Arboretum

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Łukasińskiego, oferowane bezpośrednio przez

Hines Polska Sp. z o.o.

Łódź, Chojny-Dąbrowa, ul. Łukasińskiego 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1116 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ArboretumArboretum

3 zdjęcia

Arboretum
Arboretum
Arboretum

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 315 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 30000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Projekt Arboretum usytuowany jest przy ul. Łukasińskiego 4, w odległości około 4 km od głównej pieszej promenady miasta, ulicy Piotrkowskiej.

Niewątpliwie dodatkowym atutem lokalizacji projektu “Arboretum” jest sąsiedztwo terenów zielonych, parku Dąbrowskiego oraz parku przy ulicy Leczniczej.

Kompleks mieszkaniowy oferuje 315 mieszkań o powierzchni od 36,00 m ² do 150,00 m² oraz 318 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Zróżnicowana wysokość budynku, nowoczesna architektura wzbogacona elementami zabytkowej fabryki, szeroka gama metraży i bogaty wybór rozkładów mieszkań zapewni możliwość dopasowania oferty do potrzeb i oczekiwań przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Arboretum znajduje się Chojnach-Dąbrowie, ul. Łukasińskiego 4 (2.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Hines Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Arboretum została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 315 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Arboretum nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hines Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Arboretum?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Arboretum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1396 metrów od inwestycji Arboretum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Chojny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Arboretum znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Arboretum znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 38 w odległości 131 m, Szkoła Podstawowa nr 83 w odległości 235 m, Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w odległości 305 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Arboretum jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Salve w odległości 69 m, Miejska Przychodnia „Lecznicza” w odległości 123 m, Total-Dent w odległości 274 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Arboretum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 105 m znajduje się Żabka, w odległości 135 m znajduje się Aldi, w odległości 189 m znajduje się Z Pieca Rodem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Arboretum w odległości 197 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się MKS Metalowiec, w odległości 242 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: