Boisko szkolne - SP13.

Data publikacji: 03.02.2015

Data aktualizacji: 28.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie