Kwitnące Bielany

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Głowackiego, oferowane bezpośrednio przez

Unimax Development

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Głowackiego 16

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 69 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kwitnące BielanyKwitnące Bielany

13 zdjęć

Kwitnące Bielany
Kwitnące Bielany
Kwitnące Bielany
Kwitnące Bielany

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Kwitnące Bielany logo

Kwitnące Bielany to nowoczesny budynek, który powstaje w zaciszu zielonej części Bielan. Jest to bezpieczny i spokojny zakątek dla rodzin, jak również dobrze zlokalizowane miejsce dla aktywnych singli. Pierwszy etap został oddany w marcu 2017 roku, drugi w 2020 roku, obecnie rozpoczęliśmy budowę trzeciego etapu.

Na 9 kondygnacjach budynku zaprojektowano łącznie 35 atrakcyjnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 36 do 85 m2. Wszystkie lokale posiadają przestronne balkony lub tarasy. Dodatkowo, mieszkańcy parteru będą mieli do swojej dyspozycji przydomowe ogródki o indywidualnej powierzchni nawet do 160 m2.

Niewątpliwym atutem dla mieszkańców jest kameralność inwestycji .

Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2022 r.

Inwestycja Kwitnące Bielany znajduje się na Chomiczówce, ul. Głowackiego 16 (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unimax Development.

Inwestycja Kwitnące Bielany została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kwitnące Bielany nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unimax Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Sąsiedztwo dużych terenów zielonych Lasu Bemowskiego oraz mnogość placów zabaw i skwerów sprzyja rodzinnym spacerom i czynnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum Warszawy oraz bliskość bielańskich stacji metra powodują, iż dojazd do pracy i szkół zajmuje jedynie kilkanaście minut.

W pobliżu inwestycji znajdziesz wszystko, co potrzebne do życia:

– sklepy i centra handlowe

– żłobki, przedszkola, szkoły

– restauracje, puby, kawiarnie

– kluby fitness i sportowe

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kwitnące Bielany?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kwitnące Bielany mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2073 metrów od inwestycji Kwitnące Bielany znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wawrzyszew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kwitnące Bielany znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kwitnące Bielany znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 172 m, Przedszkole nr 422 w odległości 207 m, przedszkole w odległości 216 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kwitnące Bielany jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Sieciechowska w odległości 332 m, Conradmed Centrum Medyczne w odległości 394 m, Przychodnia Conrada w odległości 433 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kwitnące Bielany składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 213 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Piekarnia Jan Sobański, w odległości 334 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kwitnące Bielany w odległości 12 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 160 m znajduje się boisko / kort, w odległości 261 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.12.2020
Data aktualizacji: 07.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: