Cyprysowe Osiedle

Mieszkania na sprzedaż ul. Paderewskiego, oferowane bezpośrednio przez Tarasy Osiedle

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Paderewskiego 47

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 558 ofert w najbliższej okolicy!

Cyprysowe Osiedle

10 zdjęć

Cyprysowe Osiedle
Cyprysowe Osiedle
Cyprysowe Osiedle
Cyprysowe Osiedle

Najbliższe inwestycje

 • Park Przy Stawach
  od: 9 500 zł/m2

  Park Przy Stawach

  Park Przy Stawach

  Mieszkanie Zespół Dzielnic Śródmiejskich, Katowice
  ul. Pułaskiego
  2.1 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 25-110 m2
  • Mieszkań: 78
  • Pokoje: 1-5
 • Inspire

  Inspire

  Okam Capital Sp. z o.o.

  Mieszkanie Zespół Dzielnic Śródmiejskich, Katowice
  ul. Gen. W. Sikorskiego 41
  1.9 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 27-110 m2
  • Mieszkań: 50
  • Pokoje: 1-5
 • Twoja Dolina - etap II

  Twoja Dolina - etap II

  JHM DEVELOPMENT S.A.

  Mieszkanie Zespół Dzielnic Śródmiejskich, Katowice
  ul. Pułaskiego 17
  1.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 71 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Cyprysowe Osiedle logo

Zespół mieszkaniowy został usytuowany przy ulicy Paderewskiego w Katowicach. Cyprysowe Osiedle składa się z 77 mieszkań, znajdujących się w czterech Budynkach, każdy z budynków składa się z sześciu kondygnacji. Pierwszą kondygnację stanowi podziemny parking oraz pomieszczenia gospodarcze, kondygnacje druga, trzecia, czwarta i piąta to odpowiednio parter, pierwsze piętro, drugie piętro i trzecie piętro, natomiast kondygnację szóstą stanowi użytkowe poddasze oraz antresole w budynkach B,C i D. Każdy z budynków posiada dwa wejścia: jedno z garażu podziemnego, drugie jest wejściem głównym do klatki schodowej z ciągu pieszego. Ruch samochodów odbywa się wyłącznie w części podziemnej, wnętrze zespołu mieszkaniowego jest przeznaczone wyłącznie dla ruchu pieszego.

Inwestycja Cyprysowe Osiedle znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Paderewskiego 47 (1.9 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Tarasy Osiedle.

Inwestycja Cyprysowe Osiedle została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Cyprysowe Osiedle nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tarasy Osiedle przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (54 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2005 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Dach

Dach wielospadowy, konstrukcja drewniana tradycyjna, w całości odeskowany – impregnacja ciśnieniowa, w pełni zabezpieczony ognioodpornie, dachówka ceramiczna Hugenot Fenal H10, ocieplenie dachu wełną mineralną 15cm + 5cm oraz folią paraizolacyjną, stropy żelbetowe, rynny z PCV, instalacja odgromowa układana na wspornikach z drutu cynkowanego,

Elewacja

Tynk cementowo – wapienny pokryty farbą połączony z płytką klinkierową

Stolarka okienna

OKNA DACHOWE TYPU VELUX I FAKRO OKNA W MIESZKANIACH: PROFIL BRUEGMANN KOLOR: OREGON SZYBY ZESPOLONE 4/16/4/16/4 PAKIET 44 MM U=0,6 W/M2K CIEPŁA RAMKA PAKIET 3 SZYBOWY

Balkony

Posadzka – płytki gresowe mrozoodporne, balustrady – stalowe ocynkowane

Ściany

Płyta fundamentowa żelbetowa, ściany z pustaka Cerpol – Kozłowice, który charakteryzuje się: dużą zdolność akumulacji ciepła; niskie koszty ogrzewania; bardzo dużą dźwiękochłonność; przyjemny i zdrowy mikroklimat; dzięki dobrej izolacyjności – ochronę przed chłodem zimą, a przed upałem latem; paroprzepuszczalność ścian; trwałość na wiele pokoleń. Ściany konstrukcyjne: zewnętrzne grubości 25 cm + ocieplenie styropianem grubości 8 cm + pustak 9cm, działowe o grubości 9 cm. Ściany piwnic izolowane termicznie i przeciwwilgociowo: styropian 8cm, bloczek betonowy, izolacja i drenaż opaskowy.

Instalacje

nstalacja gniazd wtykowych i siły - Oprzewodowanie dla odbiorników AGD i RTV, instalacja puszek pod osprzęt instalacyjny. W kuchni – zasilanie 3-fazowe. Instalacja zatopiona w ścianach i sufitach. Gniazda wtykowe we własnym zakresie. Instalacja elektryczna wewnętrzna i instalacja oświetleniowa - Instalacja będzie wykonana zgodnie z normami i zaleceniami CEI. Przewody będą prowadzone pod tynkiem oraz pod podłogą. Instalacja elektryczna w mieszkaniach będzie rozpoczynać się od licznika montowanego przez Zakład Energetyczny, od którego wychodzić będzie linia zasilająca do skrzynki bezpiecznikowej, wyposażonej we wszelkie wymagane zabezpieczenia instalacji oświetleniowej i do gniazdek. Wyłączniki światła i gniazdka elektryczne będą w estetycznych obudowach polimerowych, wyłączniki światła we własnym zakresie, Instalacja domofonowa - Panel przywoławczy domofonowy przy wejściu do budynku, Instalacja TV - Gniazdo anteny RTV w pokoju dziennym, gniazdo RTV/SAT Instalacja telefoniczna i internetowa - Wewnątrz budynku okablowanie zakończone gniazdami telefonicznymi (pokój dzienny) z dostępem do Internetu. Instalacja wodna wewnętrzna - Instalacja w mieszkaniach wykonana z polipropylenu, wykonane podejścia do urządzeń i armatury, bez białego montażu, ciepła woda użytkowa dostarczona z węzła cieplnego (PEC) z zastosowaniem wymienników ciepła LOGOTERM.

Ogrzewanie

Centralne ogrzewanie z węzła cieplnego (PEC), grzejniki płytowe z termo zaworami,

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (54 miejsca): dodatkowo płatne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cyprysowe Osiedle?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cyprysowe Osiedle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Cyprysowe Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Paderewskiego Graniczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Cyprysowe Osiedle znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cyprysowe Osiedle znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach w odległości 130 m, Miejskie Przedszkole nr 55 w Katowicach w odległości 130 m, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Katowicach w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cyprysowe Osiedle składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cyprysowe Osiedle w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.01.2014
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: