Osiedle Bażantowo

Oferta archiwalna

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Pijarska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 137 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Bażantowo

4 zdjęcia

Osiedle Bażantowo
Osiedle Bażantowo
Osiedle Bażantowo
Osiedle Bażantowo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • boisko
 • korty tenisowe

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (23): cena 11 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc): w cenie mieszkania.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle Bażantowo logo

BAŻANTOWO "MIASTO W MIEŚCIE"

Budynek mieszkalny „D3” to kontynuacja inwestycji zlokalizowanej przy ul.Pijarskiej na osiedlu Bażantowo. Jasne elewacje z akcentami kolorystycznymi stworzą wyrazisty efekt wizualny. Czterokondygnacyjny budynek wyposażony będzie w windę a dla zmotoryzowanych zostanie urządzony parking. Na każdym piętrze zaplanowano po kilka komórek lokatorskich. Doskonała termika budynku i systemowe ogrzewanie z sieci zapewnią wysoki standard cieplny przy niskich kosztach. Budynek zostanie ogrodzony z zamkniętymi wjazdami również na część parkingową.

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 44 – 71 m2 zaprojektowano z najwyższą starannością. Dla mieszkańców parterowych mieszkań zaplanowano tarasy z małymi ogródkami. Na wyższych kondygnacjach wszystkie mieszkania będą posiadały balkony usytuowane od strony południowej.

Inwestycja Osiedle Bażantowo znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Pijarska (7.9 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Millenium Inwestycje Sp z o.o.

Inwestycja Osiedle Bażantowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bażantowo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Millenium Inwestycje Sp z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc)

W inwestycji znajdują się 23 komórki lokatorskie cena 11 000 zł.

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bażantowo?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bażantowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Osiedle Bażantowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kostuchna Fińskie Domki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bażantowo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bażantowo znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów Matki Bozej Królowej Szkół Pobożnych w odległości 180 m, Niepubliczne Przedszkole Językowe Mundo Marino w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bażantowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Lidl, w odległości 490 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bażantowo w odległości 260 m znajduje się Bażantowo, w odległości 280 m znajduje się Bażantowo.

Data publikacji: 03.07.2018
Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Zespole Dzielnic Południowych

Oferty w Zespole Dzielnic Południowych

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: