Osiedle Bolko

6 zdjęć

Osiedle Bolko
Osiedle Bolko
Osiedle Bolko
Osiedle Bolko

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bolko dostępnych jest 9 ofert

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 54 do 80 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 341 649 do 488 183 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 700 do 6 400 zł.

Opis płatności:

na początek ponosisz koszty rezerwacji mieszkania (3.000 zł) - kwota ta jest zwracana w przypadku rezygnacji, a zaliczana na poczet zakupu mieszkania. kolejny koszt to umowa deweloperska. tutaj przejmujemy 50% tej sumy. płatność za mieszkanie podzielona jest na kilka transz, które są ściśle związane z etapami budowy.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

W zielonej enklawie Bytomia

Osiedle Bolko to nie tylko budynki. Koncepcja tego wyjątkowego miejsca zakłada stworzenie przestrzeni przyjaznej mieszkańcom, a to oznacza, że równie ważne jest dla nas to, co na zewnątrz. Bo życie toczy się nie tylko w czterech ścianach. Każde mieszkanie, bez wyjątku, ma prywatną, zewnętrzną przestrzeń w postaci ogródka i/lub tarasu. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców, na wyciągnięcie ręki będzie park i dostęp do ścieżek rowerowych. Ten zakątek Bytomia stanie się Twoim wymarzonym miejscem na ziemi.

Tu jest wszystko, czego Ci trzeba

Wybór miejsca na stworzenie Twojego osiedla Bolko, nie jest przypadkowy. Długo szukaliśmy terenu pod inwestycję, wokół którego znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba. W otwartej strukturze osiedla znajdziesz dosłownie wszystko, co ważne: sklepy, przedszkola, szkoły, miejsca rozrywki. Łatwo i szybko dojedziesz do tras wylotowych oraz dróg ekspresowych.

Tworzymy miejsce, które z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb

Jesteś singlem, masz rodzinę, a może dopiero ją planujesz? A może szukasz miejsca, które będzie idealne, by gościć w nim swoich najbliższych – dzieci, wnuki, przyjaciół? Nie ma znaczenia zatem czy cenisz sobie spokój, czy wolisz „pełną chatę”, mieszkania w Bolko są zaprojektowane tak, by każdy mógł indywidualnie zarządzać swoją przestrzenią, dostosowując ją do swoich potrzeb. Wychodzimy z założenia, że architektura nie ma być ograniczeniem, ale ma dać Ci wolność, poczucie harmonii i spełnienia.

Inwestycja Osiedle Bolko znajduje się w Bytomiu, ul. Północna 1 (3.6 km od Chorzowa), została zrealizowana przez Renner Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Bolko została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bolko w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 54 do 80 metrów kwadratowych , w cenie od 5 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Renner Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Wyjątkowe miejsce tworzy też doskonała lokalizacja Z Osiedla Bolko szybko i bezproblemowo dostaniesz się do autostrady A1, tras wylotowych i dróg ekspresowych, bez straty czasu na przedzieranie się przez zakorkowane miasta. Mówiąc wprost i bez ogródek, nie ma lepszej lokalizacji!

Bytom to miasto na prawach powiatu, położone w w centrum konurbacji górnośląskiej. Bytom leży w centralnej części Wyżyny Śląskiej na Wyżynie Miechowickiej, części Płaskowyżu Bytomsko-Katowickiego. Położenie geograficzne Bytomia wyznaczają współrzędne: 50°19′ i 50°26′ szerokości geograficznej północnej oraz 18°47′ i 18°58′ długości geograficznej wschodniej. Miasto znajduje się na średniej wysokości 280–290 m n.p.m., wahając się od 249 m n.p.m. w dolinie rzeki Bytomki do 346 m n.p.m. w rejonie rezerwatu Segiet. W rejonie Bytomia wydziela się kilka mniejszych jednostek morfologicznych. Centralny obszar miasta zajmuje Wyżyna Miechowicka otoczona od północy dolinami Dramy, Szarlejki i Brynicy, od południa Bytomką, natomiast od wschodu Wyżyna Miechowicka przechodzi w Wyżynę Siemianowicką. Północna część Bytomia znajduje się na terenie Garbu Tarnogórskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bolko?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bolko mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Osiedle Bolko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bytom Kruszcowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bolko znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bolko znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Tygryskowo w odległości 250 m.

Data publikacji: 24.03.2021
Data aktualizacji: 26.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Bytomiu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: