Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zajezdnia Wrzeszcz

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż al. Grudziądzka, oferowane bezpośrednio przez

ROBYG

Gdańsk, Wrzeszcz, al. Grudziądzka 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 315 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zajezdnia WrzeszczZajezdnia Wrzeszcz

7 zdjęć

Zajezdnia Wrzeszcz
Zajezdnia Wrzeszcz
Zajezdnia Wrzeszcz
Zajezdnia Wrzeszcz

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 1500 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Osiedle Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Wyróżnia je lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard wykończenia materiałami szlachetnymi, innowacyjny system ROBYG SMART HOUSE, całodobowy monitoring oraz lobby z portierem. Zajezdnia Wrzeszcz to doskonała propozycja, która zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby, jak i rodziny z dziećmi. Osiedle Zajezdnia Wrzeszcz to świetna propozycja również dla inwestorów. Na terenie osiedla znajdą się: sklepy, restauracje, place zabaw, zieleń zaprojektowana przez architekta, siłownia, ścieżki rowerowe, punkty naprawy rowerów.

Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz znajduje się we Wrzeszczu, al. Grudziądzka 4 (5.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez ROBYG.

Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 1500 nowych apartamentów znajdujących się w 14 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ROBYG przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Plaża

Blisko do centrum

Sklepy

Place zabaw, ścieżki rowerowe

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz?

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1352 metrów od inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Stadion Expo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gedania 1922 w odległości 209 m, No Stress w odległości 410 m, szkoła w odległości 692 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pure Dental Clinic w odległości 306 m, U Okulistek w odległości 325 m, Gabinet Ortodontyczny Bożena Czernecka w odległości 576 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 294 m znajduje się Żabka, w odległości 301 m znajduje się Piekarnia–Cukiernia „Eres”, w odległości 311 m znajduje się Delikatesy Zajezdnia Wrzeszcz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz w odległości 228 m znajduje się boisko / kort, w odległości 264 m znajduje się boisko / kort, w odległości 376 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.09.2018
Data aktualizacji: 13.12.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023