Willa Złotnicka

- OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIA OD ZARAZ

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezProbitas Invest

Ceny od: 5 591 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Willa Złotnicka dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B01
3
58,12 m²
Parter
366 044 zł6 298 zł/m²
C13
3
58,39 m²
1
373 062 zł6 388 zł/m²
B22
4
67,78 m²
2
379 000 zł5 591 zł/m²

Oferty specjalne

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

GOTOWE MIESZKANIA OD ZARAZWitaj w Willi Złotnickiej! Nasze kameralne i wyjątkowe osiedle położone jest przy ul. Opoczyńskiej na osiedlu Złotniki. Zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy cenią sobie atrakcyjną architekturę z dbałością o detal z nutą retro.Funkcjonalne rozplanowanie mieszkań, elegancja i wysoki standard wykończenia sprawiają, że Willa Złotnicka to miejsce do zamieszkania o unikalnym charakterze. Znajdziecie Państwo mieszkanie jakiego szukacie, zróżnicowane metraże mieszkań powstały z myślą o swobodzie i przyjemności aranżowania wnętrz.W ofercie mamy tylko 30 wyjątkowych mieszkań na 3 kondygnacjach, z garażem podziemnym dla pełnego komfortu mieszkańców. W zależności od lokalizacji mieszkania posiadają zielone ogródki, przestronne balkony lub słoneczne przeszklenia.Z myślą o najmłodszych zadbaliśmy o plac zabaw na osiedlu w otoczeniu zieleni.

Inwestycja Willa Złotnicka znajduje się na Złotnikach, ul. Opoczyńska (11.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Probitas Invest.

Inwestycja Willa Złotnicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Złotnicka pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 58 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 5 591 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 58 m2 w cenie od 366 044 zł (2 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 68 m2 w cenie od 379 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Probitas Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 58 do 68 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 366 044 do 379 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 591 do 6 388 zł.
Opis płatności:2 raty - 10% i 90%.
Warunki rezerwacji:bezpłatna rezerwacja na kilka dni.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Willa Złotnicka

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

W odległości 2100 metrów od inwestycji Willa Złotnicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny JERZMANOWO (Cmentarz II) (17728).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Willa Złotnicka znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek nr 15 w odległości 650m, Szkoła Podstawowa Nr 24 w odległości 800m, Przedszkole nr 10 w odległości 1250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Złotnicka. Apteka. Korzeniewska R., w odległości 700 m znajduje się Stabłowicka. Apteka. Sędzik R., mgr, w odległości 1150 m znajduje się Nowa sp.j. Apteka. Nazaruk M., Świeczkowski D..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Pizzeria Palermo, w odległości 550 m znajduje się Rubi Pizza & Grill, w odległości 950 m znajduje się Restauracja w Hotelu Bugatti.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się City Bike. Michalak S., w odległości 700 m znajduje się First Wrocław Golf Club, w odległości 900 m znajduje się Leśnica. Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Data publikacji: 30.10.2017

Data aktualizacji: 04.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie