Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Jasień Życzliwa

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Życzliwa, oferowane bezpośrednio przez

Targo S.A.

Gdańsk, Jasień, ul. Życzliwa 3

Ceny od: 8 693 zł/m2
Jasień ŻyczliwaJasień Życzliwa

4 zdjęcia

Jasień Życzliwa
Jasień Życzliwa
Jasień Życzliwa
Jasień Życzliwa
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

108/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (1)

od 8 693 zł/m2

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Gdańsk Kiełpinek - 1079 m

Przystanek Tramwajowy - 2704 m

Przystanek Autobusowy - 190 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 5 placówek edukacyjnych, 12 kawiarni i restauracji, 18 sklepów, 7 obiektów sportowych, 31 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (55)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc) : w garażu podziemnym

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie

Powierzchnie mieszkań:

108 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się na poziomie 937 425 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 8 693 zł/m².

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zachęcamy do zainteresowania się naszą inwestycją – Jasień Życzliwa znajdującą się w Gdańsku przy ulicy Życzliwej. Zaprojektowano 55 mieszkań dwu-, trzy-, cztero-, pięciopokojowe, o zróżnicowanych metrażach od 37 do 113 m2. W tym pięciopiętrowym budynku powstanie 55 komórek lokatorskich, rowerownia oraz 58 miejsc postojowych w garażu podziemnym, dobrze skomunikowanych bezawaryjną, cichobieżną windą z każdą kondygnacją. Mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Jasień to połączenie swobodnego korzystania z miejskiej infrastruktury z bliskością malowniczego jeziora. Na Życzliwej 3 w Gdańsku dostępne będą mieszkania parterowe z ogródkiem lub z dużymi balkonami na piętrach.

Inwestycja Jasień Życzliwa znajduje się na Jasieniu, ul. Życzliwa 3 (7.6 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Targo S.A.

Inwestycja Jasień Życzliwa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jasień Życzliwa w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 108 metrów kwadratowych , w cenie od 8 693 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Targo S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc)

W inwestycji znajduje się 55 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Jasień Życzliwa to doskonałe miejsce do życia, także ze względu na planowane zagospodarowanie zielenią, plac zabaw i cztery niecki wodne z roślinnością hydrofobową. Miejsca postojowe i zadaszony parking dla rowerów oraz sprawne administrowanie nieruchomością to kolejne udogodnienia przemawiające za wyborem mieszkania w tej lokalizacji. Wszystko zostało zaprojekowane z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie lokatorów, a także o jak najmniejszych kosztach użytkowania.

Niewątpliwie o atrakcyjności Jasieni Życzliwej decyduje także łatwość dojazdu do centrum miasta. Trójmiejska obwodnica, autostrada A1, lotnisko – znajdują się w pobliżu i zapewniają sprawną komunikację. Jednocześnie szybko i bez problemu można dostać się stąd do terenów podmiejskich, które pozwalają wyciszyć się poprzez kontakt z naturą.

Jasień to jedna z ciekawszych dzielnic mieszkalnych Gdańska, która znana jest z nowej zabudowy osiedlowej oraz licznych domków jednorodzinnych. To właśnie tutaj najlepiej odnajdują się osoby chcące łączyć wygodę komunikacyjną z przestrzenią do aktywnego wypoczynku. Zachodnia część dzielnicy to głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski.

Jasień cieszy się świetną infrastrukturą komunikacyjną dzięki kilku liniom autobusowym oraz Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (PKM). Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Ok. 50 m od południowo-wschodniej granicy Jasienia znajduje się Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED w Kowalach. Ponadto, w odległości ok. 100 metrów na północ działają Pomorskie Centra Kardiologiczne.

Graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo i Piecki-Migowo, Ujeścisko-Łostowice i Kokoszki (przez Obwodnicę Trójmiasta), a także z obszarami wiejskimi (Kolbudy) oraz malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7, a dzielnicę w połowie przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej.

Jasień liczy sobie powierzchnię 18,68 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 14 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jasień Życzliwa?

Na Jasień dojeżdża kilka linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Ponadto funkcjonuje tu przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jasień Życzliwa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1079 metrów od inwestycji Jasień Życzliwa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Kiełpinek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jasień Życzliwa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jasień Życzliwa znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Słoneczny Ogród w odległości 534 m, Elf Kids w odległości 599 m, Wiszący Ogródek w odległości 724 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jasień Życzliwa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NeptuneDent w odległości 376 m, Gromniccy Stomatologia w odległości 397 m, M-Dent w odległości 538 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jasień Życzliwa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 354 m znajduje się Żabka, w odległości 355 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się GOSZ.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jasień Życzliwa w odległości 205 m znajduje się Fitness Leon, w odległości 341 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 390 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 11.05.2022
Data aktualizacji: 16.04.2024
Targo S.A. logo

Targo S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Inżynierska 78, 81-512 Gdynia

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023