Złoty Kłos

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.B. Budotex Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 409 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Zielone Bulwary(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.9 km od centrum Wrocławia)
  Murapol Zielone Bulwary
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 49 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Murapol S.A.
 • Między Parkami(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 999 brutto/m2
  Między Parkami
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 112
  Powierzchnia: 31 - 108 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Vitalia Residence(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Jutrzenki (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Vitalia Residence
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 73 - 126 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Budynek wielorodzinny Rezydencja Złoty Kłos, powstanie przy ul. Dożynkowej 3a na Klecinie we Wrocławiu.Jest to nasza kolejna inwestycja na Klecinie.Odbiega ona jednak znacząco od pozostałych.Rezydencje Złoty Kłos zaprojektowano w charakterze willi miejskiej. Będzie to kameralny jedno-klatkowy budynek, w którym zaprojektowano 11 mieszkań 2- pokojowych od 48 do 56m2.Oczywiście w ramach jednej kondygnacji istnieje możliwość łączenia mieszkań w większe.Dla każdego mieszkania przewidziano miejsce postojowe w garażu podziemnym.Wszystkie mieszkania posiadają po dwa balkony, poza tymi, które są na parterze gdzie do mieszkań przypisane są niewielkie zielone tarasy.Cały teren Rezydencji Złoty Kłos zostanie ogrodzony.Należy dodać, że ul. Dożynkowa jest w spokojnej i cichej części Kleciny, którą stanowi wyłącznie zabudowa jednorodzinna.Stąd blisko jest do terenów spacerowych nad rzeką i do Parku Klecińskiego. Budynek zaprojektowano w technologii tradycyjnej przywiązując wielką uwagę do jakości proponowanych materiałów.Termin oddania inwestycji planowany jest na listopad 2010r.

Inwestycja Złoty Kłos znajduje się na Klecinie, ul. Dożynkowa 3a (6.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera P.B. Budotex Sp. z o.o..

Inwestycja Złoty Kłos została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Złoty Kłos pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B. Budotex Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Złoty Kłos

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Złoty Kłos mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Złoty Kłos znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kościelna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Złoty Kłos znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 56 w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Złoty Kłos jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mediconcept w odległości 460 m, Lekarz w odległości 460 m, DIALAB w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Złoty Kłos składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Społem, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Złoty Kłos w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie