Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Grudziądzka, oferowane bezpośrednio przez Robyg

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Grudziądzka 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 107 ofert w najbliższej okolicy!

Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B

4 zdjęcia

Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B
Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B
Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B
Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem, a Zaspą.

Tym, co wyróżnia osiedle jest atrakcyjna lokalizacja. Jest atutem dla osób ceniących spokój i bliskość plaży, a także dla tych, którzy za kluczową wartość uznają sprawny dojazd do centrum miasta

Inwestycja będzie mieściła się w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. Rozbudowana sieć drogowa oraz komunikacyjna zapewnią szybki i komfortowy dojazd do gdańskiego Śródmieścia, centrum biznesowego w Oliwie, Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej.

Zajezdnia Wrzeszcz to idealna lokalizacja dla osób aktywnych fizycznie i dbających o zdrowie. Zarówno wewnętrzna siłownia, tereny zielone, jak i udogodnienia dla rowerzystów obejmujące: punkty naprawy rowerów oraz zadaszone stojaki rowerowe, to rozwiązania, które ułatwią uprawianie wszelkiego rodzaju sportu.

To wielofunkcyjne miejsce, które będzie zaspokajało wszystkie potrzeby mieszkańców. Na terenie osiedla znajdą się sklepy, restauracje, place zabaw, siłownia – wszystko czego potrzeba do wygodnego życia. Inwestycję będzie wyróżniał dodatkowo industrialny styl, wysoki standard wykończenia materiałami szlachetnymi, innowacyjny system ROBYG SMART oraz lobby z portierem. Osiedle to doskonała propozycja, która zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby, jak i rodziny z dziećmi.

Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B znajduje się we Wrzeszczu, ul. Grudziądzka 6 (5.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Robyg.

Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 207 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Robyg przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 207 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: płatny dodatkowo.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, klub fitness, recepcja, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grudziądzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Gedania 1922 w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Centrum Handlu Chrobry, w odległości 280 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - Etap A i B w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.07.2016
Data aktualizacji: 20.12.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: