Osiedle Złota Podkowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zwycięska, oferowane bezpośrednio przez

Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Zwycięska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Złota Podkowa

5 zdjęć

Osiedle Złota Podkowa
Osiedle Złota Podkowa
Osiedle Złota Podkowa
Osiedle Złota Podkowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 578 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja budynku – żelbetowa. Ściany nośne murowane z bloków wapienno-piaskowych – Silikat (ciepłe, ciche i wytrzymałe).

Dach

Dach wielopołaciowy stromy o pokryciu dachówką ceramiczną lub cementową, ocieplany wełną mineralną. Więźba dachowa drewniana.

Elewacja

Ocieplenia - ściany zewnętrzne ocieplone od zewnątrz styropianem osiatkowane i otynkowane tynkiem strukturalnym

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe drewniane, z szybą zespoloną o współczynniku przenikania ciepła 1,1 w/m²k, z okuciami umożliwiającymi dehermetyzację okna i infiltrację powietrza w pozycji zamkniętej.

Balkony

Posadzka balkonu/tarasu płytki gresowe.

Ściany

Tynki wewnętrzne gipsowe.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne granit

Instalacje

Instalacja CO rozprowadzana przez rury stalowe łączone poprzez spawanie (piony), oraz rury z tworzyw sztucznych; urządzenia grzejne - grzejniki panelowe „zawór” z wkładką zaworu termostatycznego oraz grzejniki do łazienek typu drabinkowego. Instalacja elektryczna gniazda wtykowe, gniazda rtv, gniazda telefoniczne i internetowe, instalacja domofonów, instalacja 380V dla podłączenia kuchenki elektrycznej, instalacja elektryczna bez opraw oświetleniowych

Ogrzewanie

W budynku własna energooszczędna kotłownia gazowa.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : 25 000
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Złota Podkowa to inwestycja Rafin Developer, mieszcząca się przy ul. Zwycięskiej w popularnej, wrocławskiej dzielnicy Krzyki – Partynice. Inwestycję otacza ponad 80 hektarów terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek na łonie natury. W pobliżu znajduje się także sprawna komunikacja miejska, zapewniająca szybki dojazd do każdej dzielnicy Wrocławia. Taka lokalizacja sprawia, że Osiedle Złota Podkowa jest doskonałym wyborem, dla osób szukających mieszkania w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej terenami zielonymi, z szybkim dojazdem do centrum miasta. Całość stanowi wyjątkowy kompleks mieszkalno-usługowy, w którym znajdują się jasne mieszkania wyposażone w balkony, przestronne tarasy lub ogródki. Osiedle wzorowano na zabudowie jednorodzinnej, dzięki czemu wytworzono kameralną atmosferę inwestycji.

Inwestycję wykonano w podwyższonym standardzie, przy użyciu materiałów najwyższej jakości. W skład podstawowego wyposażenia wchodzą: drewniane okna dachowe, antywłamaniowe drzwi wejściowe, okna z drewna mahoniowego oraz wewnętrzne parapety wykonane z granitu. Wszystkie mieszkania wyposażone są w instalacje teleinformatyczne, elektryczne i domofonowe zakończone gniazdkami, a balkony i tarasy zaopatrzono w mrozoodporne płytki gresowe. Wysoka estetyka osiedla doskonale współgra z funkcjonalnymi i energooszczędnymi rozwiązaniami. Budynki osiedla zostały wybudowane w technologii Silka, a następnie dodatkowo ocieplone. Dużym atutem inwestycji jest także własna energooszczędna kotłownia gazowa.

Cały projekt osiedla składa się z blisko 600 mieszkań z antresolami, tarasami, balkonami i ogródkami w cenie. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Złota Podkowa posiada własną galerię handlową, w której znajduje się między innymi znany dyskont, drogerie, siłownia dla kobiet, piekarnia, apteka, salon kosmetyczny, klub fitness, restauracje i wiele innych przydatnych na co dzień lokali usługowych. W przyszłych etapach rozbudowy inwestycji do dyspozycji mieszkańców będą liczne ławeczki i plac zabaw, ale także siłownia na świeżym powietrzu, stacja naprawy rowerów, czy górka do zimowych szaleństw na sankach. Już niedługo w galerii Złota Podkowa zostanie otwarta przychodnia Partynice Med, w której mieszkańcy będą mogli skorzystać z prywatnej i publicznej opieki zdrowotnej.

Pod koniec 2015 roku została otwarta nowa Aleja Bielany, która oferuje dostęp do sklepów wielu znanych marek oraz dużego kina Helios - dojedziemy tam w zaledwie 10 minut! Odległość 150 m od Alei Karkonoskiej pozwala na szybkie przemieszczenie się do jednej z głównych arterii miasta. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na łonie natury, ucieszy z pewnością 80 hektarów terenów zielonych, znajdujących się w bliskim otoczeniu osiedla. Tor Wyścigów Konnych Partynice – to idealne miejsce do aktywnego spędzenia wolnego czas. W 15 minut możemy dojechać natomiast do wrocławskiego Aquaparku.

Inwestycja Osiedle Złota Podkowa znajduje się na Partynicach, ul. Zwycięska (5.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Inwestycja Osiedle Złota Podkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 578 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Złota Podkowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Złota Podkowa?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Złota Podkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Złota Podkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Husarska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Złota Podkowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Złota Podkowa znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Tomcio Paluch w odległości 140 m, Przedszkole nr 23 w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Złota Podkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Biedronka, w odległości 180 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Złota Podkowa w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 70 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 06.02.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: