Złotniki Plus

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSDG Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Willa Złotnicka(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Złotniki, ul. Opoczyńska (11.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 591/m2
  Willa Złotnicka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 58 - 68 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Probitas Invest
 • Osada Zielona(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Złotniki, ul. Podhalańska 1-9 (10.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 318/m2
  Osada Zielona
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 38
  Powierzchnia: 27 - 55 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k
 • Osada Złotnicka, bud. C(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Złotniki, ul. Złotnicka (11.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 384/m2
  Osada Złotnicka, bud. C
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 38
  Powierzchnia: 34 - 73 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Jakon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Złotniki Plus

Złotniki Plus to wyjątkowa inwestycja realizowana na wrocławskich Złotnikach. Złotniki Plus to więcej niż wygodne mieszkania, to prawdziwe tarasowe szaleństwo! Trzy budynki, kaskadowa architektura i 60 mieszkań w najbardziej poszukiwanych metrażach - kawalerki, dla singli, 2-pokojowe mieszkania dla par oraz 3 i 4 - pokojowe mieszkania dla rodzin.Mieszkania wyróżnia funkcjonalny układ z przynależną przestrzenią do wypoczynku w postaci ogrodu lub tarasu.Cena za 1 m2 już od 5227 zł.

Inwestycja Złotniki Plus znajduje się na Złotnikach, ul. Opoczyńska (10.8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera SDG Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Złotniki Plus jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Złotniki Plus pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 69 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SDG Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Tradycyjna, mieszana, stropy z płyt prefabrykowanych lub typu Filigran lub gęstożebrowych
Elewacja
Tynk cienkowarstwowy, elementy dekoracyjne
Stolarka okienna
PCV, okucia obwiedniowe, szyby termoizolacyjne; nawiewniki
Drzwi zewnętrzne
Antywłamaniowe z okładziną laminowaną drewnopodobną
Balkony
Posadzka: - balkony - powierzchnia betonowa licowa lub płytki betonowe lub płytki gresowe - tarasy - deska kompozytowa lub płytki betonowe lub gresowe - ogród - ogrodzenie zgodnie z projektem Balustrada lub ogrodzenie: - balkony i tarasy - szkło hartowane lub siatka w okuciu ze stali nierdzewnej lub stali ocynkowanej malowanej proszkowo, zgodnie z projektem - ogrody - ogrodzenie zgodnie z projektem
Posadzka
Podłoże cementowe przygotowane pod warstwę wykończeniową o grubości 1,5 cm
Ściany
- ściany zewnętrzne - bloczki silikatowe lub z pustaka typu Porotem lub ściany żelbetowe gr. 24 cm, ocieplenie styropianem gr. 15 cm - ściany wewnętrzne nośne i wydzielające mieszkania - bloczki silikatowe lub z pustaka typu Porotem lub ściany żelbetowe gr. 24 cm - ściany działowe - bloczki silikatowe lub bloczki z gazobetonu, grubości 8 cm - wykończenie ścian wewnętrznych - tynk gipsowy białkowany farbą akrylową
Parapety wewnętrzne
PCV
Instalacje
- Liczniki wody oraz energii cieplnej - oddzielne dla każdego mieszkania liczniki zużycia energii cieplnej oraz CO, ciepłej wody i wody zimnej; - Instalacja wodno-kanalizacyjna - lokalizacja "podejść" do przyborów zgodnie z projektem. Przyłącza wody zimnej i odpływ do kanalizacji dla pralki w łazience. Instalacje prowadzone natynkowo, z możliwością indywidualnej zabudowy dla klienta; - instalacja CO - kompletna, grzejniki panelowe stalowe (w łazienkach drabinkowe) lakierowane, niskopojemnościowe z zaworami termoregulacyjnymi; - Instalacja elektryczna - kompletna z osprzętem elektrycznym, trójfazowe zasilenie kuchenki elektrycznej, instalacja dzwonkowa. Bez opraw oświetleniowych. - Instalacja telewizyjna - sygnał TV satelitarnej we wszystkich mieszkaniach, sygnał TV naziemnej cyfrowej i sygnał radiowy we wszystkich mieszkaniach, sygnał TV kablowej w przypadku podłączenia budynku do sieci operatora TV kablowej - sygnał TV kablowej może być podłączony do istniejących gniazd telewizyjnych - Instalacja teleinformatyczna - w każdym mieszkaniu możliwość korzystania z internetu, telefonu po podpisaniu stosownej umowy przez właściciela, z zewnętrznym operatorem telekomunikacyjnym lub internetowym, którego łącze będzie doprowadzone do budynku. - Domofon - w każdym mieszkaniu domofon zlokalizowany w przedpokoju. Panel przywoławczy przy wejściu do każdego budynku.
Ogrzewanie
Źródłem ciepła jest lokalna kotłownia gazowa zlokalizowana w budynku przy ul. Opoczyńskiej 20 (klatka A)
Wentylacja
W kuchniach, łazienkach i WC - wentylacja grawitacyjna lub grawitacyjna ze wspomaganiem wentylatorami. W kuchni dodatkowy kanał wentylacyjny do podłączenia okapu kuchennego. Nawiew powietrza do pomieszczeń za pomocą nawiewników
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw.

Lokalizacja inwestycji Złotniki Plus

Atutem inwestycji Złotniki Plus jest jej lokalizacja. W pobliżu znajdują się trzy linie tramwajowe - nr 3, 10, 20.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Złotniki Plus znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek nr 15 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa Nr 24 w odległości 950m, Przedszkole nr 10 w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Złotnicka. Apteka. Korzeniewska R., w odległości 700 m znajduje się Stabłowicka. Apteka. Sędzik R., mgr, w odległości 1250 m znajduje się Nowa sp.j. Apteka. Nazaruk M., Świeczkowski D..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Pizzeria Palermo, w odległości 550 m znajduje się Rubi Pizza & Grill, w odległości 1300 m znajduje się Restauracja w Hotelu Bugatti.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się City Bike. Michalak S., w odległości 950 m znajduje się 95. Uczniowski klub sportowy, w odległości 1050 m znajduje się First Wrocław Golf Club.

Data publikacji: 20.11.2017

Data aktualizacji: 01.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie