Zajezdnia Wrzeszcz – Etap C i D

ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg Grupa Deweloperska

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 259 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz – Etap C i D

Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B

Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B znajduje się we Wrzeszczu, ul. Grudziądzka 6 (5,1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska. Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 207 lokali mieszkalnych o powierzchni 63 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Grudziądzka 6 (5,1 km od centrum Gdańska)

Inwestycja polecana

Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B
Apartament wakacyjny
 • Gotowe do zamieszkania
 • Powierzchnia: 63 m2
 • Liczba pokoi: 3
Robyg Grupa Deweloperska
Inwestycja sprzedana

Zajezdnia Wrzeszcz – Etap G

Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz – Etap G znajduje się we Wrzeszczu, ul. Grudziądzka (5,1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska. Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz – Etap G jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 71 do 72 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Grudziądzka (5,1 km od centrum Gdańska)

Inwestycja polecana

Zajezdnia Wrzeszcz – Etap G
Pod wynajem
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 71 - 72 m2
 • Liczba pokoi: 3
Robyg Grupa Deweloperska
Apartamenty spełniające kryteria

Zajezdnia Wrzeszcz - lokale użytkowe

Inwestycja z lokalami użytkowymi Zajezdnia Wrzeszcz - lokale użytkowe znajduje się we Wrzeszczu, ul. Grudziądzka 6 (5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska. Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz - lokale użytkowe jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 50 do 202 m2. Budynki posiadają do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Grudziądzka 6 (5 km od centrum Gdańska)
Ceny od: 10 455 zł brutto/m2

Inwestycja polecana

Zajezdnia Wrzeszcz - lokale użytkowe
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba lokali użytkowych: 6
 • Powierzchnia: 50 - 202 m2
Robyg Grupa Deweloperska
Lokale użyt. spełniające kryteria

Najbliższe inwestycje

Serce Zajezdni Wrzeszcz (167 m dalej)

Inwestycja Serce Zajezdni Wrzeszcz znajduje się we Wrzeszczu, ul. Grudziądzka 8 (5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera ARPI. Inwestycja Serce Zajezdni Wrzeszcz jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 42 lokale mieszkalne o powierzchniach od 31 do 97 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Grudziądzka 8 (5 km od centrum Gdańska)

Inwestycja polecana

Serce Zajezdni Wrzeszcz
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 13
 • Powierzchnia: 31 - 97 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
ARPI
Mieszkania spełniające kryteria

Zajezdnia Wrzeszcz - Etap H (194 m dalej)

Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz - Etap H znajduje się we Wrzeszczu, al. Generała Józefa Hallera (5,3 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska. Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz - Etap H jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 248 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 67 do 79 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Gdańsk, Wrzeszcz, al. Generała Józefa Hallera (5,3 km od centrum Gdańska)

Inwestycja polecana

Zajezdnia Wrzeszcz - Etap H
Pod wynajem
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 5
 • Powierzchnia: 67 - 79 m2
 • Liczba pokoi: 3
Robyg Grupa Deweloperska
Apartamentów spełniające kryteria

Zajezdnia Wrzeszcz - Etap E i F (197 m dalej)

Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz - Etap E i F znajduje się we Wrzeszczu, al. Grudziądzka 4 (5,3 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska. Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz - Etap E i F jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 198 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 do 60 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Gdańsk, Wrzeszcz, al. Grudziądzka 4 (5,3 km od centrum Gdańska)

Inwestycja polecana

Zajezdnia Wrzeszcz - Etap E i F
Apartament wakacyjny
 • Termin oddania: 3 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 2
 • Powierzchnia: 31 - 60 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Robyg Grupa Deweloperska
Apartamenty spełniające kryteria

Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem, a Zaspą.

Tym, co wyróżnia osiedle jest atrakcyjna lokalizacja. Jest atutem dla osób ceniących spokój i bliskość plaży, a także dla tych, którzy za kluczową wartość uznają sprawny dojazd do centrum miasta

Inwestycja będzie mieściła się w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. Rozbudowana sieć drogowa oraz komunikacyjna zapewnią szybki i komfortowy dojazd do gdańskiego Śródmieścia, centrum biznesowego w Oliwie, Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej.

Zajezdnia Wrzeszcz to idealna lokalizacja dla osób aktywnych fizycznie i dbających o zdrowie. Zarówno wewnętrzna siłownia, tereny zielone, jak i udogodnienia dla rowerzystów obejmujące: punkty naprawy rowerów oraz zadaszone stojaki rowerowe, to rozwiązania, które ułatwią uprawianie wszelkiego rodzaju sportu.

To wielofunkcyjne miejsce, które będzie zaspokajało wszystkie potrzeby mieszkańców. Na terenie osiedla znajdą się sklepy, restauracje, place zabaw, siłownia – wszystko czego potrzeba do wygodnego życia. Inwestycję będzie wyróżniał dodatkowo industrialny styl, wysoki standard wykończenia materiałami szlachetnymi, innowacyjny system ROBYG SMART oraz lobby z portierem. Osiedle to doskonała propozycja, która zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby, jak i rodziny z dziećmi.

Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz – Etap C i D znajduje się we Wrzeszczu, ul. Grudziądzka 6 (5,1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska.

Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz – Etap C i D została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 234 nowych apartamentów . Budynki posiadają do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz – Etap C i D pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchni 67 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg Grupa Deweloperska przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów: cała inwestycja składa się z 234 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: płatny dodatkowo.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, klub fitness, recepcja, usługi w budynku, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz – Etap C i D

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza. W odległości 200 metrów od inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz – Etap C i D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Grudziądzka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz – Etap C i D znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Nasza Szkoła - Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w odległości 700 m, Maluszek - żłobek w odległości 800 m, Gimnazjum nr 12 im. Marii Skłodowskiej-Curie w odległości 850 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m Apteka Crategus Dbam o zdrowie, w odległości 800 m Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. - Administracja, w odległości 850 m Apteka Lotnia Dbam o zdrowie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bankomat PKO BP S.A. w odległości 200 m, Led Lewandowska E. - Bar gastronomiczny w odległości 350 m, Polski Rejestr Statków w odległości 550 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Gdański Klub Sportowy Gedania 1922 - sekcja piłki nożnej w odległości 250 m, Fitness House Studio Magdalena Jedynak w odległości 850 m, BlueFit Centrum Fitness i Szkoleń w odległości 1 150 m.

Data publikacji: 28 listopada 2016 10:23

Data aktualizacji: 11 lutego 2019 15:08

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Robyg Grupa Deweloperska

Sprzedaż deweloperów z coraz bardziej wątpliwym potencjałem

Sprzedaż deweloperów z coraz bardziej wątpliwym potencjałem

Deweloper sypnie groszem

Deweloper sypnie groszem

Deweloperskiej „księgi rekordów” ciąg dalszy...

Deweloperskiej „księgi rekordów” ciąg dalszy...