Cyprysowe Osiedle

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Paderewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Tarasy Osiedle

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Paderewskiego 47

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2228 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Cyprysowe OsiedleCyprysowe Osiedle

10 zdjęć

Cyprysowe Osiedle
Cyprysowe Osiedle
Cyprysowe Osiedle
Cyprysowe Osiedle

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2005 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

Dach wielospadowy, konstrukcja drewniana tradycyjna, w całości odeskowany – impregnacja ciśnieniowa, w pełni zabezpieczony ognioodpornie, dachówka ceramiczna Hugenot Fenal H10, ocieplenie dachu wełną mineralną 15cm + 5cm oraz folią paraizolacyjną, stropy żelbetowe, rynny z PCV, instalacja odgromowa układana na wspornikach z drutu cynkowanego,

Elewacja

Tynk cementowo – wapienny pokryty farbą połączony z płytką klinkierową

Stolarka okienna

OKNA DACHOWE TYPU VELUX I FAKRO OKNA W MIESZKANIACH: PROFIL BRUEGMANN KOLOR: OREGON SZYBY ZESPOLONE 4/16/4/16/4 PAKIET 44 MM U=0,6 W/M2K CIEPŁA RAMKA PAKIET 3 SZYBOWY

Balkony

Posadzka – płytki gresowe mrozoodporne, balustrady – stalowe ocynkowane

Ściany

Płyta fundamentowa żelbetowa, ściany z pustaka Cerpol – Kozłowice, który charakteryzuje się: dużą zdolność akumulacji ciepła; niskie koszty ogrzewania; bardzo dużą dźwiękochłonność; przyjemny i zdrowy mikroklimat; dzięki dobrej izolacyjności – ochronę przed chłodem zimą, a przed upałem latem; paroprzepuszczalność ścian; trwałość na wiele pokoleń. Ściany konstrukcyjne: zewnętrzne grubości 25 cm + ocieplenie styropianem grubości 8 cm + pustak 9cm, działowe o grubości 9 cm. Ściany piwnic izolowane termicznie i przeciwwilgociowo: styropian 8cm, bloczek betonowy, izolacja i drenaż opaskowy.

Instalacje

nstalacja gniazd wtykowych i siły - Oprzewodowanie dla odbiorników AGD i RTV, instalacja puszek pod osprzęt instalacyjny. W kuchni – zasilanie 3-fazowe. Instalacja zatopiona w ścianach i sufitach. Gniazda wtykowe we własnym zakresie. Instalacja elektryczna wewnętrzna i instalacja oświetleniowa - Instalacja będzie wykonana zgodnie z normami i zaleceniami CEI. Przewody będą prowadzone pod tynkiem oraz pod podłogą. Instalacja elektryczna w mieszkaniach będzie rozpoczynać się od licznika montowanego przez Zakład Energetyczny, od którego wychodzić będzie linia zasilająca do skrzynki bezpiecznikowej, wyposażonej we wszelkie wymagane zabezpieczenia instalacji oświetleniowej i do gniazdek. Wyłączniki światła i gniazdka elektryczne będą w estetycznych obudowach polimerowych, wyłączniki światła we własnym zakresie, Instalacja domofonowa - Panel przywoławczy domofonowy przy wejściu do budynku, Instalacja TV - Gniazdo anteny RTV w pokoju dziennym, gniazdo RTV/SAT Instalacja telefoniczna i internetowa - Wewnątrz budynku okablowanie zakończone gniazdami telefonicznymi (pokój dzienny) z dostępem do Internetu. Instalacja wodna wewnętrzna - Instalacja w mieszkaniach wykonana z polipropylenu, wykonane podejścia do urządzeń i armatury, bez białego montażu, ciepła woda użytkowa dostarczona z węzła cieplnego (PEC) z zastosowaniem wymienników ciepła LOGOTERM.

Ogrzewanie

Centralne ogrzewanie z węzła cieplnego (PEC), grzejniki płytowe z termo zaworami,

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (54 miejsca) : dodatkowo płatne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Cyprysowe Osiedle logo

Zespół mieszkaniowy został usytuowany przy ulicy Paderewskiego w Katowicach. Cyprysowe Osiedle składa się z 77 mieszkań, znajdujących się w czterech Budynkach, każdy z budynków składa się z sześciu kondygnacji. Pierwszą kondygnację stanowi podziemny parking oraz pomieszczenia gospodarcze, kondygnacje druga, trzecia, czwarta i piąta to odpowiednio parter, pierwsze piętro, drugie piętro i trzecie piętro, natomiast kondygnację szóstą stanowi użytkowe poddasze oraz antresole w budynkach B,C i D. Każdy z budynków posiada dwa wejścia: jedno z garażu podziemnego, drugie jest wejściem głównym do klatki schodowej z ciągu pieszego. Ruch samochodów odbywa się wyłącznie w części podziemnej, wnętrze zespołu mieszkaniowego jest przeznaczone wyłącznie dla ruchu pieszego.

Inwestycja Cyprysowe Osiedle znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Paderewskiego 47 (1.9 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Tarasy Osiedle.

Inwestycja Cyprysowe Osiedle została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Cyprysowe Osiedle nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tarasy Osiedle przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (54 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cyprysowe Osiedle?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cyprysowe Osiedle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1501 metrów od inwestycji Cyprysowe Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Zawodzie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Cyprysowe Osiedle znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cyprysowe Osiedle znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 12 im. Ignacego Jana Paderewskiego w odległości 69 m, Żłobek Miejski w Katowicach - Oddział Szeptyckiego w odległości 182 m, Przedszkole Miejskie nr 55 w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cyprysowe Osiedle jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prywatny Ośrodek Leczniczy MEDIS w odległości 211 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 349 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 404 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cyprysowe Osiedle składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 68 m znajduje się sklep spożywczy, w odległości 168 m znajduje się piekarnia, w odległości 191 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cyprysowe Osiedle w odległości 70 m znajduje się boisko / kort, w odległości 71 m znajduje się boisko / kort, w odległości 108 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.01.2014
Data aktualizacji: 19.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: