Gdańskie Tarasy Etap II

Oferta archiwalna

Gdańsk, Jasień, ul. Kartuska 422

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 755 ofert w najbliższej okolicy!

Gdańskie Tarasy Etap II

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Gdańskie Tarasy V
  1 kw. 2023
  BUDYNEK:Z urządzoną strefa rekreacyjna dla mieszkańców na tarasie widokowym (4 piętro), cichobieżna winda zjeżdża do poziomu hali garażowej.MIESZKANIE:Wszystkie nasze lokale mają praktyczny rozkład, oddawane będą w stanie deweloperskim. Naszym klientom oferujemy między innymi drzwi antywłamaniowe wysokiej klasy oraz parapety z konglomeratu. Szczegółowy opis standardu wykończenie udostępniamy na każde życzenie.Miejsce postojowe w hali garażowej na platformie: 21 100 złUdział w częściach wspólnych: 12 720 złKomórki lokatorskie: od 3000 zł/m2

  Gdańskie Tarasy V

  od 7 100 zł/m2
  ul. Kartuska , Jasień, Gdańsk(7.2 km od centrum)
  Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.
 • Wiszące Ogrody
  2 kw. 2023
  Nowo powstałą część osiedla wyróżnia elegancka kolorystyka i zróżnicowana faktura elewacji, okładziny z gabionu, oryginalnie zaprojektowane części wspólne i mała architektura.Otaczająca budynki bogata zieleń oraz oprawy oświetleniowe wykorzystujące energooszczędne oświetlenie led uzupełnią przyjazną, miejską przestrzeń.W każdym budynku znajdują się cichobieżne windy, a części wspólne zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami, doświetlone naturalnym światłem.Najnowszą zabudowę Wiszących Ogrodów przy ulicy Przytulnej otwierają nowoczesne, kameralne budynki z usługami w parterze i podziemną halą garażową, wkomponowane w zielone otoczenie Lasów Oliwskich.Kaskadowe ułożenie budynków schodzących w kierunku Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, gwarantuje wyjątkowe walory widokowe oraz odpowiednie nasłonecznienie pomieszczeń, a przestronne ogródki oraz balkony i tarasy na najwyższych kondygnacjach pozwalają mieszkańcom odpocząć w otoczeniu zieleni.Na terenie Wiszących Ogrodów funkcjonują podstawowe sklepy i usługi, cukiernia, studio urody, gabinety stomatologiczne, przychodnia lekarska i pizzeria. W parterze nowych budynków przy ul. Przytulnej powstaje praktyczna pierzeja usług wzdłuż nowego wjazdu na osiedle.

  Wiszące Ogrody

  od 9 127 zł/m2
  ul. Profesora Mariana Osińskiego , Jasień, Gdańsk(7.1 km od centrum)
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.
 • Villa Park Gdańsk
  3 kw. 2023
  Zamieszkaj na kameralnym osiedlu blisko centrum Gdańska.Inwestycja Villa Park Gdańsk znajduje się na Jasieniu przy ul. Jasińskiego. Jest to obszar oddalony jedynie 7km od ścisłego centrum Gdańska.Kameralna, w większości jednopiętrowa zabudowa całego osiedla będzie szczególnym atutem dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku. Osiedle wyróżni wyjątkowo rodzinny charakter i niska zabudowa maksymalnie do dwóch pięter.Cały projekt składa się z ośmiu budynków wielorodzinnych dwu- i trzysekcyjnych oraz z 12 domów w zabudowie bliźniaczej. Domy jednorodzinne w swojej bryle posiadają garaż jednostanowiskowy oraz na każdej posesji znajdzie się przynajmniej jedno niezależne miejsce parkingowe. Budynki wielorodzinne na poziomie -1 wyposażone są w trzystanowiskowe hale garażowe. Dostępne są mieszkania: 2-pokojowe o powierzchni od 48 do 50 m2 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 62 m2 4-pokojowe o powierzchni od 96 do 98 m2 5-pokojowe o powierzchni od 94 do 119 m2 Dla przyszłych mieszkańców przewidzieliśmy: miejsca postojowe w hali garażowej w cenie 25 000 zł miejsca postojowe naziemne w cenie 10 000 zł Przy zakupie miejsca postojowego w hali garażowej należy zakupić również odpowiadającą komórkę lokatorską.Planowane zakończenie inwestycji to III kwartał 2023.

  Villa Park Gdańsk

  od 6 800 zł/m2
  ul. Jasińskiego , Jasień, Gdańsk(7 km od centrum)
  Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Opis Inwestycji

Osiedle zlokalizowane przy ul. Kartuskiej na Jasieniu, popularnej dobrze skomunikowanej

południowej dzielnicy Gdańska. Kartuska 422 to budynek dla osób pragnących mieszkać w

lokalizacji pozwalającej na sprawną komunikację z cała aglomeracją trójmiejską z dogodnym

dostępem do zaplecza usługowo-handlowego oraz z możliwością relaksu blisko naturalnej

przyrody. Całe osiedle zostało zaprojektowane bez barier architektonicznych z myślą o osobach

poruszających się na wózkach. W celu zapewnienia komfortu termicznego zastosowano

energooszczędne rozwiązania budowlane. II etap Gdańskich Tarasów to kameralny budynek

mieszkalny, w którym zaprojektowano tylko 33 mieszkania, wyposażony w cichobieżną windę

połączoną z halą garażową i strefą rekreacyjnej na dachu. W budynku zaprojektowano mieszkania

o powierzchni od 35m2 do 83m2, jesteśmy otwarci na łącznie mieszkań i zmiany

aranżacyjne. Planowany terminem zakończenia budowy: IV kwartał 2019

Inwestycja Gdańskie Tarasy Etap II znajduje się na Jasieniu, ul. Kartuska 422 (7.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Gdańskie Tarasy Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gdańskie Tarasy Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gdańskie Tarasy Etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gdańskie Tarasy Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Gdańskie Tarasy Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Życzliwa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gdańskie Tarasy Etap II w odległości 160 m znajduje się Fitness Leon.

Data publikacji: 20.03.2019
Data aktualizacji: 17.02.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Jasieniu

Oferty na Jasieniu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: