Warszawska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Warszawska, oferowane bezpośrednio przez

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, ul. Warszawska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 89 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Warszawska

11 zdjęć

Warszawska
Warszawska
Warszawska
Warszawska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 113 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : ogólnodostępne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Warszawska logo

Inwestycja Warszawska obejmuje jeden 5-piętrowy budynek (6 kondygnacji) mieszkaniowo-handlowo-biurowy z garażami podziemnymi. Planowane zakończenie budowy: 30 czerwca 2017r.

Wszystkie mieszkania będą posiadały balkon, loggię lub taras. W budynku zaprojektowano mieszkania od 1-pokojowych o powierzchni od 25,57 m2 do 4-pokojowych o powierzchni 102,47 m2.

Lokale zlokalizowane będą na parterze budynku od strony ulicy Warszawskiej i Ogrodowej oraz parkingu przy Gimnazjum nr 3. Powierzchnie oferowanych lokali od 60,30 m2 do 129,73 m2.

Pozostała część parteru oraz wyższe kondygnacje pełnić będą funkcję mieszkalną. W kondygnacji podziemnej zostaną wydzielone garaże. Komunikację w każdym z budynków pełnić będą trzy klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje.

Cechami inwestycji są:

- Bardzo dobra lokalizacja - centrum miasta zapewnia bliskość filharmonii, teatru, muzeum, sklepów, szkoły, kościoła oraz doskonałą komunikację miejską.

- Każde mieszkanie będzie posiadało indywidualną centralę ciepła - Logotermę.

- Cichobieżne windy.

- Do każdego mieszkania przynależne są bez dodatkowych opłat: loggia, balkon, taras.

- Możliwość łączenia mieszkań na etapie budowy.

- Indywidualne garaże w części podziemnej oraz liczne miejsca postojowe dla mieszkańców i ich gości.

- Lokale usługowe na parterze budynku.

Inwestycja Warszawska znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Warszawska (0.8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Inwestycja Warszawska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Warszawska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest w centrum miasta przy jednej z głównych ulic. Jej usytuowanie zapewnia mieszkańcom w dogodny sposób korzystać z uroków obiektów kulturalnych oraz oświatowych. Ogromnym atutem jest niewielka odległość do samego serca centrum miasta, Bulwaru Nadwarciańskiego będącego miejscem do spacerów oraz spotkań w eleganckich restauracjach, kawiarniach, dyskotekach oraz Centrów Handlowych z licznymi sklepami znanych marek, restauracjami oraz siłownią.

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np. gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Warszawska?

Komunikację miejską w Gorzowie Wielkopolskim świadczy Miejski Zakład Komunikacji. Obsługuje on kilkadziesiąt linii autobusowych dziennych, kilka linii nocnych oraz kursujące na 3 liniach tramwaje. Przez miasto przebiegają także dwie drogi krajowe i cztery wojewódzkie. W mieście funkcjonuje także rozwinięty transport kolejowy, na który składa się pięć stacji: Gorzów Wielkopolski Główny, Gorzów Wielkopolski Karnin, Gorzów Wielkopolski Wieprzyce, Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Warszawska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Warszawska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gorzów Wielkopolski Wschodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Warszawska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Warszawska znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 17 w odległości 56 m, Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w odległości 74 m, Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w odległości 78 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Warszawska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: EURODENT S.C. w odległości 494 m, NZOZ ENDOMED w odległości 496 m, NESDENT ortodoncja w odległości 663 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Warszawska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 212 m znajduje się Żabka, w odległości 342 m znajduje się Lidl, w odległości 487 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Warszawska w odległości 151 m znajduje się Boisko do piłki nożnej, w odległości 162 m znajduje się Kort tenisowy, w odległości 174 m znajduje się Boisko do koszykówki.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: