Osiedle Bażantowo

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Millenium Inwestycje Sp z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 681 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Nowy Bażantów (319 m dalej)

Inwestycja Nowy Bażantów znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Radockiego (7,8 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera Murapol S.A.. Inwestycja Nowy Bażantów jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 353 lokale mieszkalne o powierzchniach od 32 do 59 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Radockiego (7,8 km od centrum Katowic)

Inwestycja polecana

Nowy Bażantów
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 151
 • Powierzchnia: 32 - 59 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Murapol S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Park Bażantów (378 m dalej)

Inwestycja Park Bażantów znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Bażantów (7,6 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera Opal Maksimum. Inwestycja Park Bażantów jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 41 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 50 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Bażantów (7,6 km od centrum Katowic)
Ceny od: 4 900 zł/m2

Inwestycja polecana

Park Bażantów
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 8
 • Powierzchnia: 50 - 91 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Opal Maksimum
Mieszkania spełniające kryteria

Park Bażantów - Etap 4 (389 m dalej)

Inwestycja Park Bażantów - Etap 4 znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Bażantów (7,7 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera Opal Maksimum. Inwestycja Park Bażantów - Etap 4 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 34 do 88 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Bażantów (7,7 km od centrum Katowic)
Ceny od: 5 800 zł/m2

Inwestycja polecana

Park Bażantów - Etap 4
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 28
 • Powierzchnia: 34 - 88 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Opal Maksimum
Mieszkania spełniające kryteria
Osiedle Bażantowo

BAŻANTOWO "MIASTO W MIEŚCIE"

Budynek mieszkalny „D3” to kontynuacja inwestycji zlokalizowanej przy ul.Pijarskiej na osiedlu Bażantowo. Jasne elewacje z akcentami kolorystycznymi stworzą wyrazisty efekt wizualny. Czterokondygnacyjny budynek wyposażony będzie w windę a dla zmotoryzowanych zostanie urządzony parking. Na każdym piętrze zaplanowano po kilka komórek lokatorskich. Doskonała termika budynku i systemowe ogrzewanie z sieci zapewnią wysoki standard cieplny przy niskich kosztach. Budynek zostanie ogrodzony z zamkniętymi wjazdami również na część parkingową.
Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 44 – 71 m2 zaprojektowano z najwyższą starannością. Dla mieszkańców parterowych mieszkań zaplanowano tarasy z małymi ogródkami. Na wyższych kondygnacjach wszystkie mieszkania będą posiadały balkony usytuowane od strony południowej.

Inwestycja Osiedle Bażantowo znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Pijarska (7,9 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera Millenium Inwestycje Sp z o.o..

Inwestycja Osiedle Bażantowo jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań . Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bażantowo pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 46 do 72 metrów kwadratowych w cenie od 4 999 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Millenium Inwestycje Sp z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc).

W inwestycji znajdują się 23 komórki lokatorskie.

cena 11 000 zł

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada (23): cena 11 000 zł.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc): w cenie mieszkania.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, basen, boisko, internet, klub fitness, korty tenisowe, tv kablowa, winda.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bażantowo

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy. W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Bażantowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kostuchna Fińskie Domki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bażantowo znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Dziecięcy Ogród Możliwości" w odległości 750 m, Miejskie Przedszkole nr 93 w odległości 850 m, Miejskie Przedszkole 42 w odległości 1 100 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m Apteka Vitalis. Leki gotowe i recepturowe, w odległości 700 m Asklepios. Apteka, w odległości 800 m Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Thai-Pan Oriental Taste w odległości 400 m, Restauracja Rogacz w odległości 500 m, Restauracja Anna Maria w odległości 650 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Rawa. Baseballowy klub sportowy w odległości 700 m, Alpino. Klub sportowy w odległości 750 m, Fit-Med. Hanusa R. w odległości 1 150 m.

Data publikacji: 03 lipca 2018 14:42

Data aktualizacji: 27 lutego 2019 10:42

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Millenium Inwestycje Sp z o.o.

Targi mieszkaniowe wracają na Śląsk

Targi mieszkaniowe wracają na Śląsk

Przyjdź na targi i zamieszkaj na swoim!

Przyjdź na targi i zamieszkaj na swoim!