Osiedle Głowackiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Głowackiego, oferowane bezpośrednio przez Unimax Development

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Głowackiego 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 66 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Głowackiego

6 zdjęć

Osiedle Głowackiego
Osiedle Głowackiego
Osiedle Głowackiego
Osiedle Głowackiego

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Głowackiego 2 to nowoczesny budynek, który budowany jest w zaciszu zielonej części Bielan. Jest to bezpieczny i spokojny zakątek dla rodzin, jak również dobrze zlokalizowane osiedle dla aktywnych singli. Pierwszy etap osiedla został oddany w marcu 2017 roku, obecnie rozpoczynamy budowę drugiego etapu.

W najbliższym otoczeniu jest rozbudowana i przyjazna infrastruktura handlowa, edukacyjna czy medyczna a przede wszystkim dużo zieleni i możliwości na czynny wypoczynek.

Zalety inwestycji:

• Cicha, spokojna i zielona okolica

• Duże tarasy i balkony

• Idealne miejsce dla aktywnych

• Ciekawa, kaskadowa architektura

• Dobra komunikacja z centrum

• Plac zabaw

• Osiedle ogrodzone i strzeżone (monitoring)

• Własność gruntu

TERMIN REALIZACJI:

- 1 kw. 2017 r. ETAP 1

- 4 kw. 2019 r. ETAP 2

Inwestycja Osiedle Głowackiego znajduje się na Chomiczówce, ul. Głowackiego 12 (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unimax Development.

Inwestycja Osiedle Głowackiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Głowackiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unimax Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc).
  • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, winda, rowerownia, videodomofon, siłownia plenerowa, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Głowackiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Głowackiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Głowackiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Głowackiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Głowackiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Głowackiego znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole 422 w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Głowackiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Sieciechowska w odległości 400 m, Conradmed Centrum Medyczne w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Głowackiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się Piekarnia Jan Sobański, w odległości 390 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Głowackiego w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.09.2015
Data aktualizacji: 01.10.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: