Osiedle Życzliwa Praga - Etap VIII

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg S.A.

Ceny od: 8 500 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap VIII dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
OZP/8/A/1/2
2
44,77 m²
1
OZP/8/A/2/14
2
44,61 m²
2

Opis Inwestycji

Osiedle Życzliwa Praga na bliskim Tarchominie jest życzliwe „od podszewki”. Od nazwy ulicy po najdrobniejszy architektoniczny zamysł. Niska, zaledwie dwu- i czteropiętrowa zabudowa, białe elewacje rozświetlone kolorowymi akcentami, przemyślany układ mieszkań i wypielęgnowana zieleń pozwolą znaleźć tu domowe zacisze. Mamy w planach budowę ponad 1000 mieszkań w nowoczesnym układzie przestrzennym. Kameralne, oddalone od siebie, pozbawione masywności budynki wielorodzinne wzbogacą tarchomińską zabudowę i przyczynią się do nadania prestiżu tej dzielnicy jako miejsca, gdzie żyje się dobrze – życzliwie. Osiedle Życzliwa Praga spełni oczekiwania tych, którzy szukają dobrze zorganizowanej przestrzeni miejskiej i sąsiedztwa natury zachowanej w pierwotnej postaci – rezerwatów przyrody i lasów.

Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - Etap VIII znajduje się na Żeraniu, ul. Modlińska (9.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - Etap VIII jest w trakcie przygotowań z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap VIII pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 45 metrów kwadratowych w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 45 m2 w cenie od 380 545 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 45 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 380 545 do 397 029 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 500 do 8 900 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap VIII znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap VIII

Usytuowanie tuż przy Trasie Mostu Północnego zapewni dynamiczny start w miasto, a bliskość nadwiślańskich łęgów i terenów objętych programem Natura 2000 – zainspiruje. Wyrazem naszej życzliwości wobec natury jest specjalnie zaprojektowana mikroarchitektura osiedlowa – karmniki i domki dla ptaków przy alejkach. Most Północny łączy prawo i lewobrzeżną Warszawę podobnie jak Most Karola tętniące życiem nabrzeża czeskiej Pragi. Już niebawem prawobrzeżna Warszawa zyska kolejną dynamiczną, kipiącą zielenią enklawę wielkomiejskiego życia. Osiedle powstaje w okolicy życzliwej dzieciom. Białołęka słynie ze znakomitej, budowanej latami, bazy edukacyjnej. Rodzice mogą wybierać między ofertami wielu przedszkoli i szkół, które zajmują wysokie pozycje w rankingach. Jest tu wszystko – od najnowszej i największej galerii w Warszawie po sieć małych sklepów osiedlowych. Dojście do Galerii Północnej, w której ma się znaleźć nie tylko 250 sklepów, ale i kino, zajmie kilka minut. Blisko osiedla są też sklepy sieci Lidl, Tesco, Biedronka, Piotr i Paweł, Carrefour. Ogromnym atutem osiedla jest jego usytuowanie. Trasa Mostu Północnego pozwala na błyskawiczny dojazd do centrum Warszawy i wyjazd z miasta. Dogodne jest też połączenie z lotniskiem w Modlinie. Szybkim tramwajem do stacji metra Młociny dojeżdża się w 5 minut. Osiedle Życzliwa Praga, spełni oczekiwania tych, którzy szukają dobrze zorganizowanej przestrzeni miejskiej i sąsiedztwa natury zachowanej w pierwotnej postaci – rezerwatów przyrody i lasów. Usytuowanie tuż przy Trasie Mostu Północnego zapewni dynamiczny start w miasto, a bliskość nadwiślańskich łęgów i terenów objętych programem Natura 2000 – zainspiruje. Wyrazem naszej życzliwości wobec natury jest specjalnie zaprojektowana mikroarchitektura

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap VIII mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap VIII znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ekspresowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap VIII znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego w odległości 220 m, Przedszkole 192 "Wesoły Pędzelek" w odległości 280 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła im. Janusza Korczaka w odległości 320 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap VIII w odległości 100 m znajduje się New Age Fitness, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.12.2020

Data aktualizacji: 18.02.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie