Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zefirowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zefirowa, oferowane bezpośrednio przez

Locus Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki, ul. Zefirowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 38 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ZefirowaZefirowa

9 zdjęć

Zefirowa
Zefirowa
Zefirowa
Zefirowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 153 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 255 do 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Zespół budynków umiejscowionych pomiędzy ulicami Zefirową i Burzową na Krzykach. Budynki składają się z 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacji podziemnej. W inwestycji przewidziano 153 mieszkania z garażem podziemnym a w nim miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Inwestycja będzie usytuowana blisko terenów zielonych (tj. Park Południowy, Górka Skarbowców, Park Grabiszyński). W pobliżu znajdziemy również szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodki zdrowia oraz basen. Położenie obiektu zapewnia dobre połączenie zarówno z centrum jak i węzłem bielańskim.

Inwestycja Zefirowa znajduje się na Krzykach, ul. Zefirowa (4.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Locus Sp. z o.o.

Inwestycja Zefirowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 153 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zefirowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Locus Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja usytuowana na południu Wrocławia. W pobliżu liczne tereny zielone i rekreacyjne m.in. Park Południowy, Górka Skarbowców, Tor Wyścigów Konnych Partynice. W okolicy placówki szkolne, przedszkolne , ośrodki zdrowia, sklepy,basen. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta i Węzłem Bielańskim.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zefirowa?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zefirowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1765 metrów od inwestycji Zefirowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zefirowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zefirowa znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 w odległości 218 m, Przedszkole nr 16 w odległości 243 m, Szkoła Podstawowa nr 16 w odległości 248 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zefirowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ESTmedica w odległości 387 m, Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 410 m, MedicArt w odległości 686 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zefirowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 187 m znajduje się Żabka, w odległości 297 m znajduje się Trivoli, w odległości 305 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zefirowa w odległości 180 m znajduje się boisko / kort, w odległości 246 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 275 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 26.02.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023