Twoja Dolina - etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pułaskiego, oferowane bezpośrednio przez

JHM DEVELOPMENT S.A.

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2393 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Twoja Dolina - etap I

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 196 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Opis inwestycji

Osiedle Twoja Dolina to nowa inwestycja zlokalizowana w najpiękniejszej części Katowic – Dolinie Trzech Stawów przy ul. Pułaskiego. Położenie na skraju kompleksu parkowo-leśnego w niewielkiej odległości od centrum miasta to jedna z największych zalet tej inwestycji.

Osiedle Twoja Dolina docelowo będzie stanowiło kompleks nowoczesnych budynków w zróżnicowanej zabudowie od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem (+1 kondygnacja podziemna). Dzięki temu zabiegowi uda się uzyskać doskonałe doświetlenie mieszkań oraz malownicze widoki na park, las, stawy i panoramę miasta. Wysoka jakość wykończenia budynków i nowoczesny design tworzą unikalny projekt odpowiedni dla najbardziej wymagających klientów.

Odpowiednio zaprojektowana infrastruktura wewnętrzna oraz wydzielona strefa rekreacyjna w postaci placu zabaw i alejek spacerowych zapewnia kameralny klimat osiedla. Codzienne funkcjonowanie rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym ułatwiają podjazdy dla wózków, szerokie korytarze i przejścia, cichobieżne windy oraz przestronne tarasy i balkony. Do dyspozycji mieszkańców przygotowano również specjalne pomieszczenia służące do bezpiecznego przechowywania sprzętu sportowo-rekreacyjnego oraz wózków dziecięcych. Hale garażowe znajdujące się pod budynkami minimalizują ruch na terenie Osiedla. W ofercie sprzedaży znajdują się miejsca postojowe dla samochodów: pojedyncze, podwójne – rodzinne oraz na urządzeniach typu parklift. W trosce o spokój i bezpieczeństwo mieszkańców teren Osiedla został ogrodzony.

Inwestycja Twoja Dolina - etap I znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17 (1.7 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Twoja Dolina - etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 196 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Twoja Dolina - etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla oprócz boisk, niezliczonych ścieżek pieszych oraz rowerowych będzie można skorzystać z przystani wodnej, boisk sportowych czy kortów tenisowych. Bezpieczna i spokojna okolica, liczne szkoły, sklepy oraz punkty usługowe zapewnią wygodę przyszłym mieszkańcom.

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Twoja Dolina - etap I?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Twoja Dolina - etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1151 metrów od inwestycji Twoja Dolina - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Zawodzie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Twoja Dolina - etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Twoja Dolina - etap I znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Usług Wspólnych w Katowicach w odległości 363 m, X Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w odległości 427 m, Politechnika Śląska w odległości 477 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Twoja Dolina - etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental-Service w odległości 368 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital im. św. Elżbiety w odległości 607 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 645 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Twoja Dolina - etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 156 m znajduje się Biedronka, w odległości 255 m znajduje się Żabka, w odległości 272 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Twoja Dolina - etap I w odległości 385 m znajduje się boisko / kort, w odległości 418 m znajduje się boisko / kort, w odległości 426 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 05.09.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: