Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2

Oferta archiwalna

Gdańsk, Jasień, ul. Jabłoniowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 395 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2

4 zdjęcia

Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2
Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2
Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2
Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • boisko
  • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 161 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle zaprojektowane w nowoczesnym stylu spełnia oczekiwania zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi. Niska zabudowa, wysoki standard wykończenia z wykorzystaniem najlepszych materiałów oraz elegancki design sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do zamieszkania. Zachwyca też szeroko rozwinięta infrastruktura osiedla — strefa fitness dla aktywnych oraz strefa barbecue — idealne miejsce do towarzyskich i rodzinnych spotkań. W trosce o wygodę mieszkańców powstał pawilon handlowo-usługowy oraz bankomat.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach i komforcie ich rodziców, na terenie inwestycji zbudowano przedszkole wraz ze żłobkiem. Na terenie osiedla znajdują się także place zabaw, które przyczynią się do aktywnego rozwoju dzieci.

Lawendowe Wzgórza to jedyne osiedle w Gdańsku z darmowym dostępem do Internetu.

Inwestycja Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2 znajduje się na Jasieniu, ul. Jabłoniowa (5.7 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Robyg.

Inwestycja Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 161 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Robyg przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Atutem Lawendowych Wzgórz jest doskonałe położenie osiedla — w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk-Jasień, które gwarantuje mieszkańcom szybki dojazd do centrum miasta (6 km) i Trójmiejskiej Obwodnicy (3 min). Co więcej, planowana budowa linii tramwajowej z przystankiem przy osiedlu oraz budowa ulicy Nowej Bulońskiej w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, wpłyną na wygodę mieszkańców oraz na rozwój tej części miasta.

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2?

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jabłoniowa Osiedle.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Artystyczne Fantazja - Jasień w odległości 250 m, PRZEDSZKOLE NR 68 w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lawendowe Wzgórza - etap N1 i N2 w odległości 160 m znajduje się Siłowania "Pod Chmurką", w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 20.12.2019

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Jasieniu

Oferty na Jasieniu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: