Nowa Letnica

Mieszkania na sprzedaż ul. Starowiejska, oferowane bezpośrednio przez

ROBYG

Gdańsk, Letnica, ul. Starowiejska 50

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 197 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa Letnica

16 zdjęć

Nowa Letnica
Nowa Letnica
Nowa Letnica
Nowa Letnica

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 1910 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : brak możliwości zakupu
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Opis inwestycji

Osiedle Nowa Letnica położone jest w Gdańsku kilkaset metrów od morza i plaży, w otoczeniu terenów zielonych z oczkami wodnymi i specjalnie zaaranżowaną strefą do wypoczynku dla dorosłych i dzieci (m.in. ścieżki rekreacyjne, strefy relaksu ze strumykami, place zabaw, parkingi rowerowe i stacje serwisowania rowerów). Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Z okien mieszkań roztacza się piękny widok na Zatokę Gdańską lub tereny zielone. Na osiedlu, do dyspozycji mieszkańców znajdują się: lobby z portierem, siłownia, strefa coworkingu tylko dla mieszkańców. Mieszkania wyposażone w nowoczesny system SMART HOUSE by Keemple. Wysoki standard inwestycji zagwarantuje także wykorzystanie najnowszych technologii oraz użycie szlachetnych materiałów wykończeniowych wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.

Ogłoszeniodawca: ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o., Aleja Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa. Przetwarzać będziemy Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Przeczytaj naszą politykę prywatności [https://bit.ly/3L4NfSx], aby dowiedzieć się więcej.

Ogłoszeniodawca: ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o., Aleja Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa. Przetwarzać będziemy Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Przeczytaj naszą politykę prywatności [https://bit.ly/3L4NfSx], aby dowiedzieć się więcej.

Inwestycja Nowa Letnica znajduje się na Letnicy, ul. Starowiejska 50 (4.7 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez ROBYG.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1910 nowych mieszkań znajdujących się w 13 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowa Letnica nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ROBYG przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Blisko do plaży

Szkoła

Przedszkole

Ścieżki rowerowe

Tunel pod Martwą Wisłą

Stadion Energa Gdańsk

Letnica, potocznie zwana także Letniewem, jest dzielnicą zamieszkaną przez niewielu mieszkańców - niecałe 2 tysiące. Usytuowana jest po obu stronach ul. Marynarki Polskiej, pomiędzy dzielnicami Młyniska -od południa i Nowy Port -od północny. Od zachodu granicę stanowią tory kolejowe, którymi jeszcze kilka lat temu jeździły składy SKM, zaś od wschodu naturalną granicę stanowi Martwa Wisła oraz kanały portowe. Obszar położony niedaleko centrum Gdańska, oddalony od plaży w Brzeźnie ok. 4 km. W ostatnich latach teren przeszedł dużą metamorfozę, a budowane inwestycje mieszkaniowe są krokiem milowym w rozwoju dzielnicy. Na terenie znajduje się wiele obiektów przemysłowych (w tym elektrociepłownia), magazyny, obiekt AmberExpo, Stadion Energa Gdańsk.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Letnica?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Letnica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1330 metrów od inwestycji Nowa Letnica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Stadion Expo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Letnica znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Letnica znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 270 m, szkoła w odległości 300 m, International School of Gdansk w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Letnica jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MM Dental Clinic w odległości 190 m, Przychodnia Letnica w odległości 230 m, VitalMed Clinic w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Letnica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Stokrotka Express, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Sobowidz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Letnica w odległości 280 m znajduje się boisko / kort, w odległości 340 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 370 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 28.09.2017
Data aktualizacji: 19.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: