Warszawska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFirma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 268 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mieszkania Żelazna(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, ul. Żelazna (1.4 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
  Ceny od: 4 690/m2
  Mieszkania Żelazna
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 66 - 75 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Covers Development
 • Zofii Kuratowskiej(2.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, ul. Zofii Kuratowskiej 43 (2.6 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
  Ceny od: 4 800 brutto/m2
  Zofii Kuratowskiej
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 36 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  mdb home

Opis Inwestycji

Warszawska

Inwestycja Warszawska obejmuje jeden 5-piętrowy budynek (6 kondygnacji) mieszkaniowo-handlowo-biurowy z garażami podziemnymi. Planowane zakończenie budowy: 30 czerwca 2017r.Wszystkie mieszkania będą posiadały balkon, loggię lub taras. W budynku zaprojektowano mieszkania od 1-pokojowych o powierzchni od 25,57 m2 do 4-pokojowych o powierzchni 102,47 m2.Lokale zlokalizowane będą na parterze budynku od strony ulicy Warszawskiej i Ogrodowej oraz parkingu przy Gimnazjum nr 3. Powierzchnie oferowanych lokali od 60,30 m2 do 129,73 m2.Pozostała część parteru oraz wyższe kondygnacje pełnić będą funkcję mieszkalną. W kondygnacji podziemnej zostaną wydzielone garaże. Komunikację w każdym z budynków pełnić będą trzy klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje.Cechami inwestycji są:- Bardzo dobra lokalizacja - centrum miasta zapewnia bliskość filharmonii, teatru, muzeum, sklepów, szkoły, kościoła oraz doskonałą komunikację miejską.- Każde mieszkanie będzie posiadało indywidualną centralę ciepła - Logotermę.- Cichobieżne windy.- Do każdego mieszkania przynależne są bez dodatkowych opłat: loggia, balkon, taras.- Możliwość łączenia mieszkań na etapie budowy.- Indywidualne garaże w części podziemnej oraz liczne miejsca postojowe dla mieszkańców i ich gości.- Lokale usługowe na parterze budynku.

Inwestycja Warszawska znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Warszawska (0.8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez dewelopera Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o..

Inwestycja Warszawska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Warszawska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 55 do 90 metrów kwadratowych w cenie od 3 680 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 113 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Warszawska

Inwestycja położona jest w centrum miasta przy jednej z głównych ulic. Jej usytuowanie zapewnia mieszkańcom w dogodny sposób korzystać z uroków obiektów kulturalnych oraz oświatowych. Ogromnym atutem jest niewielka odległość do samego serca centrum miasta, Bulwaru Nadwarciańskiego będącego miejscem do spacerów oraz spotkań w eleganckich restauracjach, kawiarniach, dyskotekach oraz Centrów Handlowych z licznymi sklepami znanych marek, restauracjami oraz siłownią.

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim, zajmuje teren o powierzchni 86 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np.: gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

Komunikacja

Komunikację miejską w Gorzowie Wielkopolskim świadczy Miejski Zakład Komunikacji. Obsługuje on 41 linii autobusowych dziennych, 3 nocne oraz kursujące na 3 liniach tramwaje. Przez miasto przebiegają także dwie drogi krajowe i cztery wojewódzkie. W mieście funkcjonuje także rozwinięty transport kolejowy, na który składa się pięć stacji: Gorzów Wielkopolski Główny, Gorzów Wielkopolski Karnin, Gorzów Wielkopolski Wieprzyce, Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Warszawska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Warszawska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Muzeum.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Warszawska znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w odległości 100 m, III Liceum Ogólnokształcące w odległości 100 m, Szkoła Muzyczna I stopnia w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Warszawska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ ENDOMED w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Warszawska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się Lidl, w odległości 470 m znajduje się Stary Dom Towarowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Warszawska w odległości 170 m znajduje się Kort tenisowy, w odległości 180 m znajduje się Boisko do piłki nożnej, w odległości 190 m znajduje się Kort tenisowy.

Data publikacji: 11.04.2016

Data aktualizacji: 30.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie