Osiedle Zagłoby

Mieszkania na sprzedaż ul. Zagłoby, oferowane bezpośrednio przez Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Zagłoby 47B
Ceny od: 7 581 zł/m2
Osiedle Zagłoby

14 zdjęć

Osiedle Zagłoby
Osiedle Zagłoby
Osiedle Zagłoby
Osiedle Zagłoby

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zagłoby dostępna jest 1 oferta

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
11B
5
131,77 m²
1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom

Opis Inwestycji

Osiedle Zagłoby to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Inwestycja realizowana jest w północno – zachodniej części miasta, na Osiedlu Żerniki. To kameralne osiedle, na którym w II etapie powstanie 20 apartamentów od 104 do 132 m2, każdy z garażem i dodatkowym miejscem postojowym. Tworzymy nowoczesną architekturę, dobierając przy tym ponadczasową kolorystykę.

Dajemy możliwość wyboru według własnych preferencji. Budujemy zarówno apartamenty z ogrodami jak i przestronne mieszkania z tarasem. Wiemy jak ważne jest miejsce zamieszkania, do którego wraca się, aby odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. To miejsce komfortu. Tworzymy Twoją oazę komfortu, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: spokój i ciszę, przestrzeń, wyposażenie o wysokim standardzie.

Wszystkie mieszkania będą znajdować się na działce z przygotowaną infrastrukturą części wspólnych tj. droga dojazdowa utwardzona, oświetlenie, osiedle zamknięte. Każdy apartament oddawany jest w stanie deweloperskim o wysokim standardzie.

Każdy apartament posiada dodatkowe wyposażenie:

- Klimatyzacja

- Ogrzewanie podłogowe

- Zewnętrzne rolety osłonowe

- Wideodomofon

- Piec dwufunkcyjny CO

Tworzymy nowoczesną architekturę z przyjaźnie zaprojektowaną infrastrukturą. Apartamenty cechują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Zaprojektowano duże i przestronne pokoje oraz dodatkowe pomieszczenia gospodarcze przygotowane pod indywidualną aranżację.

Opracowana przez nas koncepcja, ma ułatwić codzienne życie i zagwarantować energooszczędność inwestycji. Zaproponowane przez nas rozwiązania systemu inteligentnego domu to między innymi możliwość sterowania temperaturą i roletami.

Układ mieszkania wpływa na temperaturę panującą we wnętrzach, na stopień doświetlenia wnętrza, a także na funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń. Słoneczna strona południowa została zaaranżowana dla dziennej strefy życia. Po stronie północnej znajduje się część sypialniana.

Budujemy dla Ciebie i chcemy zaangażować Ciebie w tworzenie Twojego nowego lokum. Pozwól przenieść się w świat aranżacji i sam zdecyduj, jak ma wyglądać Twoje mieszkanie.

Inwestycja Osiedle Zagłoby znajduje się na Żernikach, ul. Zagłoby 47B (7.8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zagłoby w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 132 metrów kwadratowych, w cenie od 7 581 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 5-pokojowe o powierzchni 132 m2 w cenie od 999 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań:
132 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się na poziomie 999 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 7 581 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Cicha i spokojna okolica pozwala odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Zabudowa pośród domów jednorodzinnych gwarantuje dużo większy komfort mieszkania. Osiedle Zagłoby powstaje obok Parku Tysiąclecia do którego dotrzesz spacerem w ciągu 5 minut. Park Tysiąclecia to miejsce, które w ostatnim czasie stało się popularne dzięki swojej wyjątkowej część Meandrów Czasu, czyli 12 scen krajobrazowych przedstawiających najważniejsze wydarzenia w dziejach miasta. Obok inwestycji Osiedle Zagłoby powstaje nowe publiczne przedszkole, do którego dotrzesz spacerem w ciągu 2 minut. W bliskim sąsiedztwie znajduje się również żłobek i szkoła. Mieszkając na Osiedlu Zagłoby nie musisz martwić się o dojazd do centrum handlowego by zrobić zakupy. Do znanego Fashion Outlet jest tylko 2km.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Zagłoby?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Zagłoby znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zagłoby znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Integracyjny Punkt Przedszkolny BINGO w odległości 360 m, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 10 w odległości 580 m, Przedszkole nr 69 w odległości 580 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zagłoby w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.05.2021
Data aktualizacji: 21.07.2022
Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k. logo

Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Zagłoby 47B, 54 – 514 Wrocław

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: