Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg S.A.

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Modlińska
Ceny od: 8 100 zł brutto/m2
Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX

3 zdjęcia

Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX
Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX
Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX dostępnych jest 10 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Mieszkanie Białołęka, a właściwie mieszkanie Tarchomin - co kryje w sobie ta lokalizacja i dlaczego warto tu mieszkać?

Tarchomin to dobrze zorganizowana przestrzeń miejska w sąsiedztwie natury zachowanej w pierwotnej postaci – rezerwatów przyrody i lasów. To także szkoły, przedszkola, sklepy, parki (m.in. Park Picassa), plaża nad Wisłą, place zabaw i ścieżki rowerowe.

Właśnie dlatego powstaje tu inwestycja ROBYG Osiedle Życzliwa Praga - ponad 1000 nowych mieszkań na sprzedaż. Kameralne, oddalone od siebie budynki, białe elewacje rozświetlone kolorowymi akcentami, przemyślany układ mieszkań i wypielęgnowana zieleń pozwolą przyszłym mieszkańcom odnaleźć domowe zacisze.

Wewnętrze patio, otoczone bujną roślinnością zostało zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Latem gwarantuje przyjemną przestrzeń do zabawy i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX znajduje się na Żeraniu, ul. Modlińska (9.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 37 do 56 metrów kwadratowych w cenie od 8 100 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 40 m2 w cenie od 320 436 zł (6 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 56 m2 w cenie od 453 600 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, winda, inteligentny dom, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 37 do 56 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 320 436 do 476 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 100 do 9 000 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX znajduje się 6 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Życzliwa Praga położone jest tuż przy zjeździe z Mostu Północnego i tylko kilka minut dzieli je od takich punktów, jak metro Młociny, czy Galeria Północna. Wielkim atutem Osiedla Życzliwa Praga jest fantastyczna komunikacja. Na pobliskim przystanku, przy ul. Modlińskiej zatrzymują się autobusy wielu linii, a szybki tramwaj jadący Mostem Północnym łączy Tarchomin ze stacją Metro Młociny. Dobrze rozwinięta infrastruktura miejska sprawia, że mieszkania na Tarchominie są często wybierane przez rodziny z dziećmi. Wokół jest wiele szkół, przedszkoli, przychodni i nowoczesnych placów zabaw. Są też liczne sklepy, kluby fitness i Galeria Północna z Cinema City. W okolicy znajdują się aż cztery parki: Park Picassa, Henrykowski, przy Ceramicznej i Strumykowej. Są też liczne ścieżki rowerowe, w tym piękna trasa, biegnąca wzdłuż rzeki. To idealne miejsce na letnie wycieczki - w pobliżu jest kilka restauracji z grillem, a nawet niewielka plaża nad Wisłą.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ekspresowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego w odległości 230 m, Przedszkole 192 "Wesoły Pędzelek" w odległości 260 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła im. Janusza Korczaka w odległości 310 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Życzliwa Praga - Etap IX w odległości 90 m znajduje się New Age Fitness, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.04.2021
Data aktualizacji: 07.05.2021
Robyg S.A. logo

Robyg S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Modlińska 119, 03-186 Warszawa

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpatnie dla Ciebie.

 • Za darmo. Bez opłat i prowizji
 • Widoczne ceny nieruchomości
 • Zero spamu

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: