Pierwsza Dzielnica

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez TDJ Estate Sp. z o.o.

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Góreckiego
Ceny od: 8 300 zł/m2
Pierwsza Dzielnica

5 zdjęć

Pierwsza Dzielnica
Pierwsza Dzielnica
Pierwsza Dzielnica
Pierwsza Dzielnica

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Pierwsza Dzielnica dostępne są 3 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Pierwsza Dzielnica powstaje w sercu Katowic i rozwijającej się metropolii. Rodzinny zespół mieszkaniowy jest realizowany w rejonie ulic Góreckiego i Dobrowolskiego w Katowicach. Inwestycja licząca 265 mieszkań składa się z trzech dwunastopiętrowych budynków połączonych wspólnym parterem usługowym. Lokalizacja w śródmieściu pozwala czerpać pełnymi garściami z tego, co najlepsze w wielkomiejskim stylu życia. Pierwsza Dzielnica to przestrzeń możliwości, gdzie wszystko jest dostępne tuż obok. Pełna udogodnień, dzięki czemu żyje się tu wygodnie i załatwia wszystkie najważniejsze sprawy w jednym miejscu. Dłuższe dystanse też nie są wyzwaniem, a to za sprawą dobrych połączeń drogowych i rozbudowanemu transportowi publicznemu. W okolicy znajdują się liczne punkty usługowe, szkoły, placówki medyczne jak również tereny zielone sprzyjające aktywnemu spędzaniu czasu wolnego.

Inwestycja Pierwsza Dzielnica znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Góreckiego (0.6 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera TDJ Estate Sp. z o.o..

Inwestycja Pierwsza Dzielnica jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 265 nowych mieszkań. Budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Pierwsza Dzielnica pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 68 do 230 metrów kwadratowych w cenie od 8 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 68 m2 w cenie od 562 906 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 230 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TDJ Estate Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (292 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 265 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 275 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras, loggia.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (292 miejsca).
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 3 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 68 do 230 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 562 906 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 300 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pierwsza Dzielnica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Pierwsza Dzielnica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Strefa Kultury NOSPR.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pierwsza Dzielnica znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole numer 20 w odległości 210 m, Prywatna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna PROGRESS Anna Mola w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 62 w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pierwsza Dzielnica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Sylwia, w odległości 450 m znajduje się Społem, w odległości 470 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pierwsza Dzielnica w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.05.2019
Data aktualizacji: 10.05.2021
TDJ Estate Sp. z o.o. logo

TDJ Estate Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

Międzynarodowe Centrum Kongresowe pl. Sławika i Antalla 1 40-163 Katowice

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: