Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Modlińska, oferowane bezpośrednio przez

Grupa ROBYG

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Modlińska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 323 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Życzliwa Praga - Etap IXOsiedle Życzliwa Praga - Etap IX

3 zdjęcia

Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX
Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX
Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Mieszkanie Białołęka, a właściwie mieszkanie Tarchomin - co kryje w sobie ta lokalizacja i dlaczego warto tu mieszkać?

Tarchomin to dobrze zorganizowana przestrzeń miejska w sąsiedztwie natury zachowanej w pierwotnej postaci – rezerwatów przyrody i lasów. To także szkoły, przedszkola, sklepy, parki (m.in. Park Picassa), plaża nad Wisłą, place zabaw i ścieżki rowerowe.

Właśnie dlatego powstaje tu inwestycja ROBYG Osiedle Życzliwa Praga - ponad 1000 nowych mieszkań na sprzedaż. Kameralne, oddalone od siebie budynki, białe elewacje rozświetlone kolorowymi akcentami, przemyślany układ mieszkań i wypielęgnowana zieleń pozwolą przyszłym mieszkańcom odnaleźć domowe zacisze.

Wewnętrze patio, otoczone bujną roślinnością zostało zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Latem gwarantuje przyjemną przestrzeń do zabawy i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX znajduje się na Żeraniu, ul. Modlińska (9.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupa ROBYG.

Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa ROBYG przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Życzliwa Praga położone jest tuż przy zjeździe z Mostu Północnego i tylko kilka minut dzieli je od takich punktów, jak metro Młociny, czy Galeria Północna.

Wielkim atutem Osiedla Życzliwa Praga jest fantastyczna komunikacja. Na pobliskim przystanku, przy ul. Modlińskiej zatrzymują się autobusy wielu linii, a szybki tramwaj jadący Mostem Północnym łączy Tarchomin ze stacją Metro Młociny.

Dobrze rozwinięta infrastruktura miejska sprawia, że mieszkania na Tarchominie są często wybierane przez rodziny z dziećmi. Wokół jest wiele szkół, przedszkoli, przychodni i nowoczesnych placów zabaw. Są też liczne sklepy, kluby fitness i Galeria Północna z Cinema City.

W okolicy znajdują się aż cztery parki: Park Picassa, Henrykowski, przy Ceramicznej i Strumykowej. Są też liczne ścieżki rowerowe, w tym piękna trasa, biegnąca wzdłuż rzeki. To idealne miejsce na letnie wycieczki - w pobliżu jest kilka restauracji z grillem, a nawet niewielka plaża nad Wisłą.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1593 metrów od inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Żerań 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego w odległości 128 m, szkoła w odległości 185 m, Przedszkole nr 192 "Wesoły Pędzelek" w odległości 232 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med w odległości 589 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 750 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Białołęka w odległości 917 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 79 m znajduje się New Age Fitness, w odległości 506 m znajduje się Grzybki, w odległości 507 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX w odległości 129 m znajduje się boisko / kort, w odległości 150 m znajduje się boisko / kort, w odległości 151 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.04.2021
Data aktualizacji: 10.12.2021

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023