Punkt Ceramiczna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ceramiczna, oferowane bezpośrednio przez Property Partner Investments

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Ceramiczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 115 ofert w najbliższej okolicy!

Punkt Ceramiczna

11 zdjęć

Punkt Ceramiczna
Punkt Ceramiczna
Punkt Ceramiczna
Punkt Ceramiczna

Najbliższe inwestycje

 • Biały Dom

  Kompania Domowa Sp. z o.o.

 • Moja Północna etap II
  od: 8 647 zł/m2
  Pod wynajem

  ECO Classic Sp. z o.o.

 • Bliżej Gwiazd na Mehoffera
  od: 8 709 zł/m2

  INREST GROUP

Opis Inwestycji

Punkt Ceramiczna to elegancki pięciopiętrowy budynek usytuowany na warszawskim Tarchominie. Odsunięty od zgiełku głównych ulic miasta, zaledwie 11 min. tramwajem od głównej linii metra (5 przystanków), zapewnia mieszkańcom idealne warunki do aktywnego życia. Wokół powstającego budynku istnieje w pełni ukształtowana siatka miejska, z mnogością sklepów, szkół, przedszkoli, placów zabaw i miejsc rozrywki w sąsiedztwie.

Punkt Ceramiczna to nowoczesna architektura z ciekawą, kreatywnie wykorzystującą światłocień elewacją. To słoneczne, ustawne mieszkania z balkonami, dużymi ogródkami lub tarasami. To miejsce, gdzie możesz poczuć się w domu…

Teren wokół budynku będzie ogrodzony oraz monitorowany. W projekcie przewidziano również miejsce na pomieszczenie dla ochrony. W budynku zaprojektowano 3 kameralne klatki schodowe, dostępne od ul. Ceramicznej. Miejsca postojowe dla mieszkańców znajdować się będą w jednokondygnacyjnym garażu podziemnym.

Inwestycja składa się z 50 mieszkań o powierzchni od 35 do 107 m2. Wszystkie posiadają słoneczne balkony lub ogródki (mieszkania na parterze). Dla największych (dwupoziomowych), znajdujących się na najwyższych kondygnacjach zaprojektowano duże tarasy.

Inwestycja Punkt Ceramiczna znajduje się na Tarchominie, ul. Ceramiczna (10.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Property Partner Investments.

Inwestycja Punkt Ceramiczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Punkt Ceramiczna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Property Partner Investments przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Punkt Ceramiczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Punkt Ceramiczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kaflowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Punkt Ceramiczna znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 430 w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa nr 355 w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Punkt Ceramiczna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lux-Med w odległości 450 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Białołęka w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Punkt Ceramiczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Biedronka, w odległości 360 m znajduje się Supermarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Punkt Ceramiczna w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.07.2017
Data aktualizacji: 05.09.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: