Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mieszkania na Gołąbkach

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Orłów Piastowskich, oferowane bezpośrednio przez

Poziom Inwestycje Sp. z o.o. Sp.K.

Warszawa, Ursus, Gołąbki, ul. Orłów Piastowskich 57

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 341 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mieszkania na GołąbkachMieszkania na Gołąbkach

5 zdjęć

Mieszkania na Gołąbkach
Mieszkania na Gołąbkach
Mieszkania na Gołąbkach
Mieszkania na Gołąbkach

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kameralny budynek wielorodzinny z częścią usługową w parterze zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Ursus na osiedlu Gołąbki przy ulicy Orłów Piastowskich 57 (lokalizacja inwestycji). Dwanaście mieszkań w III piętrowym budynku.Mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe o powierzchniach od ok. 25m2 do 53 m2. Do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki. Poza tym wszystkie mieszkania posiadają balkony, w tym mieszkania dwu i trzypokojowe po dwa. Część mieszkalna budynku będzie ogrodzona, a teren zagospodarowany.

Korzystna lokalizacja pod względem komunikacji – ok. 200m od ul. Warszawskiej, blisko przystanku autobusowego oraz petli autobusowej na osiedlu Ursus Niedźwiadek. Dzięki niedalekiej stacji kolejki SKM i Kolei Mazowieckich w kilkanaście minut można dostać się do centrum Warszawy. Również planowane w połowie roku oddanie południowej obwodnicy Warszawy z węzłem Konotopa i Salomea oraz planowane na koniec roku oddanie ulicy Nowolazurowej usprawni komunikację z centrum i każdym miejscem w Warszawie. W najbliższych latach w odległości ok. 1,5km powstanie pierwsza stacja drugiej nitki warszawskiego metra Stacja Mory.

W pobliżu zlokalizowane są szkoły, przedszkola (m.in. Montessori, Tralala), Biedronka, punkty handlowo-usługowe, ujęcie wody oligoceńskiej.

Jest to idealne miejsce zwłaszcza dla młodych, łączące udogodnienia infrastruktury miejskiej, sprawny dostęp do centrum miasta oraz życie w cichej i kameralnej okolicy.

Budynek został zaprojektowany w konstrukcji tradycyjnej, tzn. ściany konstrukcyjne z Silki M24 wzmacniane rdzeniami żelbetowymi, stropy monolityczne żelbetowe, wewnętrzne ściany międzylokalowe i działowe sylikatowe. Elewacja wykończona będzie tynkiem systemowym. Zasilanie budynku w wodę gaz i prąd oraz Kanalizacje bytowa i deszczowa zapewnią sieci miejskie. Potrzeby c.o. i c.w. zaspokajać będzie własna kotłownia gazowa. Mieszkania będą przekazywane lokatorom w standardzie deweloperskim.

Inwestycja Mieszkania na Gołąbkach znajduje się na Gołąbkach, ul. Orłów Piastowskich 57 (10.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Poziom Inwestycje Sp. z o.o. Sp.K.

Inwestycja Mieszkania na Gołąbkach została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania na Gołąbkach nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Poziom Inwestycje Sp. z o.o. Sp.K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkania na Gołąbkach?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania na Gołąbkach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 830 metrów od inwestycji Mieszkania na Gołąbkach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus Niedźwiadek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mieszkania na Gołąbkach znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania na Gołąbkach znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 90 m, Przedszkole Montessori w odległości 100 m, Niepubliczna Podstawowa Szkoła Montessori w odległości 111 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkania na Gołąbkach jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 357 m, Centrum Medyczne Ursus w odległości 551 m, Centrum Rehabilitacji Rehasanka w odległości 639 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania na Gołąbkach składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 95 m znajduje się Biedronka, w odległości 158 m znajduje się Putka, w odległości 256 m znajduje się Vivo Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania na Gołąbkach w odległości 74 m znajduje się boisko / kort, w odległości 177 m znajduje się boisko / kort, w odległości 183 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023