Millenium Inwestycje Sp z o.o. logo

Millenium Inwestycje Sp z o.o.

Katowice, ul. Hierowskiego 2
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Millenium Inwestycje jest firmą deweloperską z sukcesem prowadzącą działalność rozpoczętą w 2001 roku. Spółka ma za sobą bogate doświadczenia na rynku deweloperskim i wyróżnia ją nowatorskie podejście do wyzwań urbanistycznych. Inwestycje charakteryzuje nowoczesna architektura, dbałość o otoczenie, bezpieczeństwo i wygoda mieszkańców.

Zrealizowane obiekty to kilkaset oddanych do użytku mieszkań i domów, pierwsze na Śląsku inteligentne apartamentowce “Millenium IQ” i “Millenium IQ-kwadrat”, Centrum Handlowe “Bażantowo”, przedszkole i zaplecze rekreacyjno-sportowe.

Obecnie Spółka podjęła wyzwanie budowy nowoczesnej Pijarskiej szkoły podstawowej i gimnazjum oraz kompleksu sportowo – rekreacyjnego na terenie Osiedla Bażantów.

Wiarygodność - klienci wybierają nas kierując się lokalizacją i urodą naszych inwestycji. Obserwują dokonania, podziwiają powstające obiekty i bez obaw powierzają nam swoje środki finansowe.

Jakość - największą rekomendacją dla nas są zadowoleni klienci, którzy polecają nasze usługi znajomym. Zadowoleni klienci są miarą naszej jakości i profesjonalizmu. Dbamy o wszystkie szczegóły wykończenia kładąc nacisk na indywidualizm każdego wnętrza i możliwość zmiany aranżacji dla każdego klienta.

Profesjonalizm - podchodzimy do tematu kompleksowo. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo naszego architekta, bogatą ofertę usług wykończeniowych, a także pomoc w uzyskaniu odpowiedniego kredytu.

Nasza polityka jakości to - zaspokajanie potrzeb klientów poprzez oferowanie wysokiej jakości usług i nowych europejskich standardów. Realizujemy ją poprzez sprzedaż domów i apartamentów, które wyróżnia; estetyka wykonania, najlepsze zastosowane materiały i technologie, funkcjonalność, fachowa i rzetelna obsługa, doradztwo w zakresie wyboru i aranżacji.

Posiadamy w sprzedaży 34 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Moderna D1
  gotowe
  Miasto w mieście Modernistyczna enklawa jest częścią Osiedla Bażantowo, które posiada wszelkie rozwiązania niezbędne do wygodnego życia. Tu w odległości spaceru znajdują się wszystkie potrzeby dnia codziennego. Bażantowo łączy w sobie funkcje: mieszkalne, handlowo-usługowe, sportowe, edukacyjne i rekreacyjne. Zadbaliśmy o wszystko! Wysoka jakość nieruchomości znajdujących się na Osiedlu Bażantowo

  Moderna D1

  od 8 768 /m2
  ul. Pijarska , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(8.1 km od centrum)
  Millenium Inwestycje Sp z o.o.
 • Moderna 5
  gotowe
  Enklawa modernistyczna w nowoczesnym stylu. Nowy projekt harmonijnie wpasuje się w istniejącą zabudowę i uzupełni od wschodniej strony enklawę Modernistyczną. Nawiązując do zastosowanych wcześniej elementów modernistycznych również budynki E1 i E2 wyróżniać się będą jasną elewacją z charakterystycznymi grafitowymi wypełnieniami podkreślając ich nowoczesną architekturę. W dwóch kameralnych,

  Moderna 5

  od 6 039 /m2
  ul. Pijarska , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(7.9 km od centrum)
  Millenium Inwestycje Sp z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Millenium Inwestycje Sp z o.o. logo
Millenium Inwestycje Sp z o.o.
Katowice, ul. Hierowskiego 2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: