Przystanek Targówek

Mieszkania na sprzedaż ul. Kuflewska, oferowane bezpośrednio przez

RSM Praga

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Kuflewska 6

Przystanek Targówek

5 zdjęć

Przystanek Targówek
Przystanek Targówek
Przystanek Targówek
Przystanek Targówek

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

29 - 80/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

9

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Metro - Trocka - 480 m

Przystanek Tramwajowy - 1450 m

Przystanek Autobusowy - 110 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

9 placówek medycznych, 39 placówek edukacyjnych, 17 kawiarni i restauracji, 35 sklepów, 55 obiektów sportowych, 43 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, ogródek, loggia

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : w hali garażowej

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 29 do 80 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Przystanek Targówek zlokalizowana jest przy ul. Kuflewskiej 6 – u zbiegu ul. Handlowej i Kuflewskiej. Budynek stanie w centrum Targówka – tuż przy II linii metra, świetnie wpisując się w dynamikę jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic w Warszawie.

Przystanek Targówek to nowoczesny, wielorodzinny budynek, w którym mieścić się będzie aż 107 nowoczesnych mieszkań wraz z halą garażową, połączony w funkcjonalną całość z handlowo-usługowym parterem. Każdy znajdzie tu odpowiednie dla siebie miejsce. Inwestycja posiadać będzie mieszkania o najbardziej pożądanych metrażach na rynku: od 28,86 m2 do aż 86,62 m2. Przyszli mieszkańcy do wyboru mają lokale jedno-, dwu-, trzy- lub cztero -pokojowe. Większość z nich zaprojektowano tak, aby umożliwić wydzielenie dodatkowego pokoju, kosztem przeniesienia kuchni do aneksu. Dzięki tak nowoczesnym rozwiązaniom swoje miejsce odnajdą tu wszyscy: zarówno ludzie młodzi, aktywni, jak i rodziny z dziećmi, a także osoby starsze.

W swojej najwyższej części Przystanek Targówek sięgać będzie 9 kondygnacji, co właścicielom położonych wyżej lokali da możliwość codziennego cieszenia się widokiem zielonego Targówka i okolic. Każde z mieszkań posiada loggię, a część mieszkań na 2 i 3 kondygnacji taras z ogródkiem. Będzie nowocześnie i wyjątkowo! Sama bryła budynku jest prosta i nowoczesna przez do dodaje okolicy świeżości i nowego wyrazu, a struktura mieszkań idealnie wpisze się w potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Inwestycja Przystanek Targówek znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Kuflewska 6 (5.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RSM Praga.

Inwestycja Przystanek Targówek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przystanek Targówek w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 29 do 80 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców RSM Praga przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przystanek Targówek?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystanek Targówek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Przystanek Targówek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trocka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przystanek Targówek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przystanek Targówek znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 103 w odległości 160 m, przedszkole w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa nr 114 im. Jędrzeja Cierniaka w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przystanek Targówek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Jaro-Dent w odległości 60 m, Przychodnia Remiszewska w odległości 70 m, AveDent w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przystanek Targówek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Grzybki, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystanek Targówek w odległości 70 m znajduje się boisko / kort, w odległości 80 m znajduje się boisko / kort, w odległości 130 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 22.03.2022
Data aktualizacji: 01.12.2023
RSM Praga logo

RSM Praga

Adres biura sprzedaży:

ul. Białostocka 11, 03-748 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 08:00 - 18:00
  • Wtorek: 08:00 - 16:00
  • Środa: 08:00 - 16:00
  • Czwartek: 08:00 - 16:00
  • Piątek: 08:00 - 14:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: