Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Classic IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Modlińska, oferowane bezpośrednio przez

Victoria Dom S.A.

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Modlińska 73a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 292 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Classic IVOsiedle Classic IV

5 zdjęć

Osiedle Classic IV
Osiedle Classic IV
Osiedle Classic IV
Osiedle Classic IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 113 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (60)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Classic IV logo

Osiedle Classic IV znajduje się przy ul. Modlińskiej 73 A, w dzielnicy Białołęka. Dzięki doskonałej lokalizacji do centrum można dojechać już w 15 min, albo w 4 min na Most Północny. Mieszkania w metrażu od 27m2 do 97m2 dedykowane są głównie osobom rozpoczynającym samodzielne życie, rodzinom z dziećmi oraz singlom. Osiedle Classic IV to inwestycja skierowana do osób ceniących sobie komfort życia.

Osiedle stanowić będzie czteropiętrowy budynek ze 113 mieszkaniami. W patio budynku znajdować się będzie cześć wspólna dla mieszkańców oraz naziemne miejsca parkingowe. Pod budynkiem zaprojektowano garaż podziemny a w nim komórki lokatorskie. Na Osiedlu Classic IV znaleźć można będzie mieszkania jedno , dwu, trzy i czteropokojowe.

Część mieszkań dostępnych będzie w programie MDM.

Do głównych atutów inwestycji należy:

-Technologia- budynki wznoszone są w tradycyjnej technologii

-Projekt osiedla - zapewnia mieszkańcom wygodną przestrzeń domową i poczucie prywatności w przydomowych ogrodach i tarasach.

-Duże balkony, tarasy i ogrody - połączenie nowoczesnego, wygodnego mieszkania z wypoczynkiem wśród zieleni

-Komunikacja - sprawne połączenie z centrum zapewnia Most Północny Marii Curie Skłodowskiej, Modlińska, Trasa Armii Krajowej. Autobusy kursujące przy inwestycji to 186, 509, 518, 735, N13, N63

Lokalizacja osiedla - spokojna i bezpieczna okolica, wokół tereny zielone a także wszystkie niezbędne elementy infrastruktury: sklepy, centra handlowe, urzędy, placówki pocztowe, banki, ośrodki medyczne, sportowe i rekreacyjne, szkoły, przedszkola, place zabaw, restauracje

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania.

Wpłaty na poczet ceny dokonywane są przez nabywców na indywidualne rachunki założone w ramach otwartego mieszkaniowego rachunku powierniczego (OMRP) prowadzonego przez Bank PKO BP S.A. na podstawie harmonogramu płatności. Bank wypłaca deweloperowi środki zgromadzone na OMRP po stwierdzeniu zakończenia danego etapu realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego.

Posiadamy dział kredytowy, którzy pomoże w uzyskaniu kredytu na preferencyjnych warunkach.

Inwestycja Osiedle Classic IV znajduje się na Żeraniu, ul. Modlińska 73a (9.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Victoria Dom S.A.

Inwestycja Osiedle Classic IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Classic IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Victoria Dom S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 60 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Classic IV?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Classic IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1662 metrów od inwestycji Osiedle Classic IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Żerań 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Classic IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Classic IV znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego w odległości 284 m, szkoła w odległości 284 m, Niepubliczne Przedszkole "Kraina Uśmiechu" w odległości 327 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Classic IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 268 m, NZOZ Poradni Lekarzy Rodzinnych w odległości 651 m, Enel-Med w odległości 979 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Classic IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 58 m znajduje się Żabka, w odległości 63 m znajduje się Grzybki, w odległości 352 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Classic IV w odległości 289 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 325 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 359 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023