Osiedle Gołąbki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Henryka Brodatego, oferowane bezpośrednio przez Królów Polskich

Warszawa, Ursus, Gołąbki, ul. Henryka Brodatego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 268 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Gołąbki

5 zdjęć

Osiedle Gołąbki
Osiedle Gołąbki
Osiedle Gołąbki
Osiedle Gołąbki

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Kompleks mieszkaniowy “Osiedle Gołąbki” położony jest w zachodniej części Warszawy dzielnicy Ursus znajdującej się pomiędzy ulicami Połczyńską i Alejami Jerozolimskimi zaledwie 9 km od centrum.

Ursus jest jedną z najmniejszych dzielnic, zarówno pod względem powierzchni, jak również pod względem liczby ludności.

Warto wspomnieć, że według statystyk prowadzonych przez policję to najbezpieczniejsza dzielnica Warszawy a dzięki realizowanym i planowanym inwestycjom drogowym za około dwa lata zarówno dojazd z tej części miasta do centrum Warszawy, jak i wyjazd z tej dzielnicy we wszystkich kierunkach Polski będzie łatwiejszy niż z Białołęki, Wawra, Bemowa lub Ursynowa.

Ursus postrzegany jest jako zielona dzielnica. W Gołąbkach dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych, a od strony ul. Warszawskiej, znajduje się realizowane przez naszą firmę osiedle budynków wielorodzinnych.

To właśnie niewielka odległość od centrum miasta, dogodny dojazd oraz bogata infrastruktura handlowa i usługowa stanowi o tym, że to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy.

Nasze osiedle to wyjątkowe miejsce do mieszkania jak i wypoczynku. Doskonały projekt został dopracowany, zarówno pod kątem architektury jak i usytuowania. Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby liczba pięter nie przekroczyła 7 kondygnacji.

W każdym budynku zaprojektowaliśmy duże tarasy na poziomie wysokiego parteru, a całość projektu została uzupełniona przez zieleń dodającą wyjątkowego uroku i szlachetności.

Każdy budynek posiada windy z poziomu garażu, a skośne dachy pokryte są dachówką, która dodaje klasycznego uroku inwestycji.

Oczywiście warto również dodać, że w pobliżu osiedla znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, osiedlowe sklepiki oraz  “Ogródek Jordanowski”.

Na całość osiedla składać się będzie osiem budynków mieszkalnych wielorodzinnych IV i V/VI piętrowych o łącznej liczbie mieszkań 630.

Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań w pięciu budynkach, z których trzy, to inwestycje zakończone posiadające decyzję na użytkowanie. Dzięki dostosowaniu projektu do oczekiwań rynku, nadal jako nieliczni deweloperzy posiadamy jeszcze w ofercie gotowe małe lokale, dwupokojowe ok. 30m2 i trzypokojowe ok. 45m2.

Inwestycja Osiedle Gołąbki znajduje się na Gołąbkach, ul. Henryka Brodatego (11.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Królów Polskich.

Inwestycja Osiedle Gołąbki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 630 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gołąbki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Królów Polskich przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 630 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Ursus, przy ul. Henryka Brodatego.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Gołąbki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Gołąbki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Osiedle Gołąbki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Henryka Brodatego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Gołąbki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gołąbki znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 383 w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Gołąbki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Delikatesy Bona, w odległości 400 m znajduje się Supermarket, w odległości 410 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gołąbki w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 05.11.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: