Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Wrocław, Fabryczna, Żerniki

22 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Gardino Park Żerniki
  3 kw. 2023
  ZIELEŃ ZA OKNEMWracacie z pracy, a może jesteście w pracy, bo pracujecie zdalnie. Zaczyna się weekend, odwiedzają Was znajomi. Okazja by spędzić czas na ogródku lub tarasie znajdzie się zawsze. W Gardino Park możecie robić to bez przeszkód.PRYWATNA PRZESTRZEŃ REKREACYJNAKażde mieszkanie w Gardino Park zorientowane jest na zieleń. Z tych na parterze wyjdziecie bezpośrednio z salonu do ogródka, a na wyższych piętrach przewidzieliśmy z kolei balkon lub taras. Posiadacze mieszkań na 2 piętrze będą mieli dach użytkowy do wyłącznej dyspozycji. Wybór należy do Was.WASZ PUPIL BĘDZIE ZADOWOLONYRodzina jest najważniejsza. I nieważne czy traktujecie zwierzaki jak krewnych, czy to jedynie zadaniowi bohaterowie codzienności… Wasze psy i koty będą miały mnóstwo przestrzeni do zabawy. Między innymi z myślą o nich, zaplanowaliśmy realizację kładki dzielącej Gardino od Parku Żerniki.DŁUŻSZY SPACER Z RODZINĄOd tego zaczęliśmy. Jeśli zielona łąka z ławkami to za mało, wprost z terenu osiedla, nową kładką pieszą, dojdziecie do Parku Żerniki. Spacer z psem, wizyta na placu zabaw z dzieckiem, szybki trening na miejskiej siłowni plenerowej. Wszystko to macie na wyciągnięcie ręki.KAMERALNA ZABUDOWA BUDUJE DOBRE SĄSIEDZTWOW Gardino Park znajdzie się tylko 60 mieszkań, co będzie miało duży wpływ na integrację nowej, lokalnej społeczności. Żerniki to typowa zielona sypialnia Wrocławia, gdzie mieszkania na wynajem stanowić będą zapewne mniejszość, a dobre sąsiedztwo będzie naprawdę istotne.PRZYJAZNE ROZWIĄZANIA GARDINO PARK2 klatki schodowe, wykończenie okładziną w kolorze drewna, cichobieżne windy dojeżdżające do poziomu -1, gdzie znajdzie się jeden wspólny garaż podziemny. Korzystając z najlepszych doświadczeń tworzymy takie miejsce, by żyło się tutaj po prostu wygodnie.

  Gardino Park Żerniki

  od 9 100 zł/m2
  ul. Strachowicka 13 , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(8.8 km od centrum)
  DOM.developer
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Zagłoby
  Oferta archiwalna
  Osiedle Zagłoby to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Inwestycja realizowana jest w północno – zachodniej części miasta, na Osiedlu Żerniki. To kameralne osiedle, na którym w II etapie powstanie 20 apartamentów od 104 do 132 m2, każdy z garażem i dodatkowym miejscem postojowym. Tworzymy nowoczesną architekturę, dobierając przy tym ponadczasową kolorystykę.Dajemy możliwość wyboru według własnych preferencji. Budujemy zarówno apartamenty z ogrodami jak i przestronne mieszkania z tarasem. Wiemy jak ważne jest miejsce zamieszkania, do którego wraca się, aby odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. To miejsce komfortu. Tworzymy Twoją oazę komfortu, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: spokój i ciszę, przestrzeń, wyposażenie o wysokim standardzie.Wszystkie mieszkania będą znajdować się na działce z przygotowaną infrastrukturą części wspólnych tj. droga dojazdowa utwardzona, oświetlenie, osiedle zamknięte. Każdy apartament oddawany jest w stanie deweloperskim o wysokim standardzie.Każdy apartament posiada dodatkowe wyposażenie:- Klimatyzacja- Ogrzewanie podłogowe- Zewnętrzne rolety osłonowe- Wideodomofon- Piec dwufunkcyjny COTworzymy nowoczesną architekturę z przyjaźnie zaprojektowaną infrastrukturą. Apartamenty cechują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Zaprojektowano duże i przestronne pokoje oraz dodatkowe pomieszczenia gospodarcze przygotowane pod indywidualną aranżację.Opracowana przez nas koncepcja, ma ułatwić codzienne życie i zagwarantować energooszczędność inwestycji. Zaproponowane przez nas rozwiązania systemu inteligentnego domu to między innymi możliwość sterowania temperaturą i roletami.Układ mieszkania wpływa na temperaturę panującą we wnętrzach, na stopień doświetlenia wnętrza, a także na funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń. Słoneczna strona południowa została zaaranżowana dla dziennej strefy życia. Po stronie północnej znajduje się część sypialniana.Budujemy dla Ciebie i chcemy zaangażować Ciebie w tworzenie Twojego nowego lokum. Pozwól przenieść się w świat aranżacji i sam zdecyduj, jak ma wyglądać Twoje mieszkanie.

  Osiedle Zagłoby

  od 7 581 zł/m2
  ul. Zagłoby 47B , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(7.8 km od centrum)
  Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k.
 • Nowe Żerniki
  Oferta archiwalna
  W tym przypadku mamy do czynienia z projektem, który przewiduje w jednym budynku zróżnicowaną ilość kondygnacji i w ciekawy sposób łączy lokale mieszkalne, o powierzchni nazwijmy to kawalerek, z mieszkaniami, które swoją formą i wielkością przypominają wręcz domy jednorodzinne. Mamy tu szereg mieszkań dwupoziomowych i mieszkania z antresolami, mamy też bogatą ofertę mieszkań, w których w wyraźny sposób możemy wyróżnić dwie strefy, pierwszą typowo mieszkalną oraz drugą, która z powodzeniem może być np. pracownią czy biurem. Ciekawym rozwiązaniem są również mieszkania bezpośrednio połączone z garażami dwustanowiskowymi (mieszkanie dwukondygnacyjne, dolny poziom – garaż na dwa samochody i pomieszczenie gospodarcze, połączone prywatnymi schodami z drugim poziomem, spełniającym funkcje mieszkaniowe). Duża część mieszkań posiada własne ogródki, a niewątpliwym atutem projektu są zielone dachy. Praktycznie wszystkie dachy, z wyłączeniem prywatnych tarasów, które należą do mieszkań górnych kondygnacji, będą obsadzone roślinnością, retencjonującą znaczną ilość wód opadowych, co w naszym mieście nie jest jeszcze niestety popularnym, proekologicznym rozwiązaniem.Zatem, na wydawałoby się niewielkim obszarze, zorganizowana będzie nie tylko funkcja mieszkalna, ale także stworzone zostaną miejsca rekreacji, kultury, a nawet pracy.Na terenie osiedla przewiduje się m.in. wybudowanie, domu kultury, będącego centrum działań w ramach obchodów ESK 2016, szkoły, przedszkola, domu seniora. Nie zabraknie też obiektów rekreacyjnych, takich jak boiska, korty i place zabaw. Całości dopełnią kameralne punkty handlowe i usługowe, a w południowej części osiedle przylegać będzie do parku.Jako Wrocławianie mamy szczęście, bo w tym przypadku nie skończyło się na planach: Miasto wraz z deweloperami przystąpiło do realizacji tego odważnego zadania.Zdecydowano się na proste rozwiązania konstrukcyjne i materiałowe, które pozwolą zrealizować budynek i zaproponować mieszkania w dostępnej cenie (ceny mieszkań zaczynają się od 192 tys. zł), a jednocześnie podkreślą współczesny charakter budynku. Architekturę charakteryzują duże przeszklenia, a tarasy i wycięcia loggi urozmaicają prostą, modernistyczną bryłę. Pionowe pasy mlecznych, poliwęglanowych doświetleń klatek schodowych, rozcinają budynek na segmenty, typowe dla zabudowy jednorodzinnej. Całość utrzymano w monochromatycznej kolorystyce, z grafitowymi elementami stolarki i balustrad odcinających się na białych ścianach.Realizację inwestycji praktycznie już rozpoczęto, budynek ma pozwolenie na budowę, a zakończenie realizacji zaplanowane jest na drugą połowę 2016 roku. Zaprojektowane przez najlepszych wrocławskich architektów osiedle odpowiadać będzie potrzebom nowoczesnych mieszkańców miasta, ułatwiać budowanie więzi społecznych, sprosta normom budownictwa ekologicznego, a także stanie się architektoniczną wizytówką Miasta Wrocławia, Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku.

  Nowe Żerniki

  od 4 252 zł/m2
  ul. Kosmonautów , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(8.8 km od centrum)
  Osiedla Rodzinne
 • ATAL Nowe Żerniki
  Oferta archiwalna
  ATAL Nowe Żerniki to prestiżowa inwestycja, która będzie częścią wspomnianego osiedla modelowego. W doskonałej lokalizacji, zaledwie 9 kilometrów od centrum Wrocławia, powstaną komfortowe i nowoczesne budynki mieszkaniowe. Cztery z nich zostaną wybudowane przez firmę ATAL. Ich estetyczna architektura będzie spójna z pozostałymi elementami osiedla. Jasne elewacje będą przyjemne dla oka i bardzo eleganckie.Podczas projektowania zabudowy uwzględniono zróżnicowane potrzeby przyszłych mieszkańców. W czterech wspomnianych budynkach znajdzie się 8 lokali usługowych, 69 komórek lokatorskich oraz komfortowe mieszkania o przemyślanym układzie, który ułatwi ich ciekawą i praktyczną aranżację. W obiektach zaprojektowano 109 lokali mieszkaniowych o powierzchni od 28,96 do 94,12 mkw. i układzie od 1 do 4 pokoi. Budynki będą dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a pomiędzy nimi znajdzie się w pełni wyposażony plac zabaw dla dzieci.Istnieje możliwość wykończenia mieszkania „pod klucz” w ofercie Atal Design.Ceny nie obejmują wykończenia balkonów.

  ATAL Nowe Żerniki

  od 5 300 zł/m2
  ul. Białodrzewna , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(8.4 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Osiedle Ande
  Oferta archiwalna
  Osiedle ANDE jest częścią awangardowego projektu Nowe Żerniki (WuWA2) realizowanego przez najlepszych wrocławskich architektów. To nie kolejna „sypialnia” w przypadkowej lokalizacji, ale gruntownie przemyślany koncept tworzony z udziałem władz Wrocławia i wybitnych ekspertów.ANDE składa się z dwóch kameralnych apartamentowców posadowionych wśród zieleni. Nowoczesna, świetnie przemyślana architektura daje wytchnienie od zgiełku i zaprasza do pielęgnowania relacji z najbliższymi. Pomaga zwolnić tempo i odnaleźć radość w bliskości przyrody. Tutaj ekologia jest naturalnym sposobem funkcjonowania, a nie tylko pożyteczną modą. Osiedle ANDE to propozycja dla wszystkich, którzy mają dosyć pośpiechu, anonimowości i wszędobylskiej sztampy. Miejsce, gdzie w swoim ukochanym otoczeniu możesz skupić się na tym, co w życiu ważne lub po prostu przyjemne.Przestrzeń, która buduje relacjeTwórcy ANDE postanowili stworzyć miejsce idealne do życia. W tym celu odrzucili pośpiech i kompromisy z jakością. Powrócono do najlepszych tradycji współczesnej architektury: przywrócono ideę funkcjonalności oraz otoczenia przyjaznego człowiekowi. W efekcie osiedle łączy szacunek do natury z głębokim zrozumieniem ludzkich potrzeb. Tu za każdym mieszkaniem stoją indywidualne rozwiązania. Każde ma własny układ, niepowtarzalne walory i jedyną w swoim rodzaju osobowość. Chodzi o to, by zakochać się w przestrzeni i znaleźć wyjątkowe miejsce dla siebie i swoich bliskich.Zaplanowano tu tylko 23 mieszkania – w większości duże, rodzinne apartamenty. Wysokie sufity i szklane tafle do samej podłogi kreują unikatowe przestrzenie. Dają też bogate możliwości aranżacji, których nie oferują typowe mieszkania. Dzięki dwustronnej ekspozycji i dodatkowym świetlikom wnętrza skąpane są w świetle słonecznym. Ogromne tarasy (nawet 90 m2) pozwalają poczuć się jeszcze bliżej natury. Tylko od Ciebie zależy, czy zamienią się w kwitnący ogród, przydomowy zielnik lub ekologiczny miejski warzywnik.W brzozowym zagajniku powstanie plac zabaw. Bezpieczne dzieciństwo wśród zieleni to skarb, o który warto się postarać. Na młodzież i dorosłych czekają pobliskie place i boiska sportowe. Z myślą o integracji i wypoczynku mieszkańców zaprojektowano rozległe, zielone tarasy. Ich dopełnieniem będą lokale handlowe i usługowe od strony ulicy. Wszak sklepy to nie tylko miejsca zakupów, ale ważny punkt sąsiedzkich spotkań.Miasto w najlepszym wydaniuCelem twórców osiedla ANDE i Nowych Żernik było stworzenie miejsca odpowiadającego na potrzeby współczesnych mieszkańców miasta. Wiążą się one z oczekiwaniem lepszej dostępności miejskich usług, a także z ekologicznym stylem życia oraz otwartością na relacje międzyludzkie. Zaprojektowano więc bogatą infrastrukturę, w tym szkołę, przedszkole i dom seniora. Zadbano o sklepy oraz miejsca spotkań i rekreacji, takie jak boiska czy korty tenisowe. Wizytówką osiedla stały się skwery i zielone aleje. Nowe Żerniki proponują jakość nieobecną od lat w polskim budownictwie. Już dziś są dumą Wrocławia, a co ważniejsze – doskonałym miejscem do życia.Iglica Nieruchomości prowadzi wyłączne biuro sprzedaży Inwestycji "Osiedle Ande"

  Osiedle Ande

  od 6 968 zł/m2
  ul. Tadeusza Brzozy , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(8.5 km od centrum)
  Rodis Sp. z o.o.
 • Nowa Inspiracja
  Oferta archiwalna
  Nowe Żerniki to osiedle unikatowe w skali europejskiej. Położone jest w zachodniej części miasta, w pobliżu Stadionu Miejskiego, na południe od ulicy Kosmonautów. To alternatywa dla taśmowej produkcji prawie jednakowych mieszkań. Inspiracją dla projektu tego modelowego osiedla była wystawa WUWA z 1929 roku. I tak po ponad dziewięćdziesięciu latach, Wrocław ponownie dołącza do architektonicznej awangardy. Mamy przyjemność przedstawić Nową Inspirację.Osiedle dostosowane do Twoich potrzebZałożeniem projektu budowy osiedla jest stworzenia miejsca, które ma do zaoferowania znacznie więcej niż typowe budownictwo mieszkaniowe. W pobliżu powstaną: dom seniora, przedszkole, żłobek oraz dom kultury. Na osiedlu przewidziane są akweny wodne, boisko, korty oraz place zabaw. To osiedle, w którym się zakochasz. Tuż za Twoimi oknami będzie wyjątkowe miejsce, w którym możesz odpocząć, uprawiać sport i w spokoju cieszyć się codziennością w otoczeniu przyrody - drzew i wody z pobliskich Glinianek.W życiu liczą się Nowe InspiracjeKażdy z naszych budynków jest inny. Stworzyliśmy zupełnie pięć odrębnych historii. Tak, aby każdy mógł wybrać mieszkanie w pełni dopasowane do swoich potrzeb. Jeśli lubisz mieszkać z widokiem na korony drzew – wybierz siedmiopiętrowy blok. Dla wszystkich, którzy cenią sobie niską, kameralną zabudowę mamy czteropiętrowe budynki. Zaprojektowaliśmy obszerne loggie, przeszklenia, balkony, bo pomyśleliśmy o każdej Twojej potrzebie. Dla najbardziej wymagających klientów mamy budynek z wykończeniem o podwyższonym standardzie – eleganckie klatki, schody oraz detale, które podnoszą, jakość codziennego życia.Do tego – roślinność antysmogowa na dachach, abyś nie bał się odetchnąć pełną piersią.Możesz nam zaufać, pomyśleliśmy o wszystkim.Osiedle zostało zaprojektowane przez uznaną wrocławską pracownię architektoniczną, a realizowane jest przez doświadczonego dewelopera Blockpol Developer Sp. z o.o. W pięciu budynkach powstaną łącznie 154 mieszkania o przestronnych i ustawnych układach oraz lokale usługowe. Całość projektu jest monochromatyczna z szarymi i beżowymi elementami, nawiązując tym do koncepcji osiedla modelowego i tworząc spójną całość z planowaną zabudową projektu na WUWIE. Modernistyczny charakter budynków stylowo przełamują drewniane elementy, duże przeszklenia, balustrady balkonowe o różnorodnym układzie oraz nietypowe skosy.Budynki w inwestycji Nowa Inspiracja zostały zaprojektowane tak, aby każdy mógł znaleźć swoje idealne mieszkanie bez konieczności rezygnowania z jednych korzyści na rzecz drugich. Pomożemy Ci wybrać takie lokum, aby spełniało wszystkie Twoje oczekiwania. Inwestycja Nowa Inspiracja zachwyca przemyślanymi układami mieszkań i ich funkcjonalnością. Bez względu na to, czy mamy rodzinę, czy pracujemy zdalnie z domu, czy też codziennie odwiedzają nas przyjaciele, możliwość wyraźnego podziału mieszkania daje nam poczucie komfortu. W ten sposób możemy nie tylko uprościć, ale również uporządkować otaczającą nas przestrzeń, a przez to i nasze życie.Zainspiruj się i wybierz swoje wymarzone mieszkanie ze szczęściem na wyposażeniu.BUDYNEK A – PREMIUM- tylko 4 mieszkania na każdym poziomie,- każde mieszkanie z komórką lokatorską,- duże przeszklenia mieszkań- powiększona izolacyjność akustyczna okien.BUDYNEK B- zagospodarowany zielony taras dostępny dla wszystkich mieszkańców,- duże przeszklenia mieszkań- każde mieszkanie z balkonem, loggią lub tarasem- na parterze rowerownia,- powierzchnia mieszkań: od 35 m2 do 74,5 m2.BUDYNKI C D E- dwustronne, jasne mieszkania,- duże loggie lub tarasy- powierzchnia mieszkań: od 24m2 do 81m2- w budynkach rowerownie/wózkownie- każde mieszkanie z komórką lokatorską lub rowerowym boxem w garażuWAŻNE INFORMACJE:- przekazywanie mieszkań do końca maja 2020- umowa końcowa wrzesień 2020

  Nowa Inspiracja

  od 7 700 zł/m2
  ul. Barskich , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(8.4 km od centrum)
  Blockpol Developer Sp. z o.o.
 • Czwarty Wymiar
  Oferta archiwalna
  - przestronne balkony do 28 mkw- zaplecze handlowo-usługowe- strefy rekreacji, plac zabaw- boisko, bieżnia i korty tenisowe- tereny rekreacyjne w sąsiedztwieCzwarty Wymiar to nowe osiedle, zlokalizowane na Nowych Żernikach, w pobliżu Stadionu Miejskiego oraz kąpieliska Glinianki. Składa się z trzech budynków mieszkalnych połączonych wspólnym garażem podziemnym. Do wyboru mieszkania 2-,3-,4- i 5-pokojowe - od kompaktowych dwójek (35m2), po przestronne, rodzinne mieszkania 5-pokojowe (do 84m2). Atutem mieszkań są nie tylko słoneczne wnętrza, ale również duże balkony do 28m2, które powiększają przestrzeń mieszkalną. Przydomowe ogródki nawet do 150m2 pozwalają na urzeczywistnienie własnego projektu zieleni. Znaczne odległości pomiędzy budynkami oraz naturalne otoczenie i liczne alejki spacerowe nadają przestrzeni oddechu i swobody.Osiedle spełnia potrzeby nowoczesnego mieszkańca Wrocławia. Wyposażone jest w niezbędną infrastrukturę drogową, usługową i społeczną. Do dyspozycji mieszkańców będą liczne punkty handlowo-usługowe, place zabaw i zielone tereny rekreacyjne. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie monitoring 24h. Na osiedlu znajduje się żłobek, a w trakcie realizacji przedszkole. Nie zabraknie również osiedlowego bazarku i innych usług.Dla aktywnych mieszkańców powstały miejsca rekreacji - bieżnia, boiska, korty do gry w tenisa oraz place zabaw. W pobliżu inwestycji znajduje się sieć ścieżek rowerowych, przecinających pobliskie parki i tereny zielone. Stale rozbudowywana jest sieć komunikacyjna - w sąsiedztwie znajdują się liczne przystanki tramwajowo-autobusowe, umożliwiające szybki dojazd do centrum miasta. W niedalekiej przyszłości magistrat planuje utworzenie nowoczesnej zajezdni tramwajowej.

  Czwarty Wymiar

  od 8 328 zł/m2
  ul. Lauterbacha , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(8.6 km od centrum)
  Archicom S.A.
 • Żernicka
  Oferta archiwalna
  Projekt Żernicka 196 to osiedle zlokalizowane na Żernikach we Wrocławiu, zaprojektowane z myślą o stworzeniu idealnego, komfortowego miejsca do zamieszkania. Budynki powstaną w otoczeniu niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej o kameralnym charakterze. Tym samym lokalizacja zapewnia nie tylko bezpośredni dostęp do infrastruktury miejskiej, ale także wysoki standard życia. Łącznie w dwóch budynkach naszej inwestycji zostanie wybudowanych i oddanych do użytkowania 63 mieszkania i apartamenty. Kameralna inwestycja doskonale wpisuje się w istniejące zagospodarowanie przestrzenne. Na inwestycję składają się dwa budynki wielorodzinne trzykondygnacyjne. Budynek B1 zawiera 39 lokali mieszkalnych po 13 lokali na każdą kondygnację. Większość z nich to mieszkania 2-pokojowe z wydzieloną garderobą oraz 12 lokali 3-pokojowych. Budynek B2 zawiera 24 lokale mieszkalne, po 8 na każdą kondygnację, w tym 6 mieszkań 4-pokojowych i tę samą liczbę 3-pokojowych oraz 12 lokali 2-pokojowych. Dla Budynku B1 na kondygnacji podziemnej zlokalizowano parking na 28 miejsc postojowych. Dla Budynku B2 na kondygnacji podziemnej zlokalizowano również parking na 28 miejsc postojowych. Zaprojektowano także 20 miejsc postojowych naziemnych. Mieszkania i apartamenty w podwyższonym standardzie deweloperskim.Zakup miejsca postojowego obligatoryjnie od 10 000,00 zł do 28 000,00 złFUNKCJONALNE MIESZKANIA KOMPAKTOWE I KOMFORTOWE APARTAMENTYMieszkania i apartamenty 2, 3, 4 - pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 37 do 85 m2. Atutem projektu jest jego uniwersalność. Zaprojektowaliśmy doskonałe przestrzenie zarówno dla Klientów szukających kompaktowego mieszkania o niewielkim metrażu oraz komfortowe większe apartamenty dla rodzin z dziećmi lub wymagających Klientów ceniących sobie przestronność. Projekt każdego z lokali został starannie dopracowany, aby zapewnić ich najwyższą funkcjonalność, maksymalny komfort użytkowania i wykorzystania powierzchni.Ogródki, tarasy, balkony, loggieWszystkie mieszkania mają zapewnioną przestrzeń dodatkową w postaci przylegających do nich balkonów, loggii, tarasów albo zielonych ogródków.ATUTY PRZESTRZENI WSPÓLNEJSposób aranżacji przestrzeni wspólnych ma niewątpliwy wpływ na jakość życia mieszkańców. Zadbana i atrakcyjna przestrzeń wspólna zyskuje na znaczeniu i dlatego zapewniając Państwu najwyższy komfort na co dzień zadbaliśmy o liczne udogodnienia.Piękna architektura wpisująca się w otaczającą zieleńElewacje budynków są eleganckie i nowoczesne. Stonowana elewacja w klasycznej bieli w połączeniu z elementami brązu i szarościami wygląda szlachetnie. Duże szyby i stolarka w kolorze bielonego dębu są jej największą ozdobą. Stylowe balustrady loggii, balkonów i tarasów wypełnione mlecznym szkłem to połączenie lekkiej konstrukcji, nowoczesności oraz nieszablonowego wyglądu. Ozdobne bonie dzielą płaszczyzny elewacji na mniejsze fragmenty dodając jej elegancji, solidności i powagi. Całość wpisuje się harmonijnie w otaczającą energetyczną zieleń.Pojemne garaże podziemneNieocenionym udogodnieniem jest pojemny podziemny garaż przewidziany dla każdego z budynków. W garażach podziemnych mamy do zaoferowania 56 miejsc postojowych, które podwyższą komfort użytkowania mieszkań i zapewnią bezpieczeństwo. Dodatkowo zaprojektowano 20 miejsc postojowych naziemnych.Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 20.000 zł.Miejsce postojowe na parkingu zewnętrznym w cenie 10.000 zł.Monitoring zamkniętego osiedlaPodążając za trendami i chcąc zaspokoić poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów zaprojektowaliśmy zamknięte osiedle z kontrolą dostępu. Dodatkowo zostanie zainstalowany system monitoringu przestrzeni wokół budynków oraz przestrzeni wspólnej w budynkach.Monitorowany plac zabawKładąc nacisk na nowoczesne i inteligentne rozwiązania ułatwiające życie mieszkańcom przewidzieliśmy również miejsce do zabawy dla najmłodszych. Plac zabaw wygrodzony i dostępny tylko dla najmłodszych mieszkańców naszego osiedla. Wyposażony będzie w system monitoringu z możliwością podglądu w domu dla każdego rodzica. Dzięki temu rodzice będą mogli mieć na oku swoje pociechy, bez konieczności wychodzenia z domu.Cichobieżne windyMimo kameralnej i niskiej zabudowy zadbaliśmy o wygodę mieszkańców osiedla projektując w każdym z budynków cichobieżne, energooszczędne i nowoczesne windy, obsługujące wszystkie kondygnacje - od parkingu podziemnego.

  Żernicka

  od 7 300 zł/m2
  ul. Żernicka 196 , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(7.9 km od centrum)
  DR Developer sp. z o.o.
 • WUWART
  Oferta archiwalna
  WUWART to 18 apartamentów z możliwością indywidualnego dostosowana układu na modelowym osiedlu Nowe Żerniki - WUWA 2. Ponadprzeciętny standard, niezwykła architektura i udogodnienia dla mieszkańców to kwintesencja projektu PREMIUM.INTELIGENTNE APARTAMENTY PRZYSZŁOŚCIInnowacyjny system SMART składający się z 15 funkcjonalności, ogrzewanie podłogowe, tarasy minimum 16 m2 – w tym tarasy na dachach, ogrody do 170 m2, szeroko otwierane drzwi przesuwane, dwustronne rozkłady apartamentów, system energooszczędny alertów dla mieszkańców i zarządcy, garaż wielostanowiskowy, prywatny fitness room. Dostępne dla każdego apartamentu.Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu w jednym z najbardziej wyróżniających się projektów we Wrocławiu. Dostosuj przestrzeń mieszkalną pod własne potrzeby, a całość wykończ „ pod klucz” z naszą partnerską pracownią projektową PARTNER DESIGN – od rozplanowania przestrzeni, przez wizualizacje i dobór materiałów, kończąc na wykonaniu na najwyższym poziomie.

  WUWART

  od 10 290 zł/m2
  ul. Białodrzewna , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(8.7 km od centrum)
  PCG S.A.
 • Stare Żerniki
  Oferta archiwalna
  Stare Żerniki są inwestycją spółki West Invest Company, powstającą w zachodniej części Wrocławia, na terenie Żernik, przy ulicy Pieprznej Inwestycja ,,Stare Żerniki" powstaje w jednym ze spokojniejszych miejsc do zamieszkania, z dala od miejskiego zgiełku. W ofercie inwestora jest 17 funkcjonalnych mieszkań na trzech kondygnacjach o powierzchni od 28m2 do 76m2. Na osiedlu znajdzie się 20 naziemnych miejsc parkingowych oraz jeden garaż umiejscowiony w budynku. Mieszkania na parterze posiadają udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Niska zabudowa w klasycznym stylu, wygodny układ mieszkań, własne miejsca postojowe, komfortowe rozplanowanie części wspólnych – wszystko w inwestycji Stare Żerniki.W celu zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży. Stare Żerniki - komfort i wygoda.TERMIN ZAKOŃCZENIA BUDOWY: IV KWARTAŁ 2018 ROKUTERMIN PRZEKAZANIA MIESZKAŃ: I KWARTAŁ 2019 ROKU

  Stare Żerniki

  od 6 100 zł/m2
  ul. Pieprzna , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(8.7 km od centrum)
  West Invest Company Sp. z.o.o.
 • Barskich 16-22
  Oferta archiwalna
  Inwestycja na NOWYCH ŻERNIKACHNowe Żerniki to modelowe osiedle, które powstało w zachodniej części miasta, pobliżu Stadionu Miejskiego, na południe od ulicy Kosmonautów. Projektowane przez najlepszych wrocławskich architektów osiedle odpowiadać ma potrzebom nowoczesnych mieszkańców miasta, ułatwia budowanie więzi społecznych, a także stało się architektoniczną wizytówką Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku.W samym sercu osiedla powstał budynek wielorodzinny z czternastoma mieszkaniami usytuowanymi na drugiej i trzeciej kondygnacji, lokalami usługowymi i garażami. Budynek wyposażony został w windy poprawiające komfort życia mieszkańców. Do każdego z mieszkań przylega balkon, loggia lub przestronny taras.W sprzedaży pozostały ostatnie cztery mieszkania cztero- i pięciopokojowe.

  Barskich 16-22

  ul. K. i M. Barskich 16-22 , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(8.4 km od centrum)
  INSTAL Sp. z o.o.
 • Spirala Czasu
  Oferta archiwalna

  Spirala Czasu

  od 5 675 zł/m2
  ul. Konińska , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(8.4 km od centrum)
  Archicom S.A.
 • Osiedle Rumiankowe
  Oferta archiwalna
  “Osiedle Rumiankowe” to komfortowe i nowoczesne mieszkania w spokojnej okolicy na Żernikach we Wrocławiu.Na ponad hektarowym terenie inwestycji powstało 80 mieszkań w siedmiu dwupiętrowych budynkach. Kameralny charakter inwestycji podkreśla fakt, iż w każdym budynku znajdzie się od 8 do 12 mieszkań.Wszystkie lokale posiadają balkony, a na kondygnacji parterowej znajdują się mieszkania z dużymi zielonymi tarasami o powierzchni do 127m2. Ponadto wybrane mieszkania na najwyższych poziomach będą posiadały antresole z wyjściem na przestronny taras. W podziemiu budynków usytuowane są garaże i miejsca postojowe.W ramach zagospodarowania terenu powstała droga pieszo-jezdna, chodniki, plac zabaw zlokalizowany w centralnej części inwestycji oraz tereny zielone z roślinnością niską i wysoką. Teren osiedla jest ogrodzony, z wjazdami od strony ulicy Rumiankowej i Objazdowej.Dla bezpieczeństwa mieszkańców zamontowany został całodobowy monitoring inwestycji wraz z ochroną fizyczną. DO WYBRANYCH MIESZKAŃ MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM GRATIS!

  Osiedle Rumiankowe

  ul. Rumiankowa/ Objazdowa , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(7.8 km od centrum)
  PROFIT Development
 • Osiedle Inspiracja
  Oferta archiwalna
  Osiedle INSPIRACJA na Nowych Żernikach jest częścią założenia urbanistycznego zaprojektowanego przez Miasto Wrocław. WUWA 2, bo tak potocznie, ze względu na swe idee nazywa się osiedle „Nowe Żerniki”, będzie częścią dużego osiedla modelowego, które zaoferuje znacznie więcej udogodnień niż typowe budownictwo mieszkaniowe. Na osiedlu są planowane m.in.:- dom kultury,- własna świetlica,- place zabaw,- korty i boiska,- rowerownie i wózkownie,- ścieżki rowerowe.W ramach inwestycji INSPIRACJA, realizowanej przez spółkę BLOCKPOL S.A., powstanie 8 nowoczesnych budynków, w których znajdzie się łącznie 126 przestronnych i ustawnych mieszkań o układzie od 1 do 5 pokoi z balkonami i ogródkami w strefie parterowej oraz 3 lokale usługowe.Ponadto INSPIRACJA oferuje nabywcom niepowtarzalną szansę na zaaranżowanie własnego układu wymarzonego mieszkania. W wirtualnym konfiguratorze można wybrać ilość pokoi i łazienek, układ kuchni i pomieszczeń gospodarczych oraz ogródek lub taras. Dzięki temu można stworzyć prawdziwy dom marzeń!Klienci zakupujący mieszkanie muszą kupić także komórkę lokatorską i miejsce postojowe w garażu.

  Osiedle Inspiracja

  od 4 990 zł/m2
  ul. Heinricha Lauterbacha , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(8.5 km od centrum)
  Blockpol Developer Sp. z o.o.
 • Nowe Żerniki Vantage Development
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja Vantage Development będzie powstawać w ramach współpracy deweloperów z Urzędem Miasta Wrocławia. Projekt Nowe Żerniki, w założeniu magistratu, ma stać się samowystarczalną dzielnicą w zachodniej części miasta – modelowym osiedlem z kompletną infrastrukturą drogową i społeczną, a także architektoniczną wizytówką Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku. Władze miasta deklarują, że w ramach osiedla powstanie szkoła, przedszkole, dom seniora, a także dom kultury i oczko wodne.Vantage Development planuje rozpocząć realizację 2 budynków mieszkalnych, zlokalizowanych w I etapie osiedla jeszcze w tym roku.Projekt przewiduje 60 mieszkań, o powierzchniach od 44 do 62 m2. Wszystkie mieszkania będą miały obszerne balkony, a lokale na parterze ogródki. Inwestycję Vantage Development charakteryzować będzie kameralny klimat, który zapewni ażurowa pergola oddzielająca wewnętrzy dziedziniec budynku od ulicy. Uroku dodadzą jej także szlachetne odmiany drzew owocowych zaplanowane na częściach wspólnych pomiędzy budynkami.Mieszkania już od 5 300 zł/m2. SPRAWDŹ!

  Nowe Żerniki Vantage Development

  od 5 300 zł/m2
  ul. Białodrzewna , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(8.5 km od centrum)
  Vantage Development S.A.
 • Atmosfera
  Oferta archiwalna
  Osiedle Atmosfera to zespół 10 eleganckich, jednoklatkowych budynków. Jasna elewacja z elementami z drewna, starannie zaprojektowane strefy wejściowe, bogata zieleń na terenie wspólnym oraz plac zabaw dla dzieci tworzą komfortową i przytulną przestrzeń do życia.Ekologiczne rozwiązania, takie jak zbiorniki retencyjne umożliwiające wykorzystanie wody opadowej do celów gospodarczych, np. podlewania terenów zielonych w części wspólnej, skutecznie obniżą koszty utrzymania osiedla.Osiedle ma charakter społeczny i będzie sprzyjać budowaniu więzi sąsiedzkich oraz aktywnemu spędzaniu czasu. Dla wygody mieszkańców w każdej z klatek schodowych przygotowane zostaną pomieszczenia dla rowerów, a budynki G, H, I, J wyposażone będą w nowoczesne windy. W ramach inwestycji powstanie ponadto także 46 komórek lokatorskich oraz zamykana hala garażowa dla 138 aut.Oferujemy wyłącznie funkcjonalne i cenione przez Klientów układy mieszkań 1-, 2-, 3- i 4- pokojowych. Do wszystkich mieszkań przylegają balkony lub loggie, a do wybranych, położonych na pierwszym piętrze, duże zielone tarasy o pow. do 180 m2.Mieszkanie na osiedlu ATMOSFERA to bezpieczny wybór. Inwestycja jest prowadzona z uwzględnieniem zasad ochrony praw Klienta i kontrolowana przez Bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy.

  Atmosfera

  od 5 300 zł/m2
  ul. Konińska , Żerniki, Fabryczna, Wrocław(8.4 km od centrum)
  PROFIT Development

Informacje o Żernikach

Na Żernikach dostępne są 22 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Żernikach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 46 do 94 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (20 mieszkań).
 • 3-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Żernikach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Żernikach kosztuje 407 880 zł.

Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Żernikach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: