Twoja Dolina - etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pułaskiego, oferowane bezpośrednio przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 815 ofert w najbliższej okolicy!

Twoja Dolina - etap I

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Twoja Dolina - etap II

  JHM DEVELOPMENT S.A.

 • Inspire
  od: 8 100 zł/m2

  Okam Capital Sp. z o.o.

 • Park Przy Stawach
  od: 7 800 zł/m2

  Park Przy Stawach

Opis Inwestycji

Osiedle Twoja Dolina to nowa inwestycja zlokalizowana w najpiękniejszej części Katowic – Dolinie Trzech Stawów przy ul. Pułaskiego. Położenie na skraju kompleksu parkowo-leśnego w niewielkiej odległości od centrum miasta to jedna z największych zalet tej inwestycji.

Osiedle Twoja Dolina docelowo będzie stanowiło kompleks nowoczesnych budynków w zróżnicowanej zabudowie od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem (+1 kondygnacja podziemna). Dzięki temu zabiegowi uda się uzyskać doskonałe doświetlenie mieszkań oraz malownicze widoki na park, las, stawy i panoramę miasta. Wysoka jakość wykończenia budynków i nowoczesny design tworzą unikalny projekt odpowiedni dla najbardziej wymagających klientów.

Odpowiednio zaprojektowana infrastruktura wewnętrzna oraz wydzielona strefa rekreacyjna w postaci placu zabaw i alejek spacerowych zapewnia kameralny klimat osiedla. Codzienne funkcjonowanie rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym ułatwiają podjazdy dla wózków, szerokie korytarze i przejścia, cichobieżne windy oraz przestronne tarasy i balkony. Do dyspozycji mieszkańców przygotowano również specjalne pomieszczenia służące do bezpiecznego przechowywania sprzętu sportowo-rekreacyjnego oraz wózków dziecięcych. Hale garażowe znajdujące się pod budynkami minimalizują ruch na terenie Osiedla. W ofercie sprzedaży znajdują się miejsca postojowe dla samochodów: pojedyncze, podwójne – rodzinne oraz na urządzeniach typu parklift. W trosce o spokój i bezpieczeństwo mieszkańców teren Osiedla został ogrodzony.

Inwestycja Twoja Dolina - etap I znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17 (1.7 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Twoja Dolina - etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 196 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Twoja Dolina - etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 196 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, usługi w budynku
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Lokalizacja inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla oprócz boisk, niezliczonych ścieżek pieszych oraz rowerowych będzie można skorzystać z przystani wodnej, boisk sportowych czy kortów tenisowych. Bezpieczna i spokojna okolica, liczne szkoły, sklepy oraz punkty usługowe zapewnią wygodę przyszłym mieszkańcom.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Twoja Dolina - etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Twoja Dolina - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zawodzie Paderewskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Twoja Dolina - etap I znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Zen Reiki w Polsce w odległości 430 m, X Liceum Ogólnokształcące im. I.J.Paderewskiego w Katowicach w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Twoja Dolina - etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 360 m znajduje się Groszek, w odległości 380 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Twoja Dolina - etap I w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.10.2018
Data aktualizacji: 05.09.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: