Osiedle Wielkopolskie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wielkopolska, oferowane bezpośrednio przez Mertis Investments Sp. z o.o.

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Wielkopolska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 634 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Wielkopolskie

4 zdjęcia

Osiedle Wielkopolskie
Osiedle Wielkopolskie
Osiedle Wielkopolskie
Osiedle Wielkopolskie

Najbliższe inwestycje

 • Quercus
  od: 6 743 zł/m2

  Quercus

  Bravo Developer

  Mieszkanie Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk
  ul. Wielkopolska 47
  5.7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 39-71 m2
  • Mieszkań: 56
  • Pokoje: 1-4
 • Osiedle Maćkowy Potok
  od: 6 990 zł/m2

  Osiedle Maćkowy Potok

  Front Development

  Mieszkanie Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk
  ul. Wielkopolska 45A
  5.7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 43-78 m2
  • Mieszkań: 38
  • Pokoje: 2-4
 • Park Południe

  Park Południe

  Robyg

  Mieszkanie Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk
  ul. Wielkopolska
  5.6 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 25-64 m2
  • Mieszkań: 111
  • Pokoje: 1-3

Opis Inwestycji

Osiedle Wielkopolskie to kompleks mieszkaniowy zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców. Lokalizacja ta zapewnia wygodny i szybki dojazd do centrum Gdańska oraz Trójmiejskiej Obwodnicy jednocześnie pozwalając odpocząć od gwaru miasta w spokojnym otoczeniu, niedaleko terenów rekreacyjnych.

Osiedle Wielkopolskie to wygoda użytkowania inwestycji wyposażonej we wszystkie udogodnienia; windy, hale garażowe, wózkownie, rowerownie. To także bezpieczeństwo ogrodzonego i monitorowanego osiedla. Osiedle Wielkopolskie oferuje również możliwość atrakcyjnego spędzania wolnego czasu. Oprócz placu zabaw dla dzieci z fontanną, na terenie inwestycji znajdzie się strefa z grillem, a dla aktywnych okolica oferuje ciekawe trasy rowerowe wokół akwenów wodnych oraz strefy fitness.

W czterech budynkach inwestycji będzie łącznie 120 mieszkań. Ich układ i metraż został skrupulatnie zaprojektowany tak, aby był idealną propozycją dla osób młodych, poszukujących swojego pierwszego mieszkania, jak również dla rodzin z dziećmi. Z oferty można wybrać kompaktowe 2 pokoje o powierzchni 30 m2.Kolejną propozycją jest rozplanowane na 33 m2 mieszkanie 2 pokojowe. Jego funkcjonalność i przede wszystkim narożne położenie przy tym metrażu jest układem niespotykanym u innych deweloperów, podobnie zresztą jak 44 metrowe, super funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe.W każdym przypadku mamy możliwość wyboru mieszkania z balkonem lub loggią, która naturalnie staje się ich uzupełnieniem.

Inwestycja Osiedle Wielkopolskie znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Wielkopolska (5.9 km od centrum Gdańska), sprzedaż prowadzi Mertis Investments Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Wielkopolskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wielkopolskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda, rowerownia, sala fitness, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Wielkopolskie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Wielkopolskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Wielkopolskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hokejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Wielkopolskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wielkopolskie znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 w odległości 590 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Wielkopolskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Żabka, w odległości 440 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 10.10.2017
Data aktualizacji: 01.03.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: