Nowa Osowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Budowlane Margo

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 45 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Trevo(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Osowa, ul. Homera (12.8 km od centrum Gdańska)
  Trevo
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 56 m2
  Liczba pokoi: 3
  Pomorskie Domy
 • Nike 21(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Osowa, ul. Nike 21 (13.2 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 7 590 brutto/m2
  Nike 21
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 0
  Powierzchnia: 35 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Nord Deweloper Sp. z o.o.
 • Centaura etap III(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Osowa, ul. Centaura (13.8 km od centrum Gdańska)
  Centaura etap III
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 52 - 64 m2
  Liczba pokoi: 3
  Pomorskie Domy

Opis Inwestycji

WYBIERZ MIESZKANIE - NIE PRZEGAP SWOJEJ OKAZJIOferta obejmuje:indywidualny projekt koncepcyjny wnętrza, dostosowany do Państwa potrzeb,25.000+ w prezencie na zakup sprzętu RTV lub AGDlubmiejsce postojowe w hali garażowej za 1 zł.* oferta ograniczona czasowo, dotyczy mieszkań C.C14 oraz C.B14Oferty nie łączą się. Szczegóły w Biurze Obsługi Klienta.Nowa Osowa to zespół dwóch 3-piętrowych budynków usytuowanych w centrum dzielnicy Gdańsk Osowa.Są to idealne mieszkania zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla singli. Mają w nich Państwo możliwość niekonwencjonalnej aranżacji i dostosowania mieszkania do swoich potrzeb. Bez problemu oddzieląPaństwo część prywatną od dziennej, a każdy z domowników znajdzie w nim miejsce dla siebie.Mieszkania dwupoziomowe łączą w sobie wygodę oraz ogromne możliwości. To idealna alternatywa dla samodzielnego domu, w którym szukamy dużych przestrzeni i swobody. Z drugiej zaś strony mamy korzyści mieszkania w zabudowie wielorodzinnej administrowanej z zewnątrz.Dodatkowo mogą się Państwo cieszyć chwilami spędzonymi na przestronnym tarasie.Gdańsk Osowa to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdańska. Bliskośćkomunikacji miejskiej; autobusów, Pomorskiej Kolei Metropolitalnej oraz łatwy wyjazd naObwodnicę sprawia, że mieszkańcy nie mają problemu z przemieszczaniem się po Trójmieście.W promieniu kilkunastu metrów od inwestycji znajdują się liczne sklepy, usługi takie jak fryzjer, kwiaciarnia, apteka i fitness, a także szkoły i przedszkola.Dla pasjonatów sportu znaleźć można nowoczesny Orlik z kortami tenisowymi, siłownie oraz trasy rowerowe.Nieopodal inwestycji znajduje się kameralny, zielony park z zewnętrzną siłownią, który sprzyja spacerom oraz rekreacji, a cała dzielnica położona jest w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.BUDYNKI 3-PIĘTROWE Z WINDAMI. NISKA, NOWOCZESNA ZABUDOWAW ofercie: nowoczesne mieszkania dwupoziomowe z możliwością indywidualnej aranżacji 3 lub 4 pokojowePowierzchnia antresol poniżej 1,9 m GRATIS.Funkcjonalne rozkłady – przestronne pokoje, doskonałe doświetlenie – duże przeszklenia.Zmniejszenie kosztów ogrzewania: zastosowano pakiety 3-szybowe o współczynniku U=0,7. Duże balkony. Osiedle bezpieczne. Teren osiedla będzie ogrodzony. W kondygnacji podziemnej znajdują się hale garażowe. Przewidziano w nich miejsca postojowe dla samochodów oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Nowa Osowa znajduje się na Osowej, ul. Wodnika (13.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Margo.

Inwestycja Nowa Osowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 147 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowa Osowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Margo przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 147 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Nowa Osowa

Osowa zajmuje nieco ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. W tej dzielnicy mieszka około 13 200 osób. Co ciekawe, Osowa otacza niewielką enklawę należącą do Gdyni – osiedle Wysoka. Dzięki wyjątkowemu położeniu Osowej, która zajmuje teren pomiędzy innymi dzielnicami Gdańska a Gdynią i Sopotem, w latach dwutysięcznych zainteresowało się nią wielu inwestorów. Wybudowano tu wielkopowierzchniowe sklepy, na przykład centrum handlowe „Osowa”, Castoramę, hurtownię Selgros Cash and Carry, salon meblowy Black Red White. Powstały również nowe osiedla z niskimi blokami i zabudową szeregową.

Komunikacja

Po Osowej kursują autobusy. W dzielnicy znajduje się też stacja kolejowa Gdańsk-Osowa, z której można dojechać do Gdyni – przejechanie trasy do Gdyni Głównej zajmuje 19 minut. Znacznie dłużej trwa dojazd do centrum Gdańska: z przystanku Osowa-Obwodnica do centrum można dotrzeć w 45–50 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Osowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Nowa Osowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marsa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Osowa znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Gdańsku w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa nr 33 w odległości 120 m, XXIV Liceum Ogólnokształcące w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Osowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się POLOmarket, w odległości 180 m znajduje się Czerwona 7, w odległości 270 m znajduje się Czar osowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Osowa w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Orlik, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.01.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie