Osada Kolorowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Maślicka, oferowane bezpośrednio przez

Omega Buildings

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Maślicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 131 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osada Kolorowa

6 zdjęć

Osada Kolorowa
Osada Kolorowa
Osada Kolorowa
Osada Kolorowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- Ławy fundamentowe z betonu B25 + opaska drenarska wokół budynku, - Fundamenty zabezpieczone 2 * papa asfaltowa na lepiku na gorąco;

Dach

- Dwuspadowy o konstrukcji drewnianej krokwiowo-płatwiowej, - Pokrycie dachówką cementową.

Stolarka okienna

- PCV firmy Drutex, na parterze wyposażone w rolety zewnętrzne.

Drzwi zewnętrzne

- Gładkie firmy Delta.

Posadzka

- We wszystkich pomieszczeniach posadzki cementowe zatarte na ostro.

Ściany

- zewnętrzne: murowane z bloczków silikatowych o grubości 18 cm, docieplone styropianem o grubosci 15 cm, pokryte tynkiem strukturalnym akrylowym, - wewnętrzne: murowane z bloczków silikatowych o grubosci 18 cm, - działowe: murowane z bloczków typu silikat o grubości 12 cm, - Tynki mokre gipsowe.

Sufity

- Tynki mokre gipsowe.

Parapety zewnętrzne

- Blaszane ocynkowane i lakierowane.

Parapety wewnętrzne

- Plastikowe.

Instalacje

- Woda ciepła z cyrkulacją obiegu oraz zimna, - Kanalizacja, - Instalacja telefoniczna w każdym mieszkaniu, - Instalacja telewizyjna w każdym mieszkaniu, - Instalacja Internetowa w każdym mieszkaniu.

Ogrzewanie

Elektrociepłownia (miejskie)

Wentylacja

Mechaniczna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

OSADA KOLOROWA to zespół nowoczesnych, starannie zaprojektowanych budynków mieszkalnych w niskiej zabudowie wielorodzinnej zlokalizowany na Wrocławskich Maślicach. W sprzedaży dostępne są lokale o bardzo różnorodnych metrażach: od 1- pokojowych o niewielkim metrażu około 29 m2 - doskonałych jako pierwsze mieszkanie, po i 3-5 pokojowe przestronne mieszkania rodzinne od 50 m2 do 123 m2. Mieszkania zaprojektowane są tak, aby gwarantowały maksymalny komfort i satysfakcję z użytkowania. Niektóre lokale na trzeciej kondygnacji zaplanowane są jako mieszkania dwupoziomowe, co umożliwia bardzo ciekawe i różnorodne aranżacje. Oferta mieszkań w tej inwestycji skierowana jest do szerokiego spektrum odbiorców obejmującego zarówno osoby realizujące potrzeby mieszkaniowe, oraz inwestujących w nieruchomości pod wynajem.

Inwestycja realizowana w 4 etapach:

::: Klatka C i D - oddane do użytku

::: Klatka E i F - oddane do użytku

::: Klatka G i H - termin zasiedlenia - III kwartał 2020 roku

::: Klatka A i B - termin zasiedlenia - IV kwartał 2021 roku

Osada Kolorowa została zaprojektowana z myślą o komforcie i satysfakcji mieszkańców. Mieszkania na parterze posiadają zielony taras, który znacznie zwiększa funkcjonalność tych mieszkań. Do mieszkań na piętrze pierwszym i drugim przynależą balkony a do kilku także duże tarasy o pow. ok. 50 m2 . Mieszkania na trzeciej kondygnacji są zaprojektowane jako mieszkania dwupoziomowe co umożliwia bardzo ciekawe i różnorodne aranżacje. Kilka mieszkań na trzeciej kondygnacji posiada duże zielone tarasy, z których roztacza się przepiękny widok na okolicę.

Dodatkowo dla zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano zarówno naziemne jak i podziemne miejsca parkingowe.

Osada Kolorowa to idealne miejsce na start dla ludzi młodych oraz rodzin z dziećmi, a także aktywnych seniorów.

Oferta Osady Kolorowej to zarówno lokale 2-pokojowe o niewielkim metrażu około 35 m2- doskonałe jako pierwsze mieszkanie, jak i 3-4 pokojowe, przestronne mieszkania rodzinne od 50 m2 do 115 m2.

Inwestycja ma zaprojektowaną pełną infrastrukturę: chodniki, skwery, place zabaw, estetyczne oświetlenie, miejsca postojowe naziemne, podziemne oraz funkcjonalne wiaty śmietnikowe.

Maślice, gdzie powstaje OSADA KOLOROWA, oferują swoim mieszkańcom niezwykłe warunki do wypoczynku dzięki zieleni, która je otacza. Niedaleko znajduje się Las Pilczycki, Las Rędziński i Park Rędziński, a w nich piękne trasy spacerowe i ścieżki dla biegaczy. Niska zabudowa w okolicy daje poczucie przestrzeni, a pobliskie sklepy i punkty usługowe odpowiadają na potrzeby codziennego życia.

Dotarcie do centrum Wrocławia również nie stanowi problemu dzięki AOW. W okolicy znajduje się przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy przy stadionie oraz planowana linia tramwajowa przez Maślice.

Mieszkania są tak zaprojektowane, aby gwarantowały maksymalny komfort i satysfakcję z użytkowania.

Oferta mieszkań w tej inwestycji skierowana jest do szerokiego spektrum odbiorców obejmującego zarówno osoby realizujące potrzeby mieszkaniowe, oraz inwestujących w nieruchomości pod wynajem.

Mieszkanie na Maślicach to inwestycja w dobrą, spokojną i kolorową przyszłość.

Inwestycja Osada Kolorowa znajduje się na Maślicach, ul. Maślicka (8.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Omega Buildings.

Inwestycja Osada Kolorowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Aktualnie w inwestycji Osada Kolorowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Omega Buildings przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osada Kolorowa usytuowana jest przy ul. Maślickiej, z dala od uciążliwego ruchu, za to w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych.

Miejsce to zapewni mieszkańcom komfortowy wypoczynek po pracy, a bliskość sklepów i punktów usługowych oraz szkół i przedszkoli jest dodatkowym atutem.

Lokalizacja sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na sąsiadujących trasach rowerowych, parkach, ścieżkach. W pobliżu znajdują się jedne z największych kompleksów leśnych we Wrocławiu : Las Rędzinski, Pilczycki, Mokrzański oraz Osobowicki.

Bezpośrednio przy osiedlu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej linii 102, 103, 104, 245 oraz 403. Nieopodal pod Stadionem znajduje się pętla tramwajowa linii nr 31 i 33.

Atuty naszej lokalizacji :

- życie w mieście blisko natury

- szybki i dogodny dojazd do centrum Wrocławia i AOW

- stadion miejski 1,5 km

- bliskość terenów zielonych / Las Pilczycki, Las Rędziński, Park Rędzinski

- przystanki komunikacji miejskiej autobusowej i tramwajowej

- różnorodne sklepy i punkty usługowe w pobliżu inwestycji

- Kąpielsko Glinianki 3,5 km, Kąpielsko Królewiecka 1,5 km

- Stajnia „Ranczo nad Odrą” 1km

- Zespół szkolno-przedszkolny 1 km

- Kościół 0,3 km

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osada Kolorowa?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Kolorowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1734 metrów od inwestycji Osada Kolorowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osada Kolorowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Kolorowa znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Łobuziaki w odległości 188 m, Punkt Przedszkolny Akademia Delfinka w odległości 430 m, Przedszkole Łobuziaki w odległości 654 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osada Kolorowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 164 m znajduje się Żabka, w odległości 198 m znajduje się Hitek, w odległości 227 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Kolorowa w odległości 330 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 406 m znajduje się boisko / kort, w odległości 430 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 04.04.2017
Data aktualizacji: 18.02.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: