Przystanek Targówek

5 zdjęć

Przystanek Targówek
Przystanek Targówek
Przystanek Targówek
Przystanek Targówek

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Przystanek Targówek dostępnych jest 48 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (48)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, ogródek, taras.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : w hali garażowej.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 48 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 29 do 85 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja Przystanek Targówek zlokalizowana jest przy ul. Kuflewskiej 6 – u zbiegu ul. Handlowej i Kuflewskiej. Budynek stanie w centrum Targówka – tuż przy II linii metra, świetnie wpisując się w dynamikę jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic w Warszawie.

Przystanek Targówek to nowoczesny, wielorodzinny budynek, w którym mieścić się będzie aż 107 nowoczesnych mieszkań wraz z halą garażową, połączony w funkcjonalną całość z handlowo-usługowym parterem. Każdy znajdzie tu odpowiednie dla siebie miejsce. Inwestycja posiadać będzie mieszkania o najbardziej pożądanych metrażach na rynku: od 28,86 m2 do aż 86,62 m2. Przyszli mieszkańcy do wyboru mają lokale jedno-, dwu-, trzy- lub cztero -pokojowe. Większość z nich zaprojektowano tak, aby umożliwić wydzielenie dodatkowego pokoju, kosztem przeniesienia kuchni do aneksu. Dzięki tak nowoczesnym rozwiązaniom swoje miejsce odnajdą tu wszyscy: zarówno ludzie młodzi, aktywni, jak i rodziny z dziećmi, a także osoby starsze.

W swojej najwyższej części Przystanek Targówek sięgać będzie 9 kondygnacji, co właścicielom położonych wyżej lokali da możliwość codziennego cieszenia się widokiem zielonego Targówka i okolic. Każde z mieszkań posiada loggię, a część mieszkań na 2 i 3 kondygnacji taras z ogródkiem. Będzie nowocześnie i wyjątkowo! Sama bryła budynku jest prosta i nowoczesna przez do dodaje okolicy świeżości i nowego wyrazu, a struktura mieszkań idealnie wpisze się w potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Inwestycja Przystanek Targówek znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Kuflewska 6 (5.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez RSM Praga.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przystanek Targówek w sprzedaży jest 48 nowych mieszkań o powierzchni od 29 do 85 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 29 do 35 m2 (11 mieszkań)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 50 m2 (16 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 85 m2 (17 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni 77 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców RSM Praga przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przystanek Targówek?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystanek Targówek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Przystanek Targówek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trocka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przystanek Targówek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przystanek Targówek znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 103 w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa Wyspa JP2 w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przystanek Targówek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 370 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystanek Targówek w odległości 30 m znajduje się Fitness Klub Saturn, w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.03.2022
Data aktualizacji: 08.09.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Targówku Mieszkaniowym

Oferty na Targówku Mieszkaniowym

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: