Mińska 69

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mińska, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska 69

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 193 oferty w najbliższej okolicy!

Mińska 69

4 zdjęcia

Mińska 69
Mińska 69
Mińska 69
Mińska 69

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle dobrze zorganizowane

Osiedle zostało zaprojektowane jako całość. Dzięki temu poszczególne etapy, których będzie 5, stworzą spójną, przyjazną przestrzeń. Powstaną ciągi pieszo-rowerowe, zieleń, tereny rekreacyjne.

Chcieliśmy, aby Mińska 69 miała swoją tożsamość, aby czerpała z bogatej historii miejsca. Stąd pomysł, aby mural - element, który mocno kojarzy się z Pragą - zagościł w przestrzeni osiedla. Na całym osiedlu będzie ich siedem.

Praho z placem miejskim

Na początku powstanie Praho - I etap z dwoma budynkami od strony ul. Podskarbińskiej i ul. Mińskiej. Będą miały po 5 pięter. Modne szarości, kolor ceglany oraz różne odcienie bieli zdominują elewacje. Okna otrzymają okleinę o barwie drewna. Na budynku I etapu zobaczymy mural zainspirowany warszawską kapelą podwórkową – będą to popularne kiedyś instrumenty: gitara i bandżola.

Przed wejściem urządzimy zielony, ogólnodostępny plac miejski. Architekci krajobrazu zaplanowali drewniane podesty i siedziska. Zadbają o rosnące drzewa, zasadzą krzewy i byliny. Dopełnieniem całości będą meble miejskie (ławki, kosze, stojaki rowerowe), poidełko oraz plac zabaw dla dzieci. Ciekawym rozwiązaniem będzie oświetlenie w formie lampionów rozwieszonych na linach.

Z kolei pomiędzy budynkami Praho przewidzieliśmy część wypoczynkowo-rekreacyjną dla mieszkańców. Zielony dziedziniec zostanie umeblowany ławkami i leżakami. Ogrodnicy urządzą zieleń – pojawią się setki krzewów, bylin i traw ozdobnych.

Inwestycja Mińska 69 znajduje się na Kamionku, ul. Mińska 69 (4.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Mińska 69 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mińska 69 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Na poziomie -1 znajdują się również rowerownie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Na poziomie -1 znajdują się również rowerownie
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: miejsca postojowe w hali garażowej pojedyncze i rodzinne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, rowerownia, plac zabaw, siłownia plenerowa, teren ogrodzony, usługi w budynku
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Autentyczna i klimatyczna, ale i wygodna Praga Praga kusi ciekawą ofertą kulturalną, kawiarenkami i restauracjami. Autentyzm Pragi doceniany jest przez warszawiaków, ale i odwiedzających. Smaczne pyzy, warszawska gwara, stare neony, kocie łby, oryginalny pchli targ, galeryjki, kluby czy pracownie rzemieślnicze? Tylko tutaj to wszystko jest prawdziwe i niepowtarzalne. Dużą zaletą osiedla jest przyjazna okolica, sprzyjająca życiu rodzinnemu. Niedaleko osiedla działają: apteka, popularne sklepy, punkty usługowe, centra sportowe i szkoły. Na Kamionku żyje się wygodnie. Łatwo stąd dojechać w inne rejony miasta. Dla przykładu autobusy odjeżdżające z pobliskich przystanków pozwolą w 8 minut dojechać do metra Stadion Narodowy, a w 14 – do metra CN Kopernik. Jeśli ktoś wybierze tramwaj, wystarczy 8-minutowy spacer, aby dojść do przystanku przy ul. Grochowskiej.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mińska 69?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mińska 69 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Mińska 69 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tor Kolarski 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mińska 69 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mińska 69 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Rośnij z Didasko" w odległości 350 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 16 w odległości 350 m, Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 "Didasko" w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mińska 69 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Fresh Market, w odległości 400 m znajduje się LuxMini, w odległości 400 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mińska 69 w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2018
Data aktualizacji: 04.07.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: