Wólczyńskaah!

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wólczyńska, oferowane bezpośrednio przez

Wólczyńska Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Wólczyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wólczyńskaah!

14 zdjęć

Wólczyńskaah!
Wólczyńskaah!
Wólczyńskaah!
Wólczyńskaah!

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 253 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Wólczyńskaah! logo

Inwestycja Wólczyńskaah! to nowoczesne osiedle mieszkaniowe powstające na warszawskich Bielanach. Inwestycję realizujemy wspólnie z zaufanym Generalnym Wykonawcą – firmą Budimex, posiadającą ponad 40 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Budowa osiedla podzielona jest na dwa etapy. Zakończenie I etapu planowane jest na II Q2 017 roku. W ofercie znajdą się funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkania od 2 do 5-ciu pokoi z widokiem na zieloną okolicę.

Dogodna komunikacja to bliskość stacji Metra Młociny i węzła komunikacyjnego Młociny, czyli głównego punktu przesiadkowego dla mieszkańców północnej części Warszawy.

Pod osiedlem po obu stronach ulicy znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, które również zapewnią sprawną i szybką komunikację z resztą miasta.

W najbliższej okolicy osiedla – tylko 1,5km, tuż przy Metrze Młociny powstaje duże centrum handlowe - Galeria Młociny która pomieści 220 sklepów a także 9-salowe kino, restauracje, kawiarnie, klub fitness oraz biura. Prace przy budowie centrum potrwają do października 2018 r.

Inwestycja Wólczyńskaah! znajduje się na Chomiczówce, ul. Wólczyńska (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Wólczyńska Sp. z o.o.

Inwestycja Wólczyńskaah! została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 253 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Wólczyńskaah! nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wólczyńska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Bielanach, które jednocześnie są jedną z najbardziej zielonych części stolicy. Ogromnym atutem lokalizacji jest odległość od metra, którą można pokonać w zaledwie kilkanaście minut spacerem. Bliskość stacji metra Młociny oraz bezpośrednie sąsiedztwo przystanków tramwajowych i autobusowych zapewnia sprawną i szybką komunikację z resztą miasta.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wólczyńskaah!?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wólczyńskaah! mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Wólczyńskaah! znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Popiela 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wólczyńskaah! znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wólczyńskaah! znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 340 " Kasztanowego Ludka" w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wólczyńskaah! składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Netto, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wólczyńskaah! w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: