Conrada 5

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Conrada, oferowane bezpośrednio przez Volumetric Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Conrada 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 66 ofert w najbliższej okolicy!

Conrada 5

11 zdjęć

Conrada 5
Conrada 5
Conrada 5
Conrada 5

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

FUNKCJONALNE I NIEDROGIE MIESZKANIA NA WARSZAWSKICH BIELANACH

Dogodna lokalizacja z pełni rozwiniętą infrastrukturą miejską. Duży wybór sklepów i punktów usługowych. Doskonale rozwinięta sieć komunikacji miejskiej pozwala dotrzeć do centrum w krótkim czasie.

Bogata infrastruktura usługowo-handlowa oraz dobra komunikacja miejska to wygoda życia w mieście. Tereny zielone dzielnicy Bielany oferują miejsce do rekreacji i wypoczynku.

Bliskość i szeroki wybór szkół i przedszkoli zapewnia dostęp do edukacji i wykwalifikowanej opieki dla dzieci.

Kompaktowe mieszkania dopasowane do potrzeb rynku to gwarancja niskich kosztów eksploatacji i nieobciążających miesięcznych opłat. A dodatkowo w budynku znajdują się wózkownia, rowerownia, komórki lokatorskie w budynku.

Inwestycja Conrada 5 znajduje się na Chomiczówce, ul. Conrada 5 (7.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Volumetric Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Conrada 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Conrada 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Volumetric Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Conrada 5?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Conrada 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Conrada 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Conrada-Szkoła 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Conrada 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Conrada 5 znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Akademia Małych Smoków w odległości 100 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w odległości 100 m, Liceum Ogólnokształcące nr 13 w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Conrada 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Lidl, w odległości 300 m znajduje się Piekarnia, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Conrada 5 w odległości 180 m znajduje się CRS Bielany, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.11.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: