Ideal Residence

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSławbud

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 151 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Fleminga Residence(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Henryków, ul. Aleksandra Fleminga (10.3 km od centrum Warszawy)
  Fleminga Residence
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 35 - 72 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 13 ofert
  Tryboń PPI
 • Moja Północna(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Kościeszów (10.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 852 brutto/m2
  Moja Północna
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 37 - 71 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 8 ofert
  ECO Classic Sp. z o.o.
 • Osiedle Życzliwa Praga - Etap IV(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Modlińska (9.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 700 brutto/m2
  Osiedle Życzliwa Praga - Etap IV
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 26 - 81 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 8 ofert
  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Inwestycja Ideal Residence to nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny położony na Białołęce przy ul.Szałasa. Projekt budynku cechują starannie zaprojektowane, funkcjonalne przestrzenie mieszkalne z dużymi oknami oraz balkonami. W budynku zaprojektowano 35 lokali o metrażach od 48m² do 88m². Założenia projektowe przewidują lokale mieszkalne dwu-, trzy- i czteropokojowe. Na każdej kondygnacji zaprojektowano siedem lokali mieszkalnych. W budynku znajdować się będzie winda i garaż podziemny.ATUTY BUDYNKU• nowoczesna technologia budowy,• trzyszybowe okna,• duże tarasy do każdego mieszkania,• wysoki standard wykończenia części wspólnych i budynku,• winda i garaż podziemny,• lokalizacja – cicha, spokojna okolica.• Nowoczesne układy mieszkań z zamkniętą lub otwartą kuchnią oraz ciekawie rozmieszczonymi pokojami mają na celu zapewnienie maksymalnej funkcjonalności i poczucia niczym nieskrępowanej przestrzeni. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki o zróżnicowanych powierzchniach. Mieszkania na piętrach posiadają duże balkony o powierzchniach od 10 do 37 m².• Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną architekturą z jednoczesną gwarantowaną wysoką jakością wykonania.• Mieszkania sprzedawane będą w stanie deweloperskim.• Ideal Residence to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury i wygodny styl życia w pobliżu centrum miasta.

Inwestycja Ideal Residence znajduje się na Henrykowie, ul. Szałasa (10.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Sławbud.

Inwestycja Ideal Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ideal Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 61 metrów kwadratowych w cenie od 6 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sławbud przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 310 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ideal Residence

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ideal Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Ideal Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białołęka-Ratusz 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ideal Residence znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Felicjanek w odległości 530 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ideal Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Białołęka w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ideal Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Delikatesy 24h, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 280 m znajduje się BP Tarchomin.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ideal Residence w odległości 130 m znajduje się Total Fitness, w odległości 320 m znajduje się Siłownia Markus, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.09.2015

Data aktualizacji: 01.02.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie